Před časem jsem tu řešila chornický zánět močových cest. Trval 17 let! Antibiotika jsem brala i 3x do měsíce. Bolest už byla součástí mého života. Podstoupila jsem různá vyšetření od kamery do močového měchýře až po různé pokusy s mým tělem.

Záněty se mě držely, i když už jsem jedla jinak

Nebylo to rozhodně nic příjemného. Evička mi slibovala, že se to upraví. Jednu dobu jsem byla hodně skeptická, protože ač jsem se hodně vyzdravila stravou Jíme Jinak, tak tyto záněty se mě pořád držely :-(

Podzimní detox bez kafe a korona s kafem

Na podzim jsem v podzimní očistě přestala pít kafe – a vysledovala jsem, že se močák zlepšil. V době korony jsem zase ke kafi sklouzla a močák se zase začal objevovat. Tím jsem si vydedukovala, že káva je ten problém. Opět jsem přestala kávu pít a od té doby mám klid!

Můžu se koupat v bazénu

Toto považuju skoro za zázrak. Opravdu. Konečně můžu dělat běžné věci, aniž bych se nemusela bát, že zase přijde zánět. Dřív když jsem někam odjížděla tak mi lékař psal preventivně antibiotika s sebou.

Koupat se v bazénu? Někde si sednout? trochu méně pít, nebo se zpotit? Hned problém. Ale teď je to pryč. Možná mě to ještě někdy v budoucnu potrápí, mám padající dělohu a tím níže i močový měchýř, ale už to nebude 3x do měsíce.

Každý den malý zázrak

Za ten rok a kousek, co jsem na Jíme Jinak, prožívám denně malý zázrak. Je to až neuvěřitelné, jaká změna se udála v mém životě. Když to někomu vyprávím, tak nechce věřit, že je tohle možné. Je, protože já jsem chodící a žijící důkaz.

Okolí už se nevysmívá

okolí už přestalo rýpat a mít kecy o zrní a lesní vůni, protože argumentuji svým zdravotním stavem a na to jaksi nemohou nic říct, to jsou jen rádi, že jsem zdravá.
Pokud je to tu někdo, kdo váhá nebo nevěří – už nemusíte. Zázraky se opravdu dějí.

Katka

S Vámi mám pocit, že na to nejsem sama (Daniela)

Daniela: Jsem učitelka a celý svůj profesní život se...

Krásně vedený kurz (Michaela)

Michaela: Evi a spol, i já se přidávám s...

Díky kurzu jsem získala nové návyky a cítím se skvěle

Maradamc: Dobry den pani Evo a Heleno, nejdrive jsem...

Všichni pějí na vaše jídla chválu

Helena Š.: Dobrý den, protože nejsem na sociálních sítí, ale...

S JJ mám zaručenou jak pestrost, tak i že si pochutnáme

Martina: Tak když už je ta neděle, dopřála jsem...

Ubývají cm i kg. Stojí to za to!

Ilona: Ahoj, dnes, šestý den - úbytek váhy 2...

Moje jídlo chutnalo spolužákům, kteří běžně jí sladkosti

Dagbri: Moje jídlo chutnalo spolužákovi ve škole, který dostává...

Nezmizela mi jen přebytečná kila, ale i návaly, chuť na sladké a zlepšila se má paměť

kamlibe: Po dvou týdnech vaření z vašeho jídelníčku se dostavila...

Děkuji moc za videa

Magda: Děvčata, děkuji moc za videa, jsou úžasná a...

Cholesterol se mi snížil bez jakýchkoliv léků (Iva)

Iva: Ahoj, moc zdravím po ukončení kurzu Hubneme do...

Mojí největší motivací je zdraví (Věra)

Věra: Ahojte všichni, mám za sebou první den a...

Vaše chutná jídla obohatila náš stereotypní jídelníček

MoniVr: Dobrý den, mám za sebou polovinu kurzu a...

Musím se u jídla brzdit, jak je to dobré (Jaroslav)

Jaroslav: Černá čočka s batáty je zajímavá kombinace, opět...

Z jídelníčku je nadšená celá rodina

Beagil: Varím podla Vaších receptov a celá rodinka je...

Podpora v kurzu byla úžasná

Bilkorji: Kurz VÝBORNÝ, pro potěchu těla, duše i oka...

Díky JJ jsem ušetřila, cítím se lépe, hubnu a lépe i vypadám!

Kateřina: Na JJ stravě jsem oproti normálnímu stravování ušetřila...
 1. Ani se mi nechce věřit, že je nožné projít za pouhý rok tak zázračnou proměnou. Katko, moc vám to sluší, stala se z vás opravdu nádherná žena. Blahopřeji.

 2. Katko, jste úžasná. Vaše proměna je opravdu inspirující. Trpím na záněty zubů a dutin. Zuby mám v pohodě, co jsem s JJ (od květka), ale ty dutiny se nechtějí moc zlepšit. Taky jsem zjistila – díky JJ – že jsem extrémně unavená, když jsem ve stresu. Cca před 3-mi týdny jsem vysadila kávu. Hodně s tím bojuji. Tento týden jsem si ale 2x kávu dala. Stres se začátkem školního roku zvládám hůř…. Zánět se ale spíš zhoršil. Možná je brzy na nějaké hodnocení. Pila jsem dřív 14 káv za týden, 14dnů jsem byla zcela bez kávy, tento týden 2 šálky. Snad se mi postupně podaří zbavit i těch stresů. Před 5-ti lety jsem vyhořela v práci a záněty mně na rok zcela ochromily. Přišla jsem o 3 zuby a nemohla moc zpívat, jak mne bolely průdušky. Za tu dobu jsem ušla už dlouhou cestu. Hodně mi pomohly bylinné tinktury, ale stres a vyčerpání se vrací. Strava JJ mně hodně posílila i psychicky, tak mně můj stav tento týden trošku zaskočil….. Cítím ale, že jsem na dobré cestě. Musím uznat, že mi hodně pomáhá i jóga….

 3. Kačko moc gratuluju. :) U mě to samý kafe..kola, alkohol, černý čaj, nevypít půl litr vody do hodiny od vstávání a hned zánět….snažím se na to dávat pozor, ale pak přijde nějaká vyjímečná situace jako dovolená, svátky, večer si cucnu piva ráno si dám labužnicky černý čaj a jedu na pohotovost. 17 let je teda dobrej očistec, mě to chronicky trápí 3 roky, ale musim zaklepat že od korony sem vydržela bez ATB, trochu mě pomohla EAV diagnostika, blokurimu a čerstvou lichořeřišnici beru preventivně když v něčem zhřeším

 4. Ahoj, také jsem šla do JJ, protože mě trapily časté záněty močových cest, musím říct, že zatím vše v pohodě. A co mi pomáhá, beru preventivně, blokurimu, je to čistá manoza, k sehnání v lékárně. Doufám, že ji za chvíli už nebudu potřebovat, díky této super stravě.

 5. A ještě k těm zánětům, ATB dceři téměř nepomáhala, hlavně to bylo během chvíle zpět, pak jsem někde načetla, že D- Manósa je hotový (přírodní ATB) zázrak, z kytky lék přímo na močové cesty a ničí jen co tam nepatří,nikoliv vše jako běžné ATB..v lékárně se prodávaji téměř vždy s příměsí brusinky,což nevadí,jen to občas sami lékárníci( zrejmě ti méně vzdělaní) považují jen za brusinky, které jsou spíš prevence než prímo lék, a tak někdy vnucuji jiné firmy a jen brusinky…ale zkuste si na netu najít tu Manosu a dozvíte se to odborněji napsané… Jinak mnoho zdaru a radosti a zdravi do toho vašeho obdivuhodného proměněného života! Smekám a obdivuji!!👍🥇

  • Janib, na tvoji radu jsem začala manosu loni na podzim brát. Současně s vysazením kávy. Brala jsem ji asi do února. Opravdu poctivě. Pak už ne, protože nechci brát jakkékoli prášky, které nejsou nezbytně nutné. Na jaře jsem pak taky měla klid. Pak duben květen jsem byla doma na procentech, neb nám zavřeli podnik kvuli koroně a já zase začala plíživě pít kafe. A záněty se zase začaly objevovat. Přemýšela jsem co dělám jinak a vyšlo mi z toho to kafe. Opět jsem si ho odpustila a po zánětech zase ani památky. Tím si myslím, že na vině je právě kafe. I když o manose si myslím, že mi taky skutečně pomohla.

 6. No přesně! Taky vždy když narazím na komentář, či další díl příběhu,tak žasnu,obdivuju,fandim a někdy dokonce přemýšlím jeli to TA Katka..protože od loňska co jsem ji tu poznala neskutečně mládne a krásní👍😍

 7. Ahoj Kačko, sleduji tvůj příběh od začátku a moc ti fandím :) prostě když se chce, zázraky se dějí :) moc ti to sluší, užívej svobody v novém těle :)

  • Ahoj, díky. Ano nazvala si to správně – SVOBODA- ve všem co dělám. co jsem dřív nemohla, byla omezená.
   Opravdu si to užívám, užívám si život.

 8. Zobrazit všech 21 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekGoorganic – vše pro klíčení se slevou
Další článekNápoj z pupalkových květů