Domů > Magazín > Blog

Brusel jako první odmítl 5G síť – kvůli zdraví

Je 5G síť internetový zázrak, anebo zdravotní katastrofa? Jak to tedy je? Odpověď jsme pro vás shrnuli do článku. Jako první si to uvědomil Brusel, jehož ministr vlády řekl 5G jednoznačné NE. “Lidé Bruselu nejsou morčata, jejichž zdraví mohu prodat,” oznámil.

Zdraví svého lidu nemohu prodat

Prohlásil Céline Fremault, ministr vlády regionu hlavního města Bruselu, zodpovědný za bydlení, kvalitu života, životní prostředí a energetiku. Fremault zjistil, že 5G není kompatibilní s belgickými standardy radiační bezpečnosti a uvedl, že nemá v úmyslu udělit výjimku.

“Tuto technologii nelze zavést, pokud standardy radiace, které musí ochránit občany, nejsou dodrženy. Lidé Bruselu nejsou morčata, jejichž zdraví mohu prodat.”

Co na to EU?

Budeme doufat, že díky odmítnutí Bruselu a výzev o 5G adresovaných EU, budou úředníci lépe informovaní ohledně negativní účinků na zdraví a motivovaní chránit své občany.

zdroj: collective-evolution.com

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

5 lidí už poděkovalo za článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

Danfood – zdravá výživa, drogerie a kosmetika s 15% slevou

Domluvili jsme pro vás slevu na nákup zdravých potravin a dochucovadel, ekodrogerie a dalšího sortimentu. Z Danfoodu můžete připravit zdravé mikulášské bal...

Cenzura rostlinných výrobků přitvrzuje

Už teď podle EU nesmí rostlinné alternativy mléčných výrobků používat výrazy jako „ovesné mléko“ nebo „sójový jogurt“. Podle pozměňovacího návrhu 171 se má...