Domů > Magazín > Blog

Napište Ježíškovi, ať se přání mohou plnit

Vloni si někteří z vás užili mnoho legrace, když svým manželům přes ježíškovskou aplikaci posílali vzkazy, co že by se letos mělo objevit pod vánočním stromkem. Úspěch to mělo i u některých babiček a větších dětí. Proto jsme s Ježíškem opět uzavřeli dohodu, že mu můžete posílat svá přání a on je vyřídí těm správným dárcům. Aplikace je tu pro vás, je pro radost a je zcela zdarma.

Manželé a prarodiče většinou netuší, po čem toužíte

Oni ti naši Ježíšci jsou většinou za nápovědu i rádi. Manželé ani prarodiče většinou netuší, čím vás potěšit. Pořizování dárků se pak pro ně stává noční můrou místo radostí. A stejně nenadšeně pak reaguje mnohý z vás, když si svůj balíček otevře. Pojďme jim napovědět.

Nehmotné dárky

Možná by měli vědět, že vlastně ani nic materiálního nechcete a že víc než nesmyslné drahé dárky byste ocenili právě jejich přítomnost v rodině, pohlídání dětí nebo doma vyrobené kvašené zelí. Možná byste jim do vzkazu mohli připsat, jak jsou pro vás důležití a že víc než drahé hračky vaše děti ocení, když si s nimi budou povídat. Zkrátka je to na vás a to, co se mnohdy nedá sdělit z oka do oka, se dá sdělit třeba hravou formou přes tuhle aplikaci.

Těžko se to říká, snadno napíše

Možná máte konkrétní věc, kterou si přejete dostat a vaše drahá polovička o tom nemá ani tušení. Nebo vám leží na srdci něco, co se ani za peníze pořídit nedá. Některé věci se těžko říkají, ale jdou napsat. Některá naše přání nejsou o financích, ale třeba o tom, že byste byli rádi, kdyby váš partner chodil na večeři včas, když už se s ní chystáte. Nebo by vám moc pomohlo, kdyby po té večeři děti umyly nádobí. Ať už je to cokoli, po čem toužíte nebo vás trápí, máte jedinečnou příležitost si o to říct. Chcete-li tomu dát trochu odlehčenou formu a zahrát si na dětské sny a tajemství, využijte aplikace Napište Ježíškovi.

Jak na to

  1. Dejte si dohromady svá přání.
  2. Jděte na stránku Napište Ježíškovi.
  3. Vyplňte svůj email a email vašeho Ježíška, tedy toho, kdo vám bude dárky obstarávat nebo vaše touhy naplňovat.
  4. My mu to pošleme a bude na něm, co si ze seznamu vybere nebo zda vaše jediné zbožné přání naplní.

Nemůžete zůstat zcela utajení, protože pak by taky Ježíšek nemusel vědět, komu má naježit. Chce to alespoň naznačit třeba se podepsat “tvoje milovaná dcera” :-) Každopádně váš Ježíšek uvidí váš email a může si s vámi klidně dopisovat. Ale punc tajemna a očekávání tu bude. A o tom nám jde. Chceme si připomenout vánoční kouzlo, když jsme si jako děti něco moc přály, psaly Ježíškovi a pak napjatě čekaly, zda se nám přání vyplní.

Přejte si cokoli

Měli byste vědět, že aplikace funguje automaticky a my vaše zprávy neuvidíme. Takže můžete se pustit i do velmi odvážných přání, protože je nikdo než váš Ježíšek neuvidí :-)

Tipy pro Ježíška

Domluvily jsme pro vás mnoho slev. Nakupovat můžete zdravé dobroty, věci do kuchyně, kosmetiku a drogerii, mlýnky a vločkovače, termosky Esbit, knihy,… Je toho hodně, slevy až 50% na vybrané zboží. Přehled výhod a výši slev najdete zde.

Členství v Klubu Jíme Jinak či online kurz

Pokud toužíte být s námi v Klubu nebo se přidat do některého z kurzů, ale odkládáte pořízení předplatného kvůli ceně, můžete svým Ježíškům dát za úkol, aby vám místo ponožek a bačkor pořídili členství v Klubu. Máme pro vás v eshopu připraveny dárkové poukazy a zvýhodněné balíčky přesně pro tuto příležitost. Akce platí jen do Štědrého dne.

Ať už máte na srdci cokoli, přejeme vám krásné vánoční kouzlo a mnoho splněných přání,

Eva a Helena

 

 

 

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář