Na víkendový kurz vzala Iva obě děti, babičku na hlídání a hlavně hromadu dobré nálady. Protože už byla na kurzu v Praze, bály jsme se, že ji to třeba napodruhé nebude bavit. Ale místo toho přišel tento mejlík, který nás moc potěšil: 

Milá Evo a Helčo,Iva má dvě malé děti

moc děkujeme za krásný víkend plný dobrého jídla a pozitivního přístupu k životu.

Čerpám z  něho ještě dnes a doufám, že mi energie načerpaná na semináři dlouho vydrží :-) Zase jste mě něčemu novému naučily a probudily ve mně novou energii zkoušet věci, které jsem odsouvala, třeba pickles.

Babičku jste inspirovaly natolik, že už se zaregistrovala na stránkách Jíme jinak a plánuje uvařit koprovku s kroupovými knedlíky. Kéž by jí to vydrželo, výrazně by mi to usnadnilo život :-)

a stále úsměv na tváři

Bráchu tento víkend učím polévky k snídani, vývar a kaši se zeleninou.

Zkrátka jsem zase chytila nový vítr do plachet a nakazila i ostatní :-) 

Iva

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Dobrý den, mám mimčo 2,5 měsíce a stránky už chvíli sleduju a občas se něčím inspiruju – např. obilným mlékem, zatím pro sebe, malou plně kojím. Od jakého věku si můžu vzít mimčo s sebou na kurz? Mám obavu, aby byla „hodná“, vyžaduje dost pozornosti a časté kojení… Jsme vegetariáni, směřujeme k veganství a inspiruju se makrobiotikou, potřebovala bych to „vyladit“. Zatím mi MB přijde dost komplikovaná a časově náročná zejména s mimčem. Četla jsem knížky od pí. Průchové a mám doma obě od pí. Strnadelové a p. Zerzána.

    • Na kurz si můžete vzít dítě jak chcete staré, jen je potřeba mít s sebou doprovod, který se po dobu přednášek bude o dítě plně starat. Samozřejmě ho může donést na kojení a když miminko bude spát, může být s vámi, jen nesmí rušit ostatní účastníky semináře. Dále je možné domluvit si individuální kurz, kde dítě můžete mít s sebou, tam bude rušit max. vás.

  2. Zobrazit 3 komentáře

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekSezónní nabídka
Další článekPosun neposun