Zveme vás na naši přednášku, která se bude konat v rámci festivalu Miluj svůj život. Povíme si o tom, jak má vypadat jídelníček dětí v zimě, aby na jaře byly zdravé a nestonaly. Pokud stonají, povíme si proč a jak to napravit. Rády se s vámi podělíme o naše zkušenosti s léčením rýmy, chřipky a horečky u malých dětí. Přednáška je vhodná pro ty, kdo znají základy stravování podle Jíme Jinak a zajímají je specifika pro jarní jídelníček, postup u eliminací a domácího léčení.

Těšíme se na osobní setkání

 

Kdy

V pátek 28.2. od 11:00 do 11:45 hodin. 

Kde 

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa), učebna v přízemí .

Občerstvení

Hned vedle přednáškové učebny bude mít zdravé občerstvení Paní Dýně. Od polévky, přes hlavní jídlo až po dezert se tu budete moci najíst zcela bez obav.

Programy

Přednáška se koná v rámci festivalu Miluj svůj život. Naše téma je jasné, podělíme se s vámi o naše praktické zkušenosti. Za zmínku stojí, že po naší přednášce hned následuje Martina Suchánková, zakladatelka a předsedkyně sdružení Rozalio, která bude hovořit na téma očkování. Na toto téma nám chodí mnoho dotazů a toto je ideální příležitost získat odpovědi.

 

Vstupenka a cena

Doprovodný program je pro všechny zdarma. Na placenou část festivalu mají členové Klubu JJ jeden den vstupenku zdarma.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si  v pozvánce na festival nejpozději do 19.2.2014.

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz

Těšíme se na viděnou s některými z vás! 

Eva a Helena

 

Seriál: Jak na jaro

materiály
 • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
 • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
 • Jídelníček ke stažení!

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

 1. Milé Evo a Heleno, chci vám moc poděkovat za zprostředkování bezva víkendu. Moc ráda jsem vás v pátek viděla a slyšela, přednáška pí Průchové v sobotu byl zážitek! Měla jsem vyřízenou volnou vstupenku na celý program festivalu, ale nějak jsem nic jiného nestihla :-). V neděli jsem myslela, že už nepůjdu, ale nakonec jsem vyrazila (zlatá hlídací babi) a dlouho jsem se nebavila tak dobře jako na přednášce H. Jíchy… Tak jsem se zase o kousek posunula, potkala prima lidi, dobila baterky a na závěr víkendu vymrskla rodince super večeři :-)

  • My tě také rády viděly a Průchovou i Jíchu závidím! Až mimi trochu odroste, budu také brázdit přednáškové sály :-)

 2. Evi, prosím chtěla bych vzít sebou obě babičky, jen nevím, kolik by musely zaplatit za vaši přednášku, vím že pro mně je to zadarmo:)Moc děkuji a krásný den:)

  • Naše přednáška je zadarmo pro všechny, jen některé akce jako dílny a speciální přednášky jsou placené a na ty mají členové vstup zdarma. Tak klidně doražte i s babičkami.

 3. Milá paní Evičko, nemáte v plánu nějaký kurzík v nejbližší době? A třeba na Moravě? Pídím se po kurzech o zdravém vaření dle JJ. Přihlásila jsem se na tábor k Mudr. Strnadelové, ale je až v létě…

 4. Ja se taky primlouvam za nejake kratke video. Ty rozhovory, ktere je v klubu mozne shlednout jsou opravdu k nezaplaceni.
  Diky

  • Holky, to nemůžu slíbit. Jednak se musíme zeptat pořadatelů, zda to povolí, jednak i kdyby jo, asi nebude čas na instalaci, protože máme na celou přednášku 45 minut a za námi jede hned další program. V neposlední řadě bych s sebou musela tahat manžela s dětmi a technikou, aby nám to nasvítil, nazvučil a napojit dráty, ale nemám komu svěřit děti. Nemluvě o tom, že jsem se těšila, že si od nich na tu chvíli v Praze odpočinu a třeba se podívám na následnou diskusi :-) Takže neříkám tak ani tak, promyslíme, poptáme a uvidíme.

   • Ahoj Evo, já říkám „vocaď – poca Většina holek to má jednodušší nejméně v tom, že by nemusela tahat s sebou tu techniku… Holky, vemte děti, manžela (když ho přednáška nebude bavit, bude hlídat děti :-)) a užijte si prima den v Praze, budete mít i vařeno a následující Rozalio bude určitě také zajímavé a vše zadarmo (teda krom toho oběda:-)). Já teda ještě nevim, jak to udělám, ale usilovně makám na tom, aby mi to vyšlo a těším se na viděnou!

  • V Plzni budeme asi 8.3., to se teď řeší. Na festival jsme pozvání nedostaly, ale asi je to ještě moc daleko. Uvidíme taky, kdy to bude, už tam máme hodně vlastních aktivit naplánovaných.

   • My bychom vás nejraději naklonovaly a roznesly do každého krajského města:-D Jo a trochu se obávám, že když dorazím na tu vaši přednášku, tak budu jako hulvát – ahoooooj, holky! Budu se snažit být slušná, když se vlastně osobně neznáme, jenže tady z toho webu mám pocit, že osobně znám spoustu holek (tedy slečen a paní:-D)!

    • Holky, vy co nás znáte z webu a my vás ne, tak se k nám určitě hlašte! Řekněte že jste naše a my vás moc rády poznáme!

 5. Holky, tak jsem si rezervovala místo. Přišlo mi potvrzení na mail. Prosím co teď s tím? Mám si to vytisknout? Díky.

  • Agentura posílá všem, co vyplní rezervaci, přihlášku, kde si vypíšete, který den chcete jít na festival a pošlete jim to zpět. Dají vás na seznam hostí se vstupem zdarma na ten správný den.

  • My festival nepořádáme, my jsme tam jen hosty :-) Kdyby byl v Brně nebo Olomouci, potkáme se třeba i tam.

 6. Zobrazit všech 25 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekPozvánka na festival Miluj svůj život
Další článekZimní dovolená bez vaření