Domů > Magazín > Blog

Brusel jako první odmítl 5G síť – kvůli zdraví

Je 5G síť internetový zázrak, anebo zdravotní katastrofa? Jak to tedy je? Odpověď jsme pro vás shrnuli do článku. Jako první si to uvědomil Brusel, jehož ministr vlády řekl 5G jednoznačné NE. “Lidé Bruselu nejsou morčata, jejichž zdraví mohu prodat,” oznámil.

Zdraví svého lidu nemohu prodat

Prohlásil Céline Fremault, ministr vlády regionu hlavního města Bruselu, zodpovědný za bydlení, kvalitu života, životní prostředí a energetiku. Fremault zjistil, že 5G není kompatibilní s belgickými standardy radiační bezpečnosti a uvedl, že nemá v úmyslu udělit výjimku.

“Tuto technologii nelze zavést, pokud standardy radiace, které musí ochránit občany, nejsou dodrženy. Lidé Bruselu nejsou morčata, jejichž zdraví mohu prodat.”

Co na to EU?

Budeme doufat, že díky odmítnutí Bruselu a výzev o 5G adresovaných EU, budou úředníci lépe informovaní ohledně negativní účinků na zdraví a motivovaní chránit své občany.

zdroj: collective-evolution.com

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

5 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

14
102

Jak ráno uvařit jídlo s sebou do práce, školky či školy

Je možné zvládnout ráno uvařit snídani, oběd  a svačiny s sebou do práce a do školky či školy? Je, když víte, jak na to!
2
2

Rozhovor: Jak rozjet jarní detoxikaci naplno

Jaro je tu a proto jsem v pořadu Maminkář prozradila, jak nastartovat jarní detoxikaci. Co jíst a co ne? Kdy začít a jak často se cíleně čistit? Mohou si d...
44

Soutěž o balíček potravin od Probio

Soutěž už byla ukončena a výherce byl odměněn.

Krásná setkání jiného druhu

Pokřtít knihu není složité, když umíte otevřít šampaňské, což já neumím. A tak jsem v sobotu s asistencí mladíka z publika nakonec pokřtila Dášinu knihu a ...

Danfood – zdravá výživa, drogerie a kosmetika s 15% slevou

Domluvili jsme pro vás slevu na nákup zdravých potravin a dochucovadel, ekodrogerie a dalšího sortimentu. Z Danfoodu můžete připravit zdravé mikulášské bal...

Cenzura rostlinných výrobků přitvrzuje

Už teď podle EU nesmí rostlinné alternativy mléčných výrobků používat výrazy jako „ovesné mléko“ nebo „sójový jogurt“. Podle pozměňovacího návrhu 171 se má...