Domů > Magazín > Blog

Vysíláme živě už zítra 6.2. od 21:00 (vstup i bez registrace)

Na začátku roku máme předsevzetí, těšíme se, jak bude všechno jinak, jak budeme jíst zdravě, víc sportovat, cvičit, mít víc energie a jak si život uspořádáme lépe. Jenže realita je pak jiná. Proč?

Tuto sobotu v živém vysílání odpálíme přímo raketový start do jara. A i když vám prozradíme vše, co ke zdravému jídelníčku potřebujete, 95% lidí žádnou změnu neudělá.

V předchozích vysíláních jsme rozdávaly návody, rady, postupy, zkušenosti, jídelníčky. A většina z nás jede stále ve stejných kolejích.

Proč? Právě o tom budeme mluvit v sobotu 6.2. přesně od 21:00.

Přijďte se nastartovat

A zjistit, jak vykročit tou správnou nohou. Zveme úplně všechny – i bez registrace. Klidně to sdílejte dál na FB.

A POZOR! V přímém přenosu proběhne soutěž o dva balíčky šetrných přípravků pro domácnost z www.eko-drogerie.cz, každý za 2000 Kč.
Přejít na vysílání 

 

Můžete nám zatím nachystat otázky.

Pokud chcete dostat také týdenní jarní jídelníček, napište si o něj.

 

 

 

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Jidelnicek je velice zajimavy, urcite zkusim…chtela bych se zeptat, jsem temer zavisla na ranni miso polevce a kasi, ted si rikam, jestli to neprehanim, jak casto je vlastne vhodne jist miso polevku nebo vubec pouzit miso? Dekuji

Eliška
7. 2. 2016

A už Vám přišel týdenní jarní jídelníček? Nebo se bude rozesílat později?

Ukázat další komentáře