Máme se očkování bát? III. část

Co by se stalo, kdyby se přestalo očkovat? Komu očkování prospívá a komu škodí? Jak funguje očkování a naše imunita? Nežádoucí účinky očkování a co se s nimi dá dělat? Jde očkování detoxikovat? Jak souvisí zahlenění, respirační onemocnění, pozastavení vývoje, růstu, kojení, váhy, zácpa, nespavost atd. s očkováním? Jaká je správná reakce těla na očkování? Je vhodné dávat po očkování antipyretika typu Panadol, Nurofen apod.? Co dělá v těle hliník z vakcíny? Jak se vyvíjí protilátková imunita u miminek. Efekt replacementu a nástup hemofilů. Jak to, že očkovacích vakcín stále přibývá a zrušené bylo jen očkování na plané neštovice a proti TBC? Co nám dělá očkovací koktejl a roč jsou děti stále nemocnější? Co obsahují vakcíny a na čem se kultivují? Kdo skutečně ví, co ve vakcínách všechno je a co nám to dělá?

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více