Neměla jsem představu, jak dlouho vydržím stravovat se jinak. Šest týdnů ale uteklo jako voda, shodila jsem pěkných pár kilo a navrch se zbavila zdravotních problémů.

Zbavila jsem se kilogramů

Jmenuji se Líba, je mi 66 let a v Jarní očistě se mi podařilo zhubnout k dnešnímu dni o 6,5 kg. Kalhoty mi jsou v pase volné. :-) Jsem tomu neskonale ráda, protože se už delší dobu pokouším zhubnout a nešlo to:-) Doufám, že ještě 1-2 kg dám. Určitě mi „splasklo“ břicho a jinak po celém těle cítím méně podkožního tuku.

Naučila jsem se vařit nová jídla

Někdy jsem byla hodně unavená, ale protože jsem už v minulosti uplatňovala zdravější stravu, tak ten pocit  znám. Vždy se mi nedařilo vše dodržovat, ale jsem ráda, že jsem se naučila spoustu nových jídel a pobrala nové informace.

Zlepšilo se mi zdraví

Když jsem s Jarní očistou začínala, tak jsem neměla představu, jak dlouho vydržím – stravovat se jinak. Připadalo mi to jako hrozně dlouhá doba, 6 týdnů jet podle jídelníčku v programu, ale uteklo to, ani nevím jak.
Měla jsem v poslední době zdravotní problémy – žlutý jazyk, červené fleky na obličeji, čepy na mandlích, toto vše je pryč a zatím se to nevrací.

Vařím si pro sebe

Manžel se ke mně nepřidal, tak jsem stále vařila nadvakrát, ale dalo se to skloubit. Má rád maso a to se vždy rychle připraví. Dnes jsem upekla kváskové rohlíky- už podruhé a snědl dva! Nemá tak vytříbený jazýček, takže nepoznal, že je kváskový. Nemá rád novoty. Protože vařím jen pro sebe, nezapínám troubu, abych něco upekla, ale mně chutnají jídla na způsob kaší, tak to podle toho na talíři vypadá.

Líba

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

    • Děkuji za chválu. Je pravda, že mě do kurzu nutil přihlásit můj zhoršovaný zdravotní stav, a protože vidím, jak se vše pomalu zlepšuje, tak se dál držím zdravé stravy a pokračuji v „Hubneme do plavek“.

  1. Libuško, to je bomba! Během měsíce se změní opravdu hodně, když si to člověk uvědomí… Jen 6 týdnů, které uplynou jako voda je z vás zdravá a hezčí ženská 👏🍀🌞

  2. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekBojíte se dusičnanů v zelenině? Dávají nám silné svaly!
Další článekJogurt – ano či ne?