Domů > O nás > Pochvaly

Zbavila jsem se zánětu v rameni

Jitka M.:
srdečně Vás zdravím a děkuji Vám za spoustu inspirace. Do Vašeho kursu jsem se vrhla po hlavě. Prvních 10 dní jsem striktně dodržovala a vařila ve Vašem duchu. Nedostavily se žádné negativní následky, cítila jsem se lehká jako pírko a je možné, že jsem se zbavila zánětu v rameni, který mě trápil celou zimu?

Váš kurz byl pro mě přínosný, pochopila jsem skladbu zdravé stravy, naučila se připravovat kvašenou zeleninu a péct kváskový chleba. A také poslouchat své tělo, kdy konzumovat pečivo a kdy už ne. Mým velkým nešvarem je ohřívání jídel, nyní jsem poučena.

Vedete to se svým týmem všechno skvěle, ale já bych Vás chtěla pochválit i za Váš slovní projev. Mluvíte svižně, k věci a hlavně – je Vám rozumět.

Přeji vám všem hodně dalších úspěchů, inspirace a děkuji za obrovské penzum dobré práce, kterou děláte.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Ahoj, jen jsem se chtela zeptat, kam se vytratika Helča, chybi mi od ni recepty. Preju krasne leto. H

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Co nám přinesou letošní úplňky – 2. díl

Jaké nás letos čekají úplňky a na co si dát extra pozor? Astropsycholožka Veronika nám to v tomto hezkém videu prozradila.

Trápí vás alergie nebo fóbie? Nebudou!

Alergie všeho druhu jsou dnes velmi běžné. Komplikují nám život, přitom možná stačí tahle jedna věc a jsou navždy pryč.
Kaše
klub
29
1

Luxusní snídaňová kaše

Luxusní sladká mléčná kaše z rýže na sladko a přesto zdravě. Výborná zdravá snídaně bez mléka, cukru a lepku. A navíc rychlá a výživná.
Blog
klub
2

Obilná mléka pro kojence

Jak je to s podáváním obilného mléka kojencům v případě, že maminka nemůže kojit? Jak ho správně připravit, co zohlednit a jak postupovat? Na toto téma jsm...

Rizoto s kopřivovým pestem

Jaro už klepe na dveře a příroda se probouzí a nabízí nám své poklady. Využijte sílu mladých kopřiv a připravte si pesto, které skvělé ochutí rizoto a může...
klub
10
1

Jak vznikají ekzémy a kožní potíže

S kožními potížemi ve formě různých forem ekzému se potýká čím dál větší procento populace. Jaké jsou příčiny vzniku ekzému a jaké jsou jeho spouštěče dle ...