Karel miluje maso

Když jsme se seznámili, vítal mě s pytlem klobás v ruce. Karel totiž má rád jídlo, rád vaří a miluje maso. Co ho přivedlo ke změně jídelníčku a jak zvládá Jarní očistu bez masa? Zcela otevřeně o tom mluví v tomto videorozhovoru.  Ověřil si, že stačí pár dnů a změní se chutě. Už nepotřebuje kafe 3x denně, nemlsá po nocích a nepotřebuje druhou večeři. Oceňuje chuťový rozdíl v různě nakrájené a upravené zelenině. Zvládá sportovat i bez masa, cítí se lépe. Prozradí, jak se naučil vařit jinak, aby mu chutnalo a co mu pomohlo vytrvat. Krom jiného má za sebou během Očisty brigádu na kuřecí farmě, kde se krom kuřat dal jíst jen srnčí guláš. Karel vám poradí, co je potřeba, abyste to zvládli taky.

🔒 Přístupné členům Klubu Jíme Jinak

Klub Jíme Jinak

👉 Přihlaste se, pokud jste s námi v programu. Nápověda.

💕 Líbí se vám recepty a články, které tu čtete zdarma a bez reklam? Díky členům Klubu JJ je můžeme psát.

✨ Za podporu Klubákům dáváme prémiové materiály, jako je tento, videorecepty, jídelníčky, odborné materiály, poradnu a slevy na nákupy (knih, potravin, kurzů).

🍒 Oceňte naše mnohaleté úsilí a zvažte členství.

Co říkají o Klubu Jíme Jinak členové

Labarunka: Ahoj, členství jsem si koupila hned…recepty s videem jsou super, zvlášť pro mě jako začátečnici…Díky za tu práci, kterou odvádíte za nás a shrnujete veškeré poznatky a zkušenosti. Krásná práce.

Chci do Klubu
Zjistit více