Nemoce a vedlejší účinky očkování IV. část

S Martinou Suchánkovou pokračujeme v rozhovoru o očkování. Bavíme se o vedlejších účincích očkování, o kterých se moc nemluví. Málokdo si totiž třeba zahlenění, kňourání a únavu dítěte spojuje s podanou vakcínou. Přemýšlíme nad tím, jakou máme vlastně k očkování motivaci a zda má smysl očkovat v dětském věku, když v dospělém už nás vakcína nechrání. Přitom prodělat některé nemoci v dětství, kdy mají hladký průběh, není takový problém, jako v dospělosti, kdy je snášíme mnohem hůř. Proč se tak urputně bráníme všem nemocem i těm, které jsou lehké a ani se neléčí? Proč se objevila pátá a šestá nemoc? Jak nebezpečné jsou spalničky? Proč je spalničkami nejvíc ohrožená těhotná žena? Co je vlastně vůbec nejdůležitější v péči o zdraví našich dětí? Na tyto a další otázky odpovídá Martina v této části rozhovoru.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více