Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Dárek pro vás – sleva na nákup u Danfoodu

Máme pro vás dárek – 15% slevu na nákup bio potravin, eko-drogerie, eko-kosmetiky a pomocníků do kuchyně od firmy Danfood. Můžete nakoupit cokoli z celého sortimentu pro sebe, nebo začít nakupovat zdravé dárky pro své blízké.

O firmě Danfood _vyrn_305chico_sklo

Firma Danfood je na trhu 12 let. Daniel Doležal, majitel firmy, si zakládá na tom, že produkty, které prodává, jsou primárně kvalitní, nikoli levné. Na adresu svého sortimentu říká: „Všechno zboží, které nabízím dál zákazníkům, mám osobně prověřené. Důraz kladu spíše na kvalitu produktu, nežli na jeho kvantitu, to se projevuje i na ceně.”

Firma je na trhu známá jako dodavatel prvotřídních biopotravin. Jak říkají ti, co v Danfoodu nakupují, je to to nejlepší ze zdravé výživy, co se dá u nás koupit.

1027-1097-home

Co Danfood nabízí 830-1471-home

V sortimentu Danfoodu mimo jiné najdete kvalitní sojové omáčky, miso pasty, umeboshky, ume ocet a jiná zdravá dochucovadla, lahodné džemy a kompoty bez cukru, široký výběr obilovin, luštěnin, olejů, kávovin, sladkých i slaných dobrot a mnoho dalších biopotravin. Součástí nabídky je také rozšířený sortiment eko-kosmetikyeko-drogerie a originální pomůcky do kuchyně jako suribashi na výrobu domácího gomasia, kartáček na zeleninu,  presovač na výrobu kvašené zeleniny a presovaných salátů, lis na olej a další. A když už budete u nákupu dárků, můžete se inspirovat a pořídit se slevou i kvalitní prádlo z bio bavlny._vyrn_48calaspara_1kg

Nákup se slevou

I my máme výrobky od Danfoodu rády, a proto jsme pro vás i letos domluvily s Danielem Doležalem speciální vánoční akci. Od 26.10. do 31.12. 2016 můžete nakoupit veškerý sortiment firmy Danfood se slevou a ušetřit jak na dárcích, tak na vlastním nákupu do vaší kuchyně.837-1187-home

Tip na dárky

Blíží se vánoční svátky i mikulášská nadílka a ve většině rodin se bude řešit, jaké dárky dát našim blízkým a jaké dárky bychom chtěli dostat my. Co byste řekli na balení lahodné rýže calasparra nebo nově na italskou rýži LA Gallinella, obilnou kávu Yannoh nebo sklenku umeboshi pasty či misa nebo dárkový balíček bio kosmetiky? Že by se z toho daly udělat krásné a navíc zdravé potravinové balíčky?

 

Výhoda pro účastníky kurzu Vánoce jinak

Domluvily jsme pro vás slevu 15% stejně jako pro všechny členy klubu JJ. Slevu je možno uplatnit na celý sortiment v eshopu. Pro uplatnění slevy zadejte při nákupu svůj registrační email na Jíme Jinak a kód DDMV15 .

Zboží si lze buď osobně vyzvednout ve velkoobchodě Danfood v Rychnově na Moravě 166, nebo vám jej zašlou dobírkou či PPL. Při nákupu nad 3.000 Kč (bez DPH) je poštovné zdarma. Jsou schopni vám přibalit i čerstvý lotos, lopuch či shiro miso. Doručení zásilky poštou probíhá zpravidla do 3 pracovních dnů.

Vánoční nákup846-1411-home

Objednávky zaslané do 20.12. budou dodány do 24.12. Objednávky zaslané od 21.12.2016 zákazníci obdrží až po novém roce.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Podklady pro kurz

K zdárnému dokončení vám pomohou i naše materiály. Některé znich si můžete přečíst již dnes, jiné se budou odemykat jak budete procházet kurzem.

Poslední komentáře v kurzu

Komentáře

Kateřina
27. 11. 2016

Díky moc. Také jsem slevy využila. Líbí se mi, že mají jiný sortiment zboží než jaký je běžně k dostání ve zdravuškách. Pořád je co zkoušet :)

ivkanecasova
27. 10. 2016

No tak to je mazec, to koukám, sousední vesnice, autem deset minut a já neměla tušení, jaké poklady se v ní skrývají. Děkuji za tip :-)

Ukázat další komentáře