Domů > O nás > Pochvaly

Překvapilo mě, jaký rozdíl je, když nejím maso a mléko

Slavkast: Chtěla bych za kurs moc poděkovat! Nejvíce mě asi překvapilo, jak obrovský rozdíl je, když člověk jen minimalizuje množství mléka a masa – a když je vynechá úplně. Přijde obrovský příval energie a dokonalý vnitřní klid a spokojenost. Za ty týdny se mé tělo stalo i citlivější na cukr, i s ním přichází následná únava – a člověk má možnost se rozhodnout, jestli mu to zato stojí. Naučila jsem se hrozně moc – ráno bez polévky už si skutečně neumím představit, a to i přesto, že miso moc nemusím, ale to tělo to tak vyžaduje, že hlava neprotestuje. Vařené večeře vždy dodají hromadu energie, na oběd jsem čekala nějaké pomazánky s chlebem a zeleninou (v pracovní dny), ale pečivo mě už neuspokojuje, tak to řeším dle možností. Asi 2kg jsou dole, volné kalhoty, ale to vůbec nebyl cíl, takže jsem to neřešila.

Musím i pochválit nádherné, přehledné stránky se super vyhledávačem, naprosto dokonalou podporu – Evi, reagovat na každý komentář a tak mile – to je prostě neuvěřitelné. Je z toho všeho cítit obrovská pracovitost, poctivost, ale i láska – je to skutečně nádhera! Ještě jednou moc děkuji za vše, a to i ostatním za jejich zajímavé komentáře! Jsem v klubu JJ, takže se moc těším dál na nové recepty, rozmanitost, barevnost.

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář