Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na festival Miluj svůj život

39.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech 28.2.-2.3.2014 v Praze. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup na jeden den zdarma.

miluj-svuj-zivotMiluj svůj život – 39.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 28.2.-2.3.2014 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 39. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na osmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 hod. do 22.00 hod.

I tentokráte zde najdete mnoho zajímavých témat a osobností. Těšit se můžete např. na Ing. Zdeňku Jordánovou,  MUDr. Vladimíra Vogeltanze,  Ing. Radomila Hradila,  Viliama Poltikoviče, Boba Carra (USA),  Jarmilu Průchovou,  Biolenku,  Johna Hawkena (Anglie) a mnoho dalších…

Kde se koná

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa).

Programy

V rámci festivalu jsme připravili také další speciální programy, a to 28.2.2014 Program pro RODIČE s DĚTMI a 1.3.-2.3.2014  DNY s MAKROBIOTIKOU, kde se můžete těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Program pro rodiče s dětmi je určený všem stávajícím i budoucím maminkám a tatínkům a diskutovat se zde bude např. o očkování, porodech, stravě pro děti a také se zde dozvíte vyzkoušené rady co dělat, aby děti na jaře nestonaly (Přednáška Jíme Jinak). V neděli 2.3.2014  se uskuteční od 15.00 hod. MODEROVANÁ BESEDA na téma PŘIROZENÉ PORODY.

 Za zmínku také jistě stojí INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY – vybírat můžete hned z několika: Jednoduché techniky pro prohloubení vědomí a přijetí sebe sama, Čtení z obličeje, Proč a jak léčit své vnitřní dítě, Rezonanční terapie s tibetskými mísami, Živá strava pro uzdravení a Čínská medicína  – praktická diagnostika. Na dílny je nutné se přihlásit předem.

 Součástí festivalu je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých dalších metod.

Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10. 00 do 20.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením s nabídkou velmi chutných vegetariánských a makrobiotických jídel. 

Vstupenka a cena

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 19.2.2014.

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Sylvína
28. 2. 2014

Ahoj holky, tak Vám moc děkuju za milou přednášku. Bylo hrozně fajn vás vidět obě naživo. Co mi přišlo úplně fatální, že všecko o čem jste mluvily, že se na jaře děje dětem, tak jako by moje dvouletá dcera přeskočila. Ona nemá ani vyrážky, stolici snad 5x denně,jen v očích občas ospalky (tak ani já jí nedokážu to pečivo odepřít a ráno i večer pije trochu sunaru, tak aby je neměla…)a u nosu od jejího 1. roku tak 4-5x do roka nudli a pravidelně jednou za čtvrt roku jí vyraší k té rýmě bohužel i impetigo, s čímž si teda totálně nevíme rady, tak mažeme Framykoinem a violetem a zabírá to. Ještě kdyby to ani nevznikalo.:( No a na mě včera skočilo škrábání v krku a dnes ještě teplota (trošinku vyšší než normálně, když těhule teplotu mívají), ale co je horší, že nemám vůbec na nic chuť a jsem slabá jak moucha. Popíjím lotos a budu doufat, že se mi chuť brzo vrátí. Už jsem se radovala, jak jsem za měsíc přibrala kilo a takhle to bude brzy dole.:(Aspoň že jsem konečně už v tom 2. trimestru. Jedno pozitivum ta nemoc má. Já jsem nikdy neměla teploty, tak snad se moje tělo dostává do normálu.;) Prostě jsme to přehnala s tím masopustem a vyjídáním zásob a včerejší hodinová exkurze do nákupního centra to dodělala. Tak mi držte palce, ať se to brzy spraví a vy se držte. Jinak já bych chtěla být vašimi dětmi, fakt!;)

jana.tomanova
27. 2. 2014

Evi, moc se omlouvám, vím, že je po dávno po termínu, ale bylo by prosím možné se ještě přihlásit o jednu volnou vstupenku? Teprve dnes jsem zjistila, že budu mít neplánovaně hlídání na víkend. Díky moc.

Ukázat další komentáře