Milí příznivci našich stránek, rády bychom se s některými z vás setkaly a poznaly se osobně. První takovou příležitostí je setkání  s večeří již ve čtvrtek 29.8. večer v pražské restauraci Dobré Čechy.

Očekávat můžete neformální setkání, kde si budeme povídat o vašich radostech a starostech. Jsme připravené vám poradit a podělit se o naše zkušenosti se změnou jídelníčku, se zaváděním zdravé stravy  u dětí a manželů, budeme zodpovídat vaše dotazy. Bude to příjemný večer, kde budete mít možnost se seznámit s podobně naladěnými lidmi. 

Místní pan kuchař prošel naším kurzem, takže k večeři dostanete kompletní talíř z obilí, luštěniny a zeleniny, dezert, obilnou kávu a čaj. Mimopražským návštěvníkům nabízí restaurace možnost přespání viz informace níže.

Dobré Čechy

Kapacita restaurace je omezená, rezervujte si proto, prosím, své místo. Součástí rezervace je záloha 100 Kč. 

 

Rezervovat místo

 

 

Vstup na akci pro členy Klubu JJ je zdarma, zaplatíte si pouze konzumaci v ceně 200 Kč.

Cena pro nečleny je 200 Kč za vstup a 200 Kč za večeři.

 

Program:

16:30 až 17:00 příjezd

17:00 zahájení a seznámení

18:00 večeře

18:30 až 20:00 diskuse (téma vyplyne z vašich dotazů)

 

Cena:

Večeře (jednochodá večeře, dezert, obilná káva, čaj)…….. 200 Kč

Vstupné na akci….. 200 Kč / členové Klubu Jíme Jinak….. zdarma

Cena celkem……… 400 Kč / členové Klubu Jíme Jinak….. 200 Kč

 

Rezervace:

Vaše místo bude zajištěno po zaplacení nevratné zálohy 100 Kč. Číslo účtu vám přijde v potvrzovacím emailu.

Pokud bude již kapacita plná, registrujte se jako náhradník, v případě, že někdo zruší svoji účast či nezaplatí zálohu, budeme vás obratem kontaktovat.

 

Adresa:

Dobré Čechy

Restaurace Dobré Čechy

V Oblouku 114

252 43  Praha – Průhonice

 

Parkování: přímo v areálu restaurace

MHD spojení: Autobus 325,328,363,385,605 (zastávka Čestlice, V Oblouku)

 

Ubytování:

Levné ubytování lze využít na místě přímo v podkrovním pokoji restaurace. Je zde velká místnost, kde můžete přespat na karimatce ve spacáku (nutno dovézt vlastní) za 50 Kč. K dispozici je toaleta a sprcha.

Luxusní ubytování pak můžete využít v některém z blízkých hotelů, nejblíže, v podstatě přes ulici, je Aqua Palace Hotel náležející k aqvaparku viz  www.aquapalacehotel.cz

 

Těšíme se na setkání s některými z vás již tento čtvrtek,

Eva a Helena

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

 1. Díky moc za včerejší setkání, bylo to pro mě velice inspirující a motivující. Z Evi a Helči sálalo nadšení a byly nabité energií, že mi to zase chvilku vydrží to nevzdávat, a že to má smysl. Díky moc za skvělý večer.

 2. Včerejší setkání bylo velice inspirující, nemohla jsem v noci usnout, jak jsem byla plná dojmů! ráno jsme začali Miso polévkou a kaší se zeleninou -nejprve trochu odporu,ale nakonec na mě ani polévka nezbyla. Ted jdu hledat recept na oběd:-) Díky moc holky!

  • My také děkujeme, zpětná odezva a to, že někoho inspirujeme nás moc těší a je to i důvod, proč tento web děláme.

 3. Po dnešním setkání mám hlavu : jak pytel od banánů…:-), a vymyslel jsme spousta nápadůůůů :-)
  Moc děkuji za příjemné posezení.
  Dobrou noc!!!

  • Ženy moc děkujeme za dnešní setkání, bylo to i pro nás moc příjemné a přínosné a také jsme vás moc rády poznaly osobně. Přeci jen je něco jiného znát se s vámi jen virtuálně a vidět se konečně naživo.

 4. V Plzni je vynikající veganská restaurace Vegetka, Slunečnice a Wild Rose a pak Bistro Satyr :-) vaří vegetariánská i veganská jídla za celkem dobré ceny ;-) tak to je jen takový tip :-)

  • Jé, tak o těch posledních dvou vůbec nemám ponětí! No jo, tak není divu, rok na mateřské (nejsem přímo z Plzně, ale pracuju tam – tedy pracovala)
   a předtím jsem o JJ neměla potuchy:-D

   • A Shari, muzu se zeptat odkud jsi? Já bydlím kus od Plzně směr Beroun. Cca pul hodiny po dálnici na Prahu. Třeba jste někde nedaleko ;-)

 5. Já myslím, že pokud by to bylo jednou u Prahy jednou u Brna (tedy jednou Čechy jednou Morava) tak je to dost a každý by si mohl vybrat co je pro něj blíž.

  • Holky díky za tipy, je to pro nás trochu organizačně složité zařídit si hlídání s našimi dětmi, jedním kojencem a mým blížícím se porodem, ale třeba se nám podaří ještě něco domluvit. Určitě ale plánujeme udělat ještě jeden webinář, kam se bude moci přihlásit každý.

 6. Chichi, já chci Plzeň:-D Holky, já už to vidím na Tour de Čechy a Morava:-D A asi bych v Plzni taky věděla o restauraci:)

   • Ahoj Ottovko, mne napadla Vegetka nebo Slunečnice, o jiných nevím. A to určitě znáte, že jo? A tak mne napadlo, znáš indickou restauraci u Kauflandu u kruháče? Tam já taky ráda.

 7. Heli, věděla bych o místě, kde sice nevaří bežně MB, ale umi to a uvarili by nám takové jídlo bez problémů ;-) a samozřejmě cely areál je nekuřácký, je to sever Středočeskeho kraje, kousek za Mladou Boleslaví – jukni na http://www.famozclub.cz. Je tam moc šikovná holčina a umí taková jídla výtečně, Takže by to šlo určitě domluvit :-) Vím to, protože odtamtud jsem, přímo z vesnice Zvířetice (cca 60 km od Prahy směr Liberec). Jen tam uz s rodinou nezijeme, mám tam své rodiče a sourozence. Prave jsme se odtud vratili a Momentálně tam mají pobyt s vege stravou a vše vynikající. Mohu jen doporučit.
  Pokud byste mohli a chtěli třeba něco podobného naplánovat i tam, tak si tam určitě naplanuju tez v té době cestu, abych to nepropasla :-D a klidně to tam i domluvim a zařídím…
  Mooooc bych se s vami totiž chtěla opět potkat, ale přestože nejsem tak daleko od Průhonic, s 3 detmi, z toho jeden 3 měsíční kojenec, to momentálně nezmanaguju. Toto by pro me bylo řešení ;-) tak jen nabízím a navrhuji a nechám vám na zvážení ;-) krásný poslední prázdninový týden všem

  • Díky za typ, ale netuším, zda to ještě do porodu dáme. Každopádně do budoucna by to bylo super. Holky, jestli máte typy, kde se dá dobře najíst, zaregistrujte prosím místo zdarma na našich stránkách zde: http://mista.jimejinak.cz a klidně přidejte i vaší zkušenost. Ať všichni víme, kde se dá dobře najíst po našem, nebo alespoň částečně po našem, když budeme mít zrovna někam cestu.

 8. Evi, Heli, neplánujete nějaké setkání i pro Moraváky? Obě uváděná místa jsou pro nás dost z ruky. Myslím, že na brněnsku máte příznivců taky kopu a moc rádi by jsme se s váma potkali a povídali…

  • Ono to stojí hlavně na tom, kde se sejít. Pokud by jste měli nějaký typ na nekuřáckou restauraci pro cca 20-30 lidí, kde by nám uvařili po našem a stačily jim peníze jen za konzumaci, tak klidně. Vzhledem k tomu, že za 6 týdnů rodím už nejsme schopné zařídit i vaření. Chceme si jen užít lidi, sdílení a povídání a neřešit jídlo.

   • Z mých zkušeností vím jen o makrobiotické restauraci v Brně na Jaselské nebo kousek od Brna v Tetčicích mají hotel s restaurací, kde mají i několik MB jídel. Jsou dobré jen nevím jak to mají s jejich čerstvostí (jestli např. cizrna není z konzervy), ale pokud bychom tam něco takového naplánovaly tak myslím, že by byli schopní dobře navařit. Snaží se nabízet i bezlepkové jídla, tofu…

  • K tomu se přidávám někde blíž k Brnu by to bylo super. I když jsem přemýšlela, že bych kvůli Vám vyrazila do Prahy, ale asi to neprojde :)

 9. Jé, to je škoda, taky bych ráda přišla, ale s mimčem to nějak nedávám:)až kluci odrostou, určo dorazím:) krásný večer Vám všem:)

 10. Milé majitelky webu Jíme jinak,
  chtěl jsem vás podpořit a napsat vám na facebook, že jsem dnes pochutnal na jídle inspirovaném jedním z vašich receptů, což bohužel není – z nějakého mně zcela nepochopitelného důvodu – možné. Mail vám také zaslat nemohu, protože text z vašeho webu nejde kopírovat a jsem příliš líný na to, abych vaše maily naklikal ve svém mailu ručně. Poslední kapkou je váš nehorázně otravný pop-up banner na registraci. Takovým emarketinogovým zelenáčům jako jste vy dvě bych nesvěřil ani svůj starý mail na tiscali, neuvedu váš web ani na svém blogu, což jsem chtěl udělat, protože zřejmě o kladné reference nestojíte. Neberte to jako projev hnidopišství, ale jako dobře míněnou radu. Hezký den!

  • Dobrý den, škoda, že jste to vzdal. Mail nám klidně zašlete, stačí kliknout na adresu v kontaktu. Otevře se vám váš emailový program. Příspěvky je možné psát také do rubriky „vaše ohlasy“. Děkujeme za upozornění ohledně nefunkčnosti. V posledních dnech bylo na webu provedeno mnoho aktualizací a změn. Odesílání již funguje. Popup se každému zobrazí pouze jednou. Jsme rády, že nám neplánujete svěřit web – máme fůru práce tady :-). Určitě nejsme marketingové hvězdy, děláme web pro lidi, kteří jej chodí číst a posílají nám pěkné ohlasy. Tak nám taky jeden pošlete, když vám chutnal recept :-)

 11. Ahoj Evi a Helčo, je to prima nápad, snad sezení někdy zopakujete, protože příští týden nejsem v Praze a nemůžu se zúčastnit. Mnoho spokojených příznivců. Pa A

  • Pokud nám to děti dovolí, určitě to chceme občas opakovat. Příští bude poslední týden v listopadu v úterý ve Františkových lázních.

 12. Zobrazit všech 30 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Jíme Jinak
Autorem článku je Jíme Jinak
Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)
Předchozí článekKonečně spím jinak anebo ze sovy skřivanem
Další článekWebinář Jíme Jinak na téma „Naše začátky“