Domů > Magazín > Vaše příběhy

Během roku 12 kilo dole (Martina 31 let)

Těsně před Vánoci nám poslala Martina krásnou zprávu o tom, jak začala jíst jinak a co s u ní všechno změnilo. Jeden rok a všechno je jinak. Jiná váha, pleť, vlasy, ale taky psychika. Jak sama píše, už ví, co chce a co ne. A navíc nakazila svým nadšením kamarádky. Její zpráva nás moc potěšila a s radostí vám její krásné přání do nového roku předáváme.

Moc Vás zdravím, Evi a Helčo! 
Už se k tomu chystám delší dobu, chci Vám znovu poděkovat za všechno, co jste pro mne udělaly. 
Jíst jinak jsem s Vámi začala před rokem, zcela přelomová byla Jarní očista, od té se všechno změnilo, prošla jsem s Vámi i všechny další kurzy tohoto roku. 
  
Během roku 2016 jsem zhubla cca 12 kg (58 kg jsem měla naposled na střední), přestala jíst maso (v létě jsem přidala do jídelníčku ryby), vyřadila mléčné výrobky (až v poslední době si občas dám malou kávičku s kapkou mléka – to mi opravdu jako jediné z mléčného chybělo), vajíčka jíme jen domácí, velkou změnou prošlo i stravování mého syna (2 roky), manžela, rodičů, a spousty kamarádů a kamarádek, kteří se zajímají jak to, že jsem se tak změnila a je mi tak dobře.

A změny jsou viditelné nejen tělesné (váha, pleť, vlasy), ale i psychické (jsem klidnější, vyrovnanější, vím co chci a co nechci). A jsou i změny zatím neviditelné a tajemné (v létě se naše rodina rozroste o dalšího člena :-)

Vánoce zvládáme se super klidem, uklizeno máme průběžně, zdravou variantu cukroví napekla mamka, stromek máme z půjčovny (z toho mám fakt velikou radost), dárky nakoupené předem a letos se opravdu těším na reakce, myslím, že letos se výběr dárků opravdu moc povedl, a také se těším na dárky pro nás – přáli jsme si mega balení eko pracího gelu, aviváže a gelu do myčky – máme vystaráno na celý rok dopředu :-) Takže na Vánoce se opravdu jen těšíme, a žádný stres nás letos nedohnal. Na Štědrý den se chystáme do kostela, kde za všechno krásné, co nás letos potkalo, chceme poděkovat. Takže i za Vás. 
 
Děkujeme a přejeme krásné svátky a jen to nejlepší do nového roku! Těším se s Vámi na další společně strávený čas :) 
 
Martina s rodinou 

 

Poznámka: Když jsme Martinu prosily o zveřejnění a fotku napsala: “Zprávičku klidně můžete sdílet s ostatními, mne samotnou inspirují články od ostatních, jen kvůli tomu našemu tajemství v bříšku, které je ještě opravdu maličké, bych nepřidávala fotku. Ale jméno a věk (Martina, 31) klidně přidat můžete :-) 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

5 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

Ufounka
3. 1. 2017

Martino, moc gratuluji a jsem ráda, že je nás proti tomu nezdravému průmyslu zase víc. je to super!!!

Martino, my moc děkujeme za krásné přání i za ochotu sdílet svoji zkušenost s ostatními. Věříme, že Vánoce byly kouzelné a že jste si je užili. Příští rok to bude zase o človíčka veselejší. Moc se těšíme na další zprávy od vás a časem třeba i na fotku před a po :-) Přejeme pohodové těhotenství a skvělý rok 2017!

Ukázat další komentáře