Domů > O nás > Pochvaly

Po měsíci mám 5 kg dole (Hana)

Hana: Milá Evičko, ani nevíš, jak jsem vděčná za změnu stravování, i když občas mám strašnou chuť na maso, neb jsem krevní skupina 0 a maso miluju. Ale poslední dobou mi začalo vadit nehumánní jednání se zvířaty a také kvalita stravy, kterou je krmí. Díky Vám jsem si uvědomila, že se dá jíst daleko kvalitněji a nebrat v úvahu “odborná doporučení”, kolik má člověk sníst denně vajec, masa a mléčných výrobků, aby byl zdravý. Po měsíci stravování mám 5 kg dole, sportuji a cítím se daleko lépe, splasklo mi břicho a snáším lépe změny počasí než dřív, kdy jsem jen ležela a funěla.
Také jsem si dala cíl, že doma musím mít stále v krabičce nasekanou zeleninu, kterou jen hodím na pánev, orestuji s tofu a mám oběd raz dva. Jinak mám tendenci vrhnout se na nezdravé jídlo. Peču si domácí kváskový chléb, cvičím a jsem moc vděčná kamarádce, že mi váš web doporučila. Díky vaření s vámi se mi podařilo dostat se na váhu, kde jsem byla před 6 lety. Díky díky díky, Hanka

PS: Stále na sebe nemáte čas?

Co se postarat konečně i o sebe? Startujeme podzimní detox. Spravíme si jídelníčkem postavu, odstresujeme se a nabijeme energií. Budeme o vás 8 týdnů pečovat a podporovat vás na cestě k lepšímu zdraví.
Chci trochu péče a porozumění.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář