Brzy se zavede 5G bezdrátová technologie - v ČR už začíná aukce kmitočtů. Přitom se politikové vůbec nezabývají otázkami její bezpečnosti. Jsou to jen loutky korporací a ty zase bank. Co s tím ale můžeme dělat my, občané? Můžeme se nějak chránit nebo tomu zabránit?

Politici neřeší otázky bezpečnosti

Jsme uprostřed zavedení technologie bezdrátové 5G sítě, brzy začne v ČR aukce kmitočtů pro 5G a politici se ještě vůbec nezabývali otázkami její bezpečnosti. Je očividné, že nejsme chráněni, politikové se pouze podřizují vůli svých nadřízených, velkých korporací, které se pro změnu chovají jako otroci vůči svým „finančním vládcům“, (což jsou) velké banky. Proto můžeme stále dokola vidět zavádění a schvalování nových produktů a služeb bez jakýchkoliv zkoušek bezpečnosti. A to jeden z hlavních důvodů, proč kolem sebe vidíme spousty nemocných a psychicky postižených lidí – viz studie, která dokazuje, že mikrovlnná elektromagnetická pole způsobují neuropsychiatrické poruchy včetně deprese.

5G je velké riziko pro USA, EU a mezinárodní zdraví

Dr. Martin L. Pall, PhD a profesor biochemie a lékařských věd na Washingtonské státní univerzitě, říká, že:

5G je nebezpečné hlavně z těchto důvodů (1):

  • mimořádně vysoké množství plánovaných antén
  • velmi vysoké energetické výstupy, aby se zajistilo, že záření pronikne různými materiály
  • mimořádně vysoké úrovně pulzace
  • vysokofrekvenční interakce 5G sítě s elektricky nabitými skupinami (např. stožáry vysokého napětí)

Uvedení desítek milionů 5G antén bez jediného testu bezpečnosti je ta nejhloupější myšlenka, jakou kdo kdy měl ve světové historii .“

Ptejme se: Jak se může stát, že se zavedou technologie, bez testů?

Tyto informace nejsou nové. Již dlouho jsou publikovány četné studie, které dokazují, že 5G technologie způsobují zdravotní problémy. Tato problematika začala být zkoumána na základě práce Dr. Marina Blanka z katedry fyziologie a buněčné biofyziky Kolumbijské univerzity, který řekl (2):

Vytvořili jsme něco, co nám škodí, a to se vymklo kontrole. Před Edisonovou žárovkou bylo v našem prostředí velmi málo elektromagnetického záření. Úroveň záření je dnes mnohonásobně vyšší a rychle roste kvůli všem novým zařízením, která vyzařují toto záření. Záření bezpochyby poškozují živé buňky v našem těle a předčasně zabíjejí mnoho z nás.

Dr. Pall potvrdil, že vystavení populace současnému 2G, 3G a 4G záření, je spojeno se sníženou plodností, nespavostí, únavou, depresí, úzkostmi, změnami v mozku zvířat, buněčnými změnami a poškozením DNA, oxidačním stresem, hormonálními poruchami, rakovinou a dalšími poruchami a nemocemi (2).

Co můžeme dělat a jak se chránit?

  • Můžeme 5G ignorovat a nosit EMF ochranné oblečení a spát v EMF ochranném ložním prádle a svůj dům si natřít EMF ochrannou barvou.
  • Můžeme také odpojit počítač od sítě, vypnout mobilní telefon a před spaním vždy odpojit všechna elektrická zařízení.
  • Můžeme mít pevné připojení k internetu.
  • Můžeme žít zdravý životní styl a používat techniky mysli a představovat si ochrannou auru proti záření kolem našeho těla nebo myslí naše prozářená těla léčit…

Anebo můžeme pomoci 5G technologii zastavit. Petice již běží, přispět na ni můžete zde.

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekZeleninové curry se seitanem
Další článekJak udělat zdravé jídlo na celodenní výlet do 30 minut – fotopostup