miluj-svuj-zivotMiluj svůj život – 39.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 28.2.-2.3.2014 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 39. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 hod. do 22.00 hod.

I tentokráte zde najdete mnoho zajímavých témat a osobností. Těšit se můžete např. na Ing. Zdeňku Jordánovou,  MUDr. Vladimíra Vogeltanze,  Ing. Radomila Hradila,  Viliama Poltikoviče, Boba Carra (USA),  Jarmilu Průchovou,  Biolenku,  Johna Hawkena (Anglie) a mnoho dalších…

Kde se koná

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa).

Programy

V rámci festivalu jsme připravili také další speciální programy, a to 28.2.2014 Program pro RODIČE s DĚTMI a 1.3.-2.3.2014  DNY s MAKROBIOTIKOU, kde se můžete těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Program pro rodiče s dětmi je určený všem stávajícím i budoucím maminkám a tatínkům a diskutovat se zde bude např. o očkování, porodech, stravě pro děti a také se zde dozvíte vyzkoušené rady co dělat, aby děti na jaře nestonaly (Přednáška Jíme Jinak). V neděli 2.3.2014  se uskuteční od 15.00 hod. MODEROVANÁ BESEDA na téma PŘIROZENÉ PORODY.

 Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY – vybírat můžete hned z několika: Jednoduché techniky pro prohloubení vědomí a přijetí sebe sama, Čtení z obličeje, Proč a jak léčit své vnitřní dítě, Rezonanční terapie s tibetskými mísami, Živá strava pro uzdravení a Čínská medicína  – praktická diagnostika. Na dílny je nutné se přihlásit předem.

 Součástí festivalu je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých dalších metod.

Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10. 00 do 20.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských a makrobiotických jídel. 

Vstupenka a cena

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 19.2.2014.

 

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz

 

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Ahoj holky, tak Vám moc děkuju za milou přednášku. Bylo hrozně fajn vás vidět obě naživo. Co mi přišlo úplně fatální, že všecko o čem jste mluvily, že se na jaře děje dětem, tak jako by moje dvouletá dcera přeskočila. Ona nemá ani vyrážky, stolici snad 5x denně,jen v očích občas ospalky (tak ani já jí nedokážu to pečivo odepřít a ráno i večer pije trochu sunaru, tak aby je neměla…)a u nosu od jejího 1. roku tak 4-5x do roka nudli a pravidelně jednou za čtvrt roku jí vyraší k té rýmě bohužel i impetigo, s čímž si teda totálně nevíme rady, tak mažeme Framykoinem a violetem a zabírá to. Ještě kdyby to ani nevznikalo.:( No a na mě včera skočilo škrábání v krku a dnes ještě teplota (trošinku vyšší než normálně, když těhule teplotu mívají), ale co je horší, že nemám vůbec na nic chuť a jsem slabá jak moucha. Popíjím lotos a budu doufat, že se mi chuť brzo vrátí. Už jsem se radovala, jak jsem za měsíc přibrala kilo a takhle to bude brzy dole.:(Aspoň že jsem konečně už v tom 2. trimestru. Jedno pozitivum ta nemoc má. Já jsem nikdy neměla teploty, tak snad se moje tělo dostává do normálu.;) Prostě jsme to přehnala s tím masopustem a vyjídáním zásob a včerejší hodinová exkurze do nákupního centra to dodělala. Tak mi držte palce, ať se to brzy spraví a vy se držte. Jinak já bych chtěla být vašimi dětmi, fakt!;)

  • Já jsem Vás také moc ráda viděla. Jen škoda, že to bylo tak krátké a nebyl čas moc diskutovat. :-) No ale jak se známe, nám by nebylo nic dostatečně dlouhé, abychom to stihly všechno probrat…. Celý den jsem si užila po svém a nemělo to chybu. Zacvičila si tantrickou ženskou jogu, zašla jsem si i na přednášku o vztazích a nemusela vařit. Super!

    • Tak třeba příště vám to vyjde. Bylo to moc fajn, škoda jen, že bylo tak málo času. Ale od toho jsou i jiné akce, určitě se v budoucnu už nějaké zúčastním, holky mě baví čím dál tím víc!!! :-)

  • Hmmm, tak chuť se mi vrací, teplota pryč, ale kašel se neodvrací, nos teče, únava strašné…A malá už má 39,5°C, Je s manželem u našich, přesto se tomu neubránila, tak jí manžel dává obkládky a snad bude dobře.

   • Leze to z vás, to je dobře, já jednou kašlala celý měsíc, ale ty věci co šly ven….to stálo za to.

 2. Evi, moc se omlouvám, vím, že je po dávno po termínu, ale bylo by prosím možné se ještě přihlásit o jednu volnou vstupenku? Teprve dnes jsem zjistila, že budu mít neplánovaně hlídání na víkend. Díky moc.

 3. Pokud jste se přihlásili na festival v rámci výhod členství v JJ, už se Vám někdo ozval ohledně dne, na který chcete vstup zdarma uplatnit? Nebo tam mám rovnou přijít a říct heslo JímeJinak?

  • Tak si sama i odpovím, kdyby se to stalo i někomu dalšímu :) stačí se jim emailem ozvat a nahlásit den, který chcete jít.

 4. Je, tak koukám, že hlídání dětí není tentokrát zajištěno.:( To je škoda. Minule se tam Sofince s tetami líbilo. A na Vaší přednášce bude tedy veselo.:)))

 5. Ahoj holky (omlouvám se za „familiérnost“, ale svým milým přístupem a celkovým laděním webu mi přijde, že jsme tady vlastně všechny kámošky.. :-))
  Jsem asi takový prototyp uživatelky, maminka ročního dítěte, která se snaží už měsíc jíst jinak – členství jsem si nechala nadělit k letošním vánocům, konečně jsem mohla upřímně pod stromečkem zvolat – Ježíšku, to jsem si vždycky přála… :-) Tatínek zase dostal na oplátku k lednovým narozeninám víkendový relaxační pobyt v hotelu Francis, ale ten bude nadšeně volat až budeme z tama odjíždět – doufám teda.. :-)
  Ani prcek ani já nemáme žádné viditelné problémy, ale zevnitř je tělo (to moje) určitě za ta léta zanesené.. Vždycky jsem se zajímala o výživu, tíhla jsem taky k „fitness jídelníčku“ a snažím se už roky shodit jen těch svých vysněných cca 5 kg (162cm, 59kg).. Ale od doby, kdy mám zdravého usměvavého prcka, se samozřejmě životní priority úplně změnily a jsem šťastná za zdravé dítě (zvláště co vím, že to zdaleka není samozřejmost) a váhu neřeším.. Ale váš web mě zaujal od začátku, vařením strávím zatím dost času, ale užívám si to, protože vím, že to co dělám má velký smysl pro nás všechny a vidím tu obrovskou příležitost prcka od mala „nezkazit“ špatným jídlem..
  Omlouvám se za obšírný úvod, vlastně jsem chtěla říct, že se moc ráda zúčastním festivalu a poznám vás osobně.. Poraďte mi prosím, co si určitě nenechat z festivalu ujít, moc ráda se nechám nasměrovat a dám na doporučení na nejzajímavější přednášky, osobnosti, workshopy, atd.. děkuji a budu se těšit..

  • Ahoj Lindo, mě osobně inspiruje třeba Biolenka, z osobností, které jsou ve svém oboru dobré, je to třeba John Hawken (tantra), Jarmila Beranová (kreslení, čakry), Mojmír Mišun (feng šuej), konstelace… Záleží, kam tě to táhne. Moje osobní zkušenost z festivalů před lety je ta, že do hloubky to moc není, spíš jde o nastínění daného tématu, ukázku způsobu práce daného lektora. Hluboká práce se pak většinou děje na seminářích. Takže pokud tě něco zajímá a nevíš přesně, co to obnáší, určitě daného člověka navštiv, uděláš si obrázek o něm i o tom, co dělá. To je můj názor a moje zkušenost, někdo se na to třeba dívá jinak. Tak ať se ti tam líbí!

  • Moc děkujeme, to potěší. Festival je laděný v esoterickém duchu a tak si tam asi každý najde co ho zajímá, bude tam toho opravdu hodně a děje se to najednou tak se vyplatí si to nastudovat a pak jít cíleně.

 6. Dobrý den. také děkuji za volnou vstupenku :-), chci se přihlásit na Intenzivní dílny. Chtěla bych se zeptat jestli ty jsou také zdarma a pokud ne, tak kolik je vstupné. Děkuji za odpověď :-)

  • Dobrý den, dílny jsou placené, ceny různé podle typu kurzu/workshopu/cvičení a množství účastníků. Ceny najdete v programu na webu festivalu viz článek. Na dílny je nutné se PŘEDEM PŘIHLÁSIT na emailu nebo telefonu uvedeném na konci článku v kontaktech.

 7. Dobrý den. Moc díky za volnou vstupenku, určitě se bude na sobotu hodit. Škoda, že přednášíte v pátek, ráda bych si poslechla také Vás. Kdyby nám to náhodou vyšlo i v pátek, je nutné platit vstupné na Vaši přednášku? V programu je totiž napsáno, že program v učebně pro rodiče s dětmi je zdarma. Děkuji za vysvětlení.

  • Naše přednáška je pro všechny zdarma, tam může přijít kdokoli a nebude se platit.

 8. Zobrazit všech 19 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článek2. Ve stravě vynecháme
Další článekPozvánka na přednášku
Aby děti na jaře nestonaly