Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Nakupte na Organic Time a ušetřete

Domluvili jsme pro vás slevu v eshopu Organic Time. Sleva platí na výrobky značky Hraška, Mahá koření a všechny výrobky značky Purity vision. Platí i pro Slovensko.

Co najdete v sortimentu

Internetový obchod Organic Time se zabývá přírodní BIO kosmetikou, ekodrogerií a kvalitními doplňky stravy. Sledujeme nejnovější výzkumy a trendy v oblasti přírodních BIO produktů a z široké nabídky na trhu pro vás vybíráme pouze ty nejkvalitnější a nejčistší přípravky.

“Náš úzký vztah k přírodě a ekologii se odráží celým smýšlením firmy. Snažíme se dělat maximum. Ekologie je náš životní styl. Používáme recyklované materiály, obalový materiál používáme opakovaně, naše auta jezdí na CNG, produkty nejsou testovány na zvířatech a stále se snažíme hledat cestu, jak být k planetě Zemi ještě šetrnější,” říká Lenka Špačková z Organic Time.

Eva Cikrytová, Jíme Jinak: Mám osobně vyzkoušenou Hrašku, na začátku to byl skvělý pomocník, když jsem se učila vařit zdravě. Skvěle se hodí na obalování. Takřka denně používám Mahá koření a od značky Purity Vision pravidelně kupuji bambucké máslo, které používám na tělo, a kokosové máslo, které používám v kuchyni i v koupelně.

Hraška

Hraška je luštěninový produkt, který je na trhu již od roku 2001, ale jejím vývojem se autorka, paní Eliška Škvařilová, zabývá už od devadesátých let. Prvotní myšlenkou bylo zařadit do jídelníčku více zdraví prospěšných luštěnin. Výsledkem snahy je hrachová směs, která je kombinací loupaného, českého hrachu s dalšími obilovinami (kukuřice, jáhly, rýže), soli a směsi koření. V současnosti jsou na trhu již 3 druhy:

  • Hraška na zahušťování (zelená) – skvělá do polévek, omáček, bešamelů, jako náhrada vajec
  • Hraška na obalování (červená)  – lehce pikantní a výtečná jako těstíčko na zeleninu, houby, chléb
  • Hraška vanilková (žlutá) –  na sladké pečení, kdy neslouží jen jako náhražka vajíček, ale také na přípravu sladkých krémů, pomazánek a mnoho dalších.

Mahá koření

Speciálním produktem je Mahá koření, které je speciální směsí českého kmínu, koriandru a hořčičného semínka. V kombinaci s Hraškou napomáhá stravitelnosti pokrmů a třeba takové polévky, omáčky či pečivo si bez něj po vyzkoušení už nebudete moci představit.

Purity vision

To je česká firma, která od roku 2008 dodává na český trh kvalitní produkty pro zdraví a krásu. Stěžejním produktem je kokosový olej, v nabídce je však i bambucké máslo, květinové vody, ghí, deodoranty, balzám na rty, sůl do koupelny, pečující oleje a další. Purity vision jako první firma v České republice získala ocenění “Fair for life”.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu mají slevu 15% na produkty značky Hraška a Purity vision v eshopu www.organictime.cz . [přihlaste se]

Objednávat můžete i na Slovensko.

Akce trvá do konce roku 2020.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář