Dobrý den,
vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle týdnu. Zaujaly mě, ale nějak jsem neměla čas věnovat jim více pozornosti hned na poprvé, tak jsem si jen uložila odkaz na „později“, až ten čas bude.
A vidíte, nastalo to dneska ráno.
K dobrému vstávání jsem si pustila vaše video s popisem vašich začátků. Je to upřímně tak inspirativní, že jsem se rozhodla, že to prostě risknu – 10/14 dní nikoho nezabije, tak ani mě ne. A uvidíme, jak to dopadne poté a rozhodnu se natrvalo :)
Nevím upřímně jak moc všechno zvládnu dodržet, jestli někde nepolevím, ale snad ne a všechno klapne.
Nejsem asi úplně typický „člen“. Nemám děti, mám jen sebe, ale řekla bych, že dost v katastrofálním stavu, ze kterého jsem prostě už zoufalá. Poslední pomyslná kapička je asi poslední diagnostikovaná porucha jícnu. Do toho nadváha, MDS, nesnášnlivost lepku a laktózy a neustále nachlazení a zahlenění… No prostě fakt katastrofa.
Takže jdu do toho a na plno. Zítra jdu na nákup podle bezlepkového seznamu a hurá na vaření – bude sranda :)
Moc díky za tenhle web, věřím, že se mi FAAAAAAKT osvědčí :)
Danča

Autor: Danča

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Dančo, nemáš JEN sebe, ale HLAVNĚ sebe! První měsíc je nejnáročnější. Pak už je to radost :-) Tak ať se daří!

  2. Dančo, držím pěsti, hlavně vydržet. Vyplatí se to. Tady najdeš hodně inspirace: Jednu radu jako začátečníci Ti dám, plánuj si dopředu jídelníček alespoň na dva dny, seznam se s postupy při vaření a podle toho si nakup zboží.

  3. Milá Dačo, přeji ti hodně sil a věř, že se vše srovná. Podle neduhů to bude dlouhá doba, ale myslím, že ti to za to stojí! Vydrž!

  4. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Roman Cikryt
Když jsem díky manželce Evě ochutnal zdravější jídelníček, ke klasickému už jsem se nikdy nevrátil. Shodil jsem totiž přes 10 kg bez cvičení, mám sportovní postavu a mnohem více energie. Pečuji o tyto stránky, točím videa, fotím jídla a vyrábím kurzy.
Předchozí článek„denní menu“
Další článekNapište Ježíškovi