Domů > O nás > Pochvaly

Konečně zdravý jídelníček

Ilona71: 2,5 kg dole. Jsem moc rada za tento kurz, konečně zdravý jídelníček. Recepty mi moc chutnají. Mockrát děkuji!

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zaneta.R
24. 2. 2020

Hanko, neporadím. Mohu psát jen za sebe. Mě JJ moc pomohlo, ale jedu si svým tempem. Hlavně ne stres. Jím, jen to, co mi dělá dobře. Hodně vařím polévky s misem. Smažené nejím téměř vůbec. Teď mi chutnají naklíčená semínka (ředkvička). Nejím brambory, tropické ovoce, rajčata, kávu, černý čaj, bílý cukr… Mě je zcela jistě po JJ jídle lépe. Je tu úžasné množství receptů a informací. Ale Ty musíš vše jen a jen podle sebe. Vysledovat a upravit si vlastní jídelníček. Eva někde psala, že každé dobré jídlo dle JJ se počítá. Ať je lépe :-)

Zdravi,potrebuji poradit,mam opet potize a to zaludecni,musim brat nolpazu 2x denne. Pred lety jsem mela erozivni gastropatii a obcas se mi vraci potize. Take mam reflux a uvolnenou kardii. Nevim jak dal,uvazuji o skonceni kurzu a clenstvi,asi to nejde. Je to asi nervoveho puvodu,bratr ted prodelal operaci zaludku,praskl mu vred a zvracel krev. Byl 14 dni na JIP,bylo to vazne,on ma jeste dalsi nemoce. Mam take autoimunitni nemoc stitne zlazy jiz pres 20let a po sedesatce vyssi tlak,poruchy spanku. Ted beru euthyrox 100,zase nolpazu,na tlak prestance,take antidepresiva citalec,prasky na spani mi vubec nezabiraly,nekdy neurol,ten me uklidni. Ted bych potrebovala asi radu,nevim,mam pokracovat?

Ukázat další komentáře