Před časem jsem tu řešila chornický zánět močových cest. Trval 17 let! Antibiotika jsem brala i 3x do měsíce. Bolest už byla součástí mého života. Podstoupila jsem různá vyšetření od kamery do močového měchýře až po různé pokusy s mým tělem.

Záněty se mě držely, i když už jsem jedla jinak

Nebylo to rozhodně nic příjemného. Evička mi slibovala, že se to upraví. Jednu dobu jsem byla hodně skeptická, protože ač jsem se hodně vyzdravila stravou Jíme Jinak, tak tyto záněty se mě pořád držely :-(

Podzimní detox bez kafe a korona s kafem

Na podzim jsem v podzimní očistě přestala pít kafe – a vysledovala jsem, že se močák zlepšil. V době korony jsem zase ke kafi sklouzla a močák se zase začal objevovat. Tím jsem si vydedukovala, že káva je ten problém. Opět jsem přestala kávu pít a od té doby mám klid!

Můžu se koupat v bazénu

Toto považuju skoro za zázrak. Opravdu. Konečně můžu dělat běžné věci, aniž bych se nemusela bát, že zase přijde zánět. Dřív když jsem někam odjížděla tak mi lékař psal preventivně antibiotika s sebou.

Koupat se v bazénu? Někde si sednout? trochu méně pít, nebo se zpotit? Hned problém. Ale teď je to pryč. Možná mě to ještě někdy v budoucnu potrápí, mám padající dělohu a tím níže i močový měchýř, ale už to nebude 3x do měsíce.

Každý den malý zázrak

Za ten rok a kousek, co jsem na Jíme Jinak, prožívám denně malý zázrak. Je to až neuvěřitelné, jaká změna se udála v mém životě. Když to někomu vyprávím, tak nechce věřit, že je tohle možné. Je, protože já jsem chodící a žijící důkaz.

Okolí už se nevysmívá

okolí už přestalo rýpat a mít kecy o zrní a lesní vůni, protože argumentuji svým zdravotním stavem a na to jaksi nemohou nic říct, to jsou jen rádi, že jsem zdravá.
Pokud je to tu někdo, kdo váhá nebo nevěří – už nemusíte. Zázraky se opravdu dějí.

Katka

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Hubneme, i když nedržíme dietu

Mayf: Dobrý den,moc jsme si pochutnali. Začali jsme nedávno...

Moje telo krochkalo blahom (Ľubica)

Ľubica: Ahojte, srdečne Vás pozdravujem a želám všetko naj....

3,5 kg dole a zmizela mi zácpa

Eva: stravuji se s vaším jídelníčkem od ledna. Zrušila...

Každý, kdo mě potká, obdivuje mou pevnou štíhlejší postavu (Andrea)

Andrea: Ahoj všem. S Jíme Jinak jím 8. týden...

Jsem pyšná, že jím jinak

Ivkanecasova: Dobrý den, super video, moc děkuji :-). Před...

Díky JJ jsem ušetřila, cítím se lépe, hubnu a lépe i vypadám!

Kateřina: Na JJ stravě jsem oproti normálnímu stravování ušetřila...

Díky vám jsem začala po 20 letech snídat!

Duetka: Jídlo je úplně skvělé. Díky vám Evi konečně...

Vaše vedení je úžasné – kila jdou dolů a nemám chuť na sladké

Marie: děkuji za další přísun informací. Už podle vás...

„Mami, pizzu už viac nechcem.“ (Ivajanig)

Ivajanig: Strava mi veľmi chutí. Zatiaľ varím podľa Jíme...

Manželovi snížili díky stravě JJ dávky inzulínu (Jaroslava)

Jaroslava: Paní doktorka se podivila nad výsledky kontrolních odběrů,...

Zůstávám definitivně u tohoto stravování (Olga)

Olga: Dobrý den, co mne napadá na konci kurzu...

Centimetry jsou pryč, zdraví lepší (Zuzana)

Zuzana: Evičko, opět to byl přínosný kurz. Kila, spíš...

Můj muž i tchán se jídlo pochvalují

L.fuca: Toto stravování mě baví a hlavně mi dělá...

Dcerka si pochvaluje a já mám za 14 dní pryč 6 cm v pase (Daša)

Daša: Dobrý deň :-). Veľmi oceňujem prepracovanosť programu "Zhubnete...

Z Klubu čerpám informace, recepty i energii (Marie)

Marie: Evo, Vy i všichni členové Vašeho týmu jste...

Konečně mám všechny informace na jednom místě

Jitka: Dobrý den, chtěla jsem vám moc poděkovat za...
 1. ahoj Evi, mám dotaz, na záněty močového měchýře trpím také, ale k tomu mám i problémy se záněty pochvy, tzv. kvasinkovou mykózou, lze toto vyléčit přírodní cestou a čemu se vyvarovat v jídelníčku? Předpokládám, že hlavně cukr ve všech podobách bude problém a ještě něco dalšího?
  Děkuji moc za odpověď

 2. Ani se mi nechce věřit, že je nožné projít za pouhý rok tak zázračnou proměnou. Katko, moc vám to sluší, stala se z vás opravdu nádherná žena. Blahopřeji.

 3. Katko, jste úžasná. Vaše proměna je opravdu inspirující. Trpím na záněty zubů a dutin. Zuby mám v pohodě, co jsem s JJ (od květka), ale ty dutiny se nechtějí moc zlepšit. Taky jsem zjistila – díky JJ – že jsem extrémně unavená, když jsem ve stresu. Cca před 3-mi týdny jsem vysadila kávu. Hodně s tím bojuji. Tento týden jsem si ale 2x kávu dala. Stres se začátkem školního roku zvládám hůř…. Zánět se ale spíš zhoršil. Možná je brzy na nějaké hodnocení. Pila jsem dřív 14 káv za týden, 14dnů jsem byla zcela bez kávy, tento týden 2 šálky. Snad se mi postupně podaří zbavit i těch stresů. Před 5-ti lety jsem vyhořela v práci a záněty mně na rok zcela ochromily. Přišla jsem o 3 zuby a nemohla moc zpívat, jak mne bolely průdušky. Za tu dobu jsem ušla už dlouhou cestu. Hodně mi pomohly bylinné tinktury, ale stres a vyčerpání se vrací. Strava JJ mně hodně posílila i psychicky, tak mně můj stav tento týden trošku zaskočil….. Cítím ale, že jsem na dobré cestě. Musím uznat, že mi hodně pomáhá i jóga….

 4. Kačko moc gratuluju. :) U mě to samý kafe..kola, alkohol, černý čaj, nevypít půl litr vody do hodiny od vstávání a hned zánět….snažím se na to dávat pozor, ale pak přijde nějaká vyjímečná situace jako dovolená, svátky, večer si cucnu piva ráno si dám labužnicky černý čaj a jedu na pohotovost. 17 let je teda dobrej očistec, mě to chronicky trápí 3 roky, ale musim zaklepat že od korony sem vydržela bez ATB, trochu mě pomohla EAV diagnostika, blokurimu a čerstvou lichořeřišnici beru preventivně když v něčem zhřeším

 5. Ahoj, také jsem šla do JJ, protože mě trapily časté záněty močových cest, musím říct, že zatím vše v pohodě. A co mi pomáhá, beru preventivně, blokurimu, je to čistá manoza, k sehnání v lékárně. Doufám, že ji za chvíli už nebudu potřebovat, díky této super stravě.

 6. A ještě k těm zánětům, ATB dceři téměř nepomáhala, hlavně to bylo během chvíle zpět, pak jsem někde načetla, že D- Manósa je hotový (přírodní ATB) zázrak, z kytky lék přímo na močové cesty a ničí jen co tam nepatří,nikoliv vše jako běžné ATB..v lékárně se prodávaji téměř vždy s příměsí brusinky,což nevadí,jen to občas sami lékárníci( zrejmě ti méně vzdělaní) považují jen za brusinky, které jsou spíš prevence než prímo lék, a tak někdy vnucuji jiné firmy a jen brusinky…ale zkuste si na netu najít tu Manosu a dozvíte se to odborněji napsané… Jinak mnoho zdaru a radosti a zdravi do toho vašeho obdivuhodného proměněného života! Smekám a obdivuji!!👍🥇

  • Janib, na tvoji radu jsem začala manosu loni na podzim brát. Současně s vysazením kávy. Brala jsem ji asi do února. Opravdu poctivě. Pak už ne, protože nechci brát jakkékoli prášky, které nejsou nezbytně nutné. Na jaře jsem pak taky měla klid. Pak duben květen jsem byla doma na procentech, neb nám zavřeli podnik kvuli koroně a já zase začala plíživě pít kafe. A záněty se zase začaly objevovat. Přemýšela jsem co dělám jinak a vyšlo mi z toho to kafe. Opět jsem si ho odpustila a po zánětech zase ani památky. Tím si myslím, že na vině je právě kafe. I když o manose si myslím, že mi taky skutečně pomohla.

 7. No přesně! Taky vždy když narazím na komentář, či další díl příběhu,tak žasnu,obdivuju,fandim a někdy dokonce přemýšlím jeli to TA Katka..protože od loňska co jsem ji tu poznala neskutečně mládne a krásní👍😍

 8. Ahoj Kačko, sleduji tvůj příběh od začátku a moc ti fandím :) prostě když se chce, zázraky se dějí :) moc ti to sluší, užívej svobody v novém těle :)

  • Ahoj, díky. Ano nazvala si to správně – SVOBODA- ve všem co dělám. co jsem dřív nemohla, byla omezená.
   Opravdu si to užívám, užívám si život.

 9. Zobrazit všech 22 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekGoorganic – vše pro klíčení se slevou
Další článekNápoj z pupalkových květů