Chcete získat více informací o tom, jak se stravovat na dovolené, jak vařit na cestách, v nouzových podmínkách (autobus, bez sporáku), co si vzít s sebou jako svačinu na výlety a mnoho dalšího? Připravili jsme pro vás zdarma nabitý eBook vhodný k vytisknutí plný praktických informací, seznamů, tipů a receptů.

Co o eBooku říkají ti, kteří si ho přečetli?

„No tak tento e-book JE! To je BIBLE 🙂 Moc za něj děkujeme.“ (Sisi)


Užijte si léto a cestování. Pokud ještě nemáte postavu plavek, pusťte si toto letní video jak upravit jídelníček pro lepší postavu.

No a jestli nemáte tolik času nebo disciplíny, rádi vás uvidíme v online programu Hubneme do plavek. Připravili jsme hubnoucí jídelníček bez cvičení, který je chutný, snadný pro začátečníky a hlavně opravdu funguje. Projezte se do plavek – bez hladovění a chemie. 

Během 14 dnů se dostanete do formy jen tím, že půjdete podle našeho postupu.

Tak snadné  to je! 

  1. I když jsem si koupila členství v klubu ji, stále se mi neobjevuje zelené tlačítko ke stažení eBooku. Něco asi dělám špatně. Děkuji za pomoc. Jarmila

    • Jarmilo, je to uprostřed článku, ale musíte se přihlásit pod svým účtem vpravo nahoře.

  2. Ahoj Evi, stáhla jsem si a pročetla e-book jídlo na cestách. Úžasná kuchařka! Konečně se nemusím mnoho dnů stresovat, co koupit a co uvařit. Jde to krásně a jednoduše. moc děkuji a užij si pěknou dovolenou!

  3. Zobrazit všech 6 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článek16 nejlepších zdravých receptů s jahodami
Další článekMy už jsme v plavkách