Domů > Magazín > Vaše příběhy

Za 6 týdnů o 6,5 kg lehčí a zdravější (Líba, 66 let)

Neměla jsem představu, jak dlouho vydržím stravovat se jinak. Šest týdnů ale uteklo jako voda, shodila jsem pěkných pár kilo a navrch se zbavila zdravotních problémů.

Zbavila jsem se kilogramů

Jmenuji se Líba, je mi 66 let a v Jarní očistě se mi podařilo zhubnout k dnešnímu dni o 6,5 kg. Kalhoty mi jsou v pase volné. :-) Jsem tomu neskonale ráda, protože se už delší dobu pokouším zhubnout a nešlo to:-) Doufám, že ještě 1-2 kg dám. Určitě mi “splasklo” břicho a jinak po celém těle cítím méně podkožního tuku.

Naučila jsem se vařit nová jídla

Někdy jsem byla hodně unavená, ale protože jsem už v minulosti uplatňovala zdravější stravu, tak ten pocit  znám. Vždy se mi nedařilo vše dodržovat, ale jsem ráda, že jsem se naučila spoustu nových jídel a pobrala nové informace.

Zlepšilo se mi zdraví

Když jsem s Jarní očistou začínala, tak jsem neměla představu, jak dlouho vydržím – stravovat se jinak. Připadalo mi to jako hrozně dlouhá doba, 6 týdnů jet podle jídelníčku v programu, ale uteklo to, ani nevím jak.
Měla jsem v poslední době zdravotní problémy – žlutý jazyk, červené fleky na obličeji, čepy na mandlích, toto vše je pryč a zatím se to nevrací.

Vařím si pro sebe

Manžel se ke mně nepřidal, tak jsem stále vařila nadvakrát, ale dalo se to skloubit. Má rád maso a to se vždy rychle připraví. Dnes jsem upekla kváskové rohlíky- už podruhé a snědl dva! Nemá tak vytříbený jazýček, takže nepoznal, že je kváskový. Nemá rád novoty. Protože vařím jen pro sebe, nezapínám troubu, abych něco upekla, ale mně chutnají jídla na způsob kaší, tak to podle toho na talíři vypadá.

Líba

A co dále? Blíží se čas na jarní detox!

Pokud vám po zimě chybí energie, trápí vás únava nebo máte kila navíc, pojďte s tím něco udělat. Nenecháme vás v tom a hážeme záchranné lano! 😊 Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Olga Š.
27. 5. 2021

Moc milý článek, moc vám fandím.. Hlavně za odhodlání a vůli vydržet očistu i jen kvůli sobě :)

verkaber1
26. 5. 2021

Libuško to je skvělý. Tato strava dělá zázraky. Já také vařím dvojmo. Manžel se přidat nechce. Moc zdravím a držím palce.

Ukázat další komentáře

Mohlo by se vám líbit

140
66

Videopřání Jíme Jinak 2022 – Uspořádejme si myšlenky

Čtěte více na toho téma

Vyzkoušejte také

I ve starším věku má smysl začít se změnou (Věra, 65 let)

Po dětech jsem začala přibývat na váze. Vyzkoušela jsem snad všechny diety, sportovala jsem, ale hubnout se nedařilo. Navíc se mi zhoršovalo zdraví. A pak ...

Za 2 měsíce o 7 kg a 26 cm méně (Věra, 47 let)

Do kurzu jsem šla s velkým respektem a obavami, ale výsledky jsou skvělé. Shodila jsem, naučila se skvělé recepty bez cukru a moji chlapi to jedí taky! Neh...

Čím jsem starší, tím víc miluji přírodu a jídlo. (Renata, 56 let)

V minulosti jsem se zdravou stravou koketovala, ale neuměla jsem si sestavit jídelníčky, takže jsem sklouzávala k jednotvárnosti. Když jsem našla Jíme Jina...

Šli jsme do toho společně (Hanka, 47 let a Marian, 52 let)

Do kurzu jsme se přihlásili společně motivováni touhou zlepšit si svoje zdraví a postavu a nyní bychom se s vámi rádi podělili o naše výsledky.

Tělo mi vypovědělo službu (Jana, 35 let)

Poslední dobou mi nebylo dobře. Dlouhé roky jsem se cítila velmi unavená, znuděná, bez nálady, bez energie, vystresovaná, objevovaly se mi neurčité bolesti...

Omladla som o 10 rokov (Karin, 49 let)

Na stránky Jíme Jinak som zablúdila prvýkrát vlani v septembri, keď som si v zdravej výžive kúpila niečo, čo som predtým nikdy nevidela, nejedla a nevedela...