Miluju vás a vaši práci. Mám konečně zpět svou menstruaci

2

Ilona L.: Evi posilam muj posledni komentar do jarni ocisty. MILUJ VÁS A VAŠI PRÁCI. To ze jsem vyradila hormonální antikoncepci byl muj nej počin. Vcera zacala znovu moje menstruace uz ctvrta od vyrazeni HA a to se mi jeste v zivote nestalo. Neni mi špatně nic mě neboli. Nemam chutě ani vlči hlad i kdyz je pravda ze den pred jsem mela obri veceri dle JJ mamka pry to se mi snad zda kolik toho snis to snad neni mozny! Je zvykla ze věčne nic nechci. A hlavne moje menstruacni krev poprve v zivote nema v sobe srazene kusy krve. Nemam ani nadute bricho. Jsem štastnej človęk. Neskutecne se teším na podzimni kurz. JSTE PROSTĚ PRO MĚ NEJ. VIC UŽ PRO SVOJE STRAVOVANI NEHLEDAM. KRÁSNÝ DEN! ILA P. S. ELIMINACE jsou stale. Je to nahoru dolu, ale jim jak to jde nejlip a TRPĚLIVĚ ČEKÁM AŽ SE MOJE TĚLÍČKO UZDRAVÍ. ???❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Ahoj Evi, procházím s vámi jarní očistou. Držím se doporučených postupů, ale zatím jsem zhubla jenom jedno kilo. Nevím, kde dělám chybu. Jinak se cítím celkem v pohodě, jen se občas objevuje vyrážka, opar a plynnatost. Můžeš mi, prosím, poradit, co bych měla upravit, aby se moje váha konečně pohnula směrem dolů? Děkuji a zdravím, Růžena.

    • Ahoj Růženo (krásné jméno), napiš, prosím, svůj dotaz do poradny Jarní očisty, nebo ještě lépe do poradny Klubu (protože JO brzy skončí, ale do poradny klubu budeš mít přístup dál), tam to Eva jistě najde! Je tu tolik článků, že nemůže najít všude vše, ale o členy Klubu se opravdu pečlivě stará – právě v poradně.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekI můj nastávající se oblizuje až za ušima
Další článekVšechny informace, které jsem si musela přečíst v knížkách, jste shrnuli