Domů > Magazín > Blog

Krásné Vánoce a šťastný nový rok

Hodně zdraví, smíchu, lásky a dobrého jídla vám přejí
Eva a Helena
Jíme jinak

Děkujeme za vaši přízeň, náměty i připomínky v letošním roce.

Na vaše dotazy se pokusíme i nadále odpovídat co nejsvižněji. Pokud to nebude hned, tak mějte trpělivost, píšeme si s vámi hlavně po nocích, když dětí spí :-)

Vařte s chutí a láskou, zpívejte si a tančete, když tvoříte pro svoje blízké něco k snědku. Jídlem totiž můžete svoji rodinu léčit, bavit i zabít, jak praví klasici. Hlavně to ale neberte smrtelně vážně, užívejte si to!

Hodně zdraví, smíchu, lásky a dobrého jídla vám po celý rok 2012 přejí

Eva a Helena

Jíme jinak

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Děkuji za moc pěkné stránky, které jsem náhodou objevila a přeji vám, ať jste v novém roce co nejspokojenější :)

Ukázat další komentáře