Domů > Magazín > Vaše příběhy

Zatím mám dole 22 kg a zbavila jsem se dalšího prášku (Katka)

V první díle Katka napsala, jak se jí zásadně změnila váha a zdravotní problémy po pouhých třech měsících na jídelníčku Jíme Jinak. Po dalším měsíci jsou dole další kila a o další prášek méně.

Nic ze staré stravy mi nechybí

Rozhodla jsem se napsat takový malý update po dalších měsících stravy. Jsem na Jíme Jinak jídelníčcích již více než 5 měsíců a je to pořád lepší a lepší. Stravu mám vytuněnější a neskutečně lahodnou, že mám někdy problém nesníst to všechno a hned. (Proč sakra tak dobře vařím? :-) )
Postupně jsem odbourala maso, pak vejce. Nejdéle mi trvalo mléko, které jsem dávala do kávy. Ale když jsem konečně našla dobrou a pitnou náhražku rostlinného mléka, odbourala jsem i mléko v kávě. A nakonec i tu kávu, takže ho mám do melty :-)
Nic z toho mi nechybí, jak jsem si nejdřív myslela. Naopak se cítím lépe, lehčeji, volněji, když už nejím „živočichy“.

Mám dobrou náladu a nehoní mě chutě

Mám pořád dobrou náladu, nemám vůbec chutě na nezdravé věci, mám chuť na teplou zeleninu – neuvěřitelné. Chce se mi tančit a zpívat. Cítím se úplně nepopsatelně, to se prostě musí zažít. Cítím se šťastně a všechno mě najednou těší. :-) Neznám dost superlativ, abych popsala svoje pocity. Pořád mě moje tělo udivuje a překvapuje a já už mnohokrát zažila AHA moment.

O další prášek méně

Minule jsem psala (Po 3 měsících mám dole 17 kg), že jsem se zbavila úporných průjmů, ekzému, akné a nemusela jsem si začít píchat inzulin, protože po třech měsících mám cukr jako zdravý člověk! A pokračuje to dál. Kromě cukrovky se upravil i tlak. Brala jsem prášky na vysoký tlak, ale po kontrole mám tlak teď v pořádku. A prášek není třeba. Další nedobrota z mého těla pryč :-)

Váha jde stále dolů

Zhubla jsem zatím 23 kg a věřím, že to půjde i dál. Momentálně jsem v podzimním kurzu, kde jsem vyhrála i tuto super knížku, moc za ní děkuji a těším se na vyzkoušení prvního receptu.

Lékařka mi Jíme Jinak schválila

Když jsem byla u lékařky a nadšeně ji vyprávěla o stravě podle Jíme Jinak, tak se celou dobu usmívala, jak mnou byla nakažená. Stravu mi schválila. Když jsem jí s podivem říkala, že nemám na ty bývalé věci vůbec chuť a že to nechápu, tak mi řekla, že to je tím, že se ve střevech změnilo prostředí a tělo teď samo vyžaduje rostlinnou stravu. Tu správnou stravu pro mé tělo.

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

23 lidí už poděkovalo za článek.

Komentáře

doufám, že se ke šťastné Kačence brzo připojím a zase neodpadnu. Můj věčný koloběh. Kila nahoru-dolu. Jídla jsou moc dobrá, ale ten maraton v kuchyni mě vždycky stáhne do jiných kolejí :-(. Kačenko drž se

Katko, jste mou inspirací. Gratuluji a tiše závidím. Moc krásné fotky.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Jak podpořit své zdraví v červenci

Jak má vypadat vzorový jídelníček v červenci? Jakou část našeho těla se vyplatí hýčkat právě nyní, proč bychom to měli dělat a jak na to?
22
14

Shodila jsem 11 kg a zlepšila si hodnocení u doktora (Johana, 13 let)

V očkovacím průkazu jsem měla napsáno “výživa nepřiměřená”. Bylo totiž co zlepšovat. Když máma začala vařit podle jídelníčku v kurzu, nejdřív j...