Domů > O nás > Pochvaly

Mám o 9 kg méně, přestaly zdravotní potíže (Milu)

Milu: Chtěla bych moc poděkovat za výborný kurz a za to, že stránky obsahují nekonečné množství info a receptů, zatím k nim nemám přístup, protože nemám členství. Patřím asi k lidem, kterým se v mozku nevyvinulo „centrum na vaření“, takže velice oceňuji polopatické recepty. Mnozí terapeuti doporučí, co vysadit v jídelníčku, s tím, že je na klientovi – poraď si sám – což při mém vztahu k vařeni je holé zoufalství. A tady byly úžasně chutné pokmy, nákupní seznamy, jídelníčky. Shodou okolností jsem březnu od jedné alternativní lékařky dostala doporučení vysadit vše, co bylo v kurzu vysazeno – mléko, mouku, vejce, cukr.
Kurz úžasný, vysloveně mi sedlo, že byl přípravný týden. Zpočátku jsem nestíhala vařit víc než pár receptů týdně a zdálo se, že mi žádné z vyřazených potravin nechybí.
Po skončení kurzu mám o 9 kg méně, ačkoli by mi stačilo tak 5 kg. Mám víc energie, hodně hmoty ubylo na břiše (vyprázdnily se střeva), svaly nejsou houbovité, zmizel otok nohy, zbledly žíly kolem kotníků a přestaly svědit žíly v lýtkách.
Nějak se mi napřímilo tělo, víc mě to nutí se narovnávat (povolilo napětí v meridiánu žlučníku a jater) a k mému překvapení se mi nějak i líp zpívá. Zmizelo zahlenění a zánět pod zubem, takže samá pozitiva.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář