Po dvou potratech jsem už nedoufala v úspěch, ale díky změně stravy jsem znovu otěhotněla a narodil se nám krásný zdravý chlapeček. Jsem přesvědčená o tom, že bychom našeho chlapečka bez očisty a úpravy jídelníčku neměli.

Moje zažívání nebylo v pořádku

Od 30 let mám velké zažívací potíže, nikdo je nebyl schopen diagnostikovat, ani tady, ani v zahraničí, kde jsem dlouho žila. Stravovala jsem se „normálně“, jen jsem si všimla, že díky obtížím začínám vypouštět spoustu zdravých potravin (zeleninu, vlákninu, ořechy apod.), které mě mamka naučila od dětství konzumovat. Myslela jsem si totiž, že jsou to viníci neustálého nadýmání a různých kolik a skutečně leccos špatně toleruji dodnes.

Chtěli jsme druhé miminko

První těhotenství, i když až v 38 letech, proběhlo jako zázrakem naprosto přirozeně od A-Z. Pak přišlo kojení, málo spánku, celková únava a nastoupily berličky v podobě sladkostí a nevhodných potravin. Poté jsem nemohla „dlouho“ otěhotnět, i když snaha byla veliká. Když se to povedlo, přišel potrat. Děsný šok. Následoval druhý potrat a zhoršilo se vše, i zažívání, zřejmě i díky psychice. Gynekolog mi doporučil, ať se o to v mém stavu a věku již nepokouším, tak jsem to tak vzala, ale potřebovala jsem se dát dohromady. Oslovila jsem známou, která vede centrum různých zdravotních a dalších zajímavých kurzů a ona mi doporučila očistu těla. V tu samou dobu jsem díky tomu objevila i Jíme Jinak a čerpala spoustu informací.

Můj strach byl zbytečný

No a najednou jsem zjistila, že jsem těhotná. Připravovala jsem se opět na nejhorší…. Nic špatného se ale nedělo. Vše opět proběhlo přirozeně, krásný porod a přesně rok po 2. potratu se mi narodil krásný chlapeček. Mé zažívání je o moc lepší, ale na tom ještě musím trochu zapracovat. Jsem přesvědčená o tom, že bychom našeho chlapečka bez očisty a úpravy jídelníčku neměli.

O důležitosti a vlivu stravy na tento zázrak nepochybuji a vřele tuto cestu doporučuji všem nastávajícím maminkám.

Jana

 

Staňte se členy Klubu Jíme Jinak

Získáte videorecepty, jídelníčky, rozhovory s odborníky, rady, slevy na nákupy a online kurzy.

materiály

  1. Mockrát děkuji. Pročítám tento příspěvek o sobě a stále nemohu uvěřit, že je to vše pravda. Také je k neuvěření, že Evička vybrala právě dnešní den k publikaci. Synkovi je zrovna dnes 8 měsíců.❤️

  2. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekAdzuki energy balls
Další článekSladké jidáše ve tvaru zajíčka