Domů > Magazín > Vaše příběhy

Iva chytla nový vítr do plachet

Na víkendový kurz vzala Iva obě děti, babičku na hlídání a hlavně hromadu dobré nálady. Protože už byla na kurzu v Praze, bály jsme se, že ji to třeba napodruhé nebude bavit. Ale místo toho přišel tento mejlík, který nás moc potěšil.

Na víkendový kurz vzala Iva obě děti, babičku na hlídání a hlavně hromadu dobré nálady. Protože už byla na kurzu v Praze, bály jsme se, že ji to třeba napodruhé nebude bavit. Ale místo toho přišel tento mejlík, který nás moc potěšil:

Milá Evo a Helčo,

a stále úsměv na tváři

moc děkujeme za krásný víkend plný dobrého jídla a pozitivního přístupu k životu.

Čerpám z  něho ještě dnes a doufám, že mi energie načerpaná na semináři dlouho vydrží :-) Zase jste mě něčemu novému naučily a probudily ve mně novou energii zkoušet věci, které jsem odsouvala, třeba pickles.

Babičku jste inspirovaly natolik, že už se zaregistrovala na stránkách Jíme jinak a plánuje uvařit koprovku s kroupovými knedlíky. Kéž by jí to vydrželo, výrazně by mi to usnadnilo život :-)

Bráchu tento víkend učím polévky k snídani, vývar a kaši se zeleninou.

Zkrátka jsem zase chytila nový vítr do plachet a nakazila i ostatní :-) 

Iva

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Dobrý den, mám mimčo 2,5 měsíce a stránky už chvíli sleduju a občas se něčím inspiruju – např. obilným mlékem, zatím pro sebe, malou plně kojím. Od jakého věku si můžu vzít mimčo s sebou na kurz? Mám obavu, aby byla “hodná”, vyžaduje dost pozornosti a časté kojení… Jsme vegetariáni, směřujeme k veganství a inspiruju se makrobiotikou, potřebovala bych to “vyladit”. Zatím mi MB přijde dost komplikovaná a časově náročná zejména s mimčem. Četla jsem knížky od pí. Průchové a mám doma obě od pí. Strnadelové a p. Zerzána.

Ivo, je fajň, že ten vítr k Vám zavál. Kéž bych takových mladých maminek bylo více.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

40
9

Lékaři ji nedávali šanci (Libuše, 60 let)

Před třiceti lety měla dcera divný kašel. Byly jí dva roky a čekala nás drsná diagnóza – bronchiální astma. Protože lékaři jí nedávali šanci, musela ...