Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Mlýnky na obilí, vločkovač, mixéry, roboty, odšťavňovače a další kuchyňské vybavení se slevou

Pokud se chystáte aktualizovat vaše kuchyňské pomocníky, mrkněte se nejdřív do Klubu na výhody pro slevy. Širokou nabídku těch nejlepších mlýnků na obilí, vločkovačů, mixérů, robotů, sušiček na potraviny, klíčidel, spiralizérů, varných konvic, kráječů, odšťavňovačů a dalšího vybavení totiž můžete pořídit levněji, pokud jste v Klubu JJ nebo máte registraci.

Připravily jsme pro vás slevu na široký sortiment velmi kvalitních kuchyňských pomocníků. Ať chcete vybavení do domácnosti či do profesionální kuchyně, určitě si vyberete ze sortimentu v eshopu Traminal.

Nejčastěji se ptáte na mlýnky na obilí. Traminal nabízí mlýnků z masivu značky Waldner Biotech (rakouský výrobce), které melou celá zrna a zachovávají tak cenné enzymy. Ruční mlýnky (Fabula, Farina, Toscana) doporučuje na mletí koření a menšího množství obilí. Elektrické mlýnky (Single, Lady, Silence, Family, CombiStar, Industry) zpracují veškeré druhy obilí, semen a surovin potřebných i na bezlepkovou mouku. Vločkovače ruční (Flocker) nebo elektrické (CombiStar) během chvilky zpracují zrno na kvalitní vločky.

V sortimentu firmy však najdete další a další kuchyňské pomocníky od vybraných firem. Ukázka některých níže na fotografiích a více v samotném eshopu.

Sleva 10 % pro členy Klubu Jíme Jinak

Na celý sortiment eshopu www.traminal.cz pro členy Klubu Jíme Jinak. [přihlaste se]

Sleva 5% na celý sortiment pro registrované. [přihlaste se]

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Prosím o doporučeni mlýnku na obili. Máte někdo doma a jste spokojeni? A na vločky je potřeba další mlýnek? Díky za rady.

David Pokorný
15. 8. 2017

Když už nakupovat ve slevách, je opravdu hodně potřeba si zkontrolovat kvalitu nakoupených výrobků. To totiž bývá ve slevových akcích velký problém. Pokud se podíváme na roboty, na které bych svůj příspěvek vztáhl (protože jim rozumím, účastnil jsem se testování), je potřeba si pohlídat typ konstrukce, způsob míchání, příkon + výkon, i rychlostní stupně a způsoby ovládání. Levné roboty mívají často malý výkon, nízkou životnost a chybí jim záruka. Takže… slevy se musí brát s rezervou ;-)

Ukázat další komentáře