Domů > Zdravé recepty > Vaše recepty a fotky

Kvásková vánočka a chléb

Uvařeno

Před třiceti lety měla dcera divný kašel. Byly jí dva roky a čekala nás drsná diagnóza – bronchiální astma. Pro...

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Děkuji Gabiko, byla to moje první kvásková vánočka bez cukru a vajec a poprvé jsem ji pletla za šesti pramenů podle videa na youtubu.
Pouštěla jsem si to snad desetkrát, pletly se mi ruce a snad i nohy:), ale nakonec se povedla hezky. Radost jsem měla velikou, i teď, když peču chleba, pozoruji, co se v troubě děje. Je to jako televize,
kváskové pečení je vždycky tak trochu překvapení. Vůně a chuť je božská.
Také se dobře přibírá na váze, u jednoho kousku já nikdy nezůstanu:)

Krásne, klobúk dolu. Určite to bol parádny pocit, ked ste to vybrala z rúry a mohla sa potešiť výsledku vynalozeného úsilia. A tá vôňa, viem si predstaviť a slintám. ??

Ukázat další komentáře