Domů > O nás > Pochvaly

Objev stránek

Dobrý den,
vaše stránky jsem objevila někdy v tomhle týdnu. Zaujaly mě, ale nějak jsem neměla čas věnovat jim více pozornosti hned na poprvé, tak jsem si jen uložila odkaz na “později”, až ten čas bude.
A vidíte, nastalo to dneska ráno.
K dobrému vstávání jsem si pustila vaše video s popisem vašich začátků. Je to upřímně tak inspirativní, že jsem se rozhodla, že to prostě risknu – 10/14 dní nikoho nezabije, tak ani mě ne. A uvidíme, jak to dopadne poté a rozhodnu se natrvalo :)
Nevím upřímně jak moc všechno zvládnu dodržet, jestli někde nepolevím, ale snad ne a všechno klapne.
Nejsem asi úplně typický “člen”. Nemám děti, mám jen sebe, ale řekla bych, že dost v katastrofálním stavu, ze kterého jsem prostě už zoufalá. Poslední pomyslná kapička je asi poslední diagnostikovaná porucha jícnu. Do toho nadváha, MDS, nesnášnlivost lepku a laktózy a neustále nachlazení a zahlenění… No prostě fakt katastrofa.
Takže jdu do toho a na plno. Zítra jdu na nákup podle bezlepkového seznamu a hurá na vaření – bude sranda :)
Moc díky za tenhle web, věřím, že se mi FAAAAAAKT osvědčí :)
Danča

Autor: Danča

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

S radostí pečuji o stránky Jíme Jinak, točím a stříhám videa, fotím jídla, vyrábím naše online kurzy a mnoho dalšího. Jídelníček Jíme Jinak mám vyzkoušený na vlastní kůži a ke klasickému už bych se nevrátil. Taky díky tomu, že mi Eva vaří samé dobroty!😉

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Dančo, nemáš JEN sebe, ale HLAVNĚ sebe! První měsíc je nejnáročnější. Pak už je to radost :-) Tak ať se daří!

Dančo, držím pěsti, hlavně vydržet. Vyplatí se to. Tady najdeš hodně inspirace: Jednu radu jako začátečníci Ti dám, plánuj si dopředu jídelníček alespoň na dva dny, seznam se s postupy při vaření a podle toho si nakup zboží.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Nepečené brownie kostky bez lepku

Hledáte rychlý recept z pár ingrediencí? Pak vyzkoušejte tyto bezlepkové brownie kostky, které skvěle poslouží i jako nepečené vánoční cukroví.
38
2

Jak správně skladovat vánoční cukroví, aby vydrželo až do Vánoc

Víte, jak správně uskladnit vánoční cukroví, aby se nekazilo? Jak to udělat, aby sušenky zůstaly křupavé a perníčky změkly? Jsou lepší plastové dózy, nebo ...

Pařížské rohlíčky bez lepku

Bezlepková varianta na klasické vánoční cukroví, které je navíc bez cukru, vajec i mléka.

Šalotky na tamarindu a kokosu

Recept pro milovníky indické kuchyně. Vyzkoušejte ho a dejte vědět, jak vám chutnal. Zkusit si připravit doma recepty je někdy jediná možnost, jak navštívi...
klub
14
3

Proč se nemáme rády a proč pozitivní afirmace nefungují?

“Nelíbí se mi moje tělo, jsem tlustá a ošklivá”. Čím to je, že se nemáme rády a co se s tím dá dělat? A proč pozitivní myšlení a afirmace nefun...

Černý talíř

Vyzkoušejte tento rychlý, jednoduchý a lahodný recept obsahující černou rýži a fazole. Pochutnáte si a zároveň uděláte něco pro posílení vašich ledvin.