Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Beseda pro vás s Dagmar Lužnou u příležitosti vydání její kuchařky

Ve čtvrtek 21.11. budete mít příležitost setkat se v Praze na živo s Dášou Lužnou, autorkou několika úspěšných knih o zdravém stravování a zdravých kuchařek. Přijede za námi s novým vydání úspěšné nedělní kuchařky a dá prostor vašim otázkám jak z oblasti vaření, tak z oblasti své terapeutické praxe

 Kdo je Dagmar Lužná

Lektorka zdravé výživy a maminka tří dětí. Znáte ji především jako autorkou knih Makrobiotické nedělní vaření, Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel I., Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel II. a Vaříme pro děti podle makrobiotických zásad a nejen pro ně. Od roku 2005 aktivně spolupracuje jako lektorka s Institutem alternativních studií Jaroslava Švendy v Olomouci, kde přednáší dietologii a makrobiotiku.

Rozhovor s Dagmar Lužnou můžete vidět zde Jak na alergie a ekzémy Jak začala a co dnes radí maminkám

Občerstvení

Před přednáškou bude připraveno občerstvení formou bufetu od 17:00 do 18:30 hodin. Bude se podávat  teplá polévka, obilný salát, slané palačinky nebo nákyp a zdravý dezert. K dispozici bude v ceně i bancha čaj a obilná káva.  Na baru si pak můžete koupit běžné nápoje.

Program 21.11. 2013

  • 17:00 až 18:30 samoobslužné občerstvení formou bufetu
  • 18:30 až 20:00 představení knihy a možnost položit autorce otázky z její kuchařské a terapeutické praxe 

Cena

Večeře formou bufetu (polévka, obilný salát, palačinka a dezert, obilná káva, čaj)…..200 Kč

Vstupné na akci……..200 Kč / členové Klubu Jíme Jinak  a jejich doprovod….zdarma

Cena za vstup+jídlo…400 Kč / členové Klubu Jíme Jinak a jejich doprovod….200 Kč

Dárek

U příležitosti otevření restaurace Dobré Čechy, která nyní denně nabízí jedno zdravé menu sestavené proškoleným kuchařem, dostanou všichni účastníci přednášky od majitele restaurace dárek v podobě 25% slevy na zdravé menu po celý měsíc v restauraci Dobré Čechy.

Rezervace

Vaše místo bude zajištěno po zaplacení nevratné zálohy 200 Kč na osobu na účet restaurace. Číslo účtu vám přijde v potvrzovacím emailu.

Pokud bude již kapacita plná, registrujte se jako náhradník,. V případě, že někdo zruší svoji účast či nezaplatí zálohu, budeme vás obratem kontaktovat.

 Rezervujte si své místo

Adresa

Restaurace Dobré Čechy
V Oblouku 114
252 43  Praha – Průhonice

Kontaktní osoba

Kateřina Chaloupková, tel.  728 483 166

Parkování

Parkovat můžete přímo v areálu restaurace. 

MHD spojení

Autobus 325,328,363,385,605 (zastávka Čestlice, V Oblouku)

Ubytování

Levné ubytování lze využít na místě přímo v podkrovním pokoji restaurace. Je zde velká místnost, kde můžete přespat na karimatce ve spacáku (nutno dovézt vlastní) za 50 Kč. K dispozici je toaleta a sprcha. 
Luxusní ubytování pak můžete využít v některém z blízkých hotelů, přes ulici je např. Aqua Palace Hotel náležející k aqvaparku viz  www.aquapalacehotel.cz

 

Těšíme se na setkání s některými z vás ve středu příští týden,

Eva a Helena

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Setkání s paní Dagmar Lužnou bylo velice příjemné a milé.Je to velice sympatická dáma,která i přes svoje znalosti a bohaté zkušenosti je stále nohama na zemi a velmi blízko nám všem.Moc děkuji za příležitost se s ní osobně potkat .To je jasné ,že se malinko chlubím všem svým blízkým osůbkám s věnováním od paní Dáši.Povídání o tom,jak to vlastně s tím jídlem a s námi je,bylo opravdu moc pěkné,měla jsem pocit,že tuhle osůbku vlastně dobře znám.Vždyť její kuchařka mi nejedenkrát pomohla,když člověk pátrá po těch receptech. Děkuji také moc naší nerozlučné dvojce Helence a Evičce.
No trošku jsem je hubovala,že jsou moc akční,už jejich příspěvky nestíhám číst a poslouchat.Ale to vůbec nevadí,důležité je ,že jsem dnes na kurzu u pana Reisse mohla zase ta naše šikovná děvčata doporučit dalším lidičkám. U pana Reisse jsem se učila vyrábět domácí tempeh a ten, který jsem tam ochutnala,byl opravdu vynikající.Je to moc fajn,vidět,jak nás přibývá a máme se kde učit. Přeju moc a moc Helence a Evičce ,aby se jim dařilo a podařilo ukázat co nejvetšímu počtu mladých lidí, že cesta JJ je dobrá cesta.Děkuju ještě jednou a někdy zase na viděnou u nás v Biotetě.

Kdyby jste ale byli někdo z Moravy, tak v sobotu 30.11. má Dáša Lužná přednášku i v Olomouci, myslím, že je to od 14hod. Více najdete na jejich stránkách. No a v sobotu 7.12. má pro změnu přednášku MUDr. Strnadelová s panem Zerzánem také v Olomouc, opět od 14hod. Doufám, že to Evě a Helči nevadí, že to tady takto propaguji. Ale říkala jsem si, že některé holky co jsou z daleka a navíc třeba ještě kojí jako já, by to třeba ocenili. Protože pro mě je třeba jetí do Prahy naprosto nerealizovatelné, 3x denně kojím, tatínek odmítá naše jídlo, takže děti by mezitím jedli klasicky a navíc je to i finančně náročné. Tak se tam třeba s někým potkám, sice bez Helči a Evi, ale lepší jak pěstí do oka, že:-)

Ukázat další komentáře