Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na přednášku <br>Aby děti na jaře nestonaly

Zveme vás na naši přednášku, která se bude konat v rámci festivalu Miluj svůj život. Povíme si o tom, jak má vypadat jídelníček dětí v zimě, aby na jaře byly zdravé a nestonaly. Pokud stonají, povíme si proč a jak to napravit. Rády se s vámi podělíme o naše zkušenosti s léčením rýmy, chřipky a horečky u malých dětí. Přednáška je vhodná pro ty, kdo znají základy stravování podle Jíme Jinak a zajímají je specifika pro jarní jídelníček, postup u eliminací a domácího léčení.

 

Kdy

V pátek 28.2. od 11:00 do 11:45 hodin. 

Kde 

V budově Gymnázia Omská na Praze 10 (mapa), učebna v přízemí .

Občerstvení

Hned vedle přednáškové učebny bude mít zdravé občerstvení Paní Dýně. Od polévky, přes hlavní jídlo až po dezert se tu budete moci najíst zcela bez obav.

Programy

Přednáška se koná v rámci festivalu Miluj svůj život. Naše téma je jasné, podělíme se s vámi o naše praktické zkušenosti. Za zmínku stojí, že po naší přednášce hned následuje Martina Suchánková, zakladatelka a předsedkyně sdružení Rozalio, která bude hovořit na téma očkování. Na toto téma nám chodí mnoho dotazů a toto je ideální příležitost získat odpovědi.

 

Vstupenka a cena

Doprovodný program je pro všechny zdarma. Na placenou část festivalu mají členové Klubu JJ jeden den vstupenku zdarma.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku zdarma.
Rezervujte si  v pozvánce na festival nejpozději do 19.2.2014.

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz

Těšíme se na viděnou s některými z vás! 

Eva a Helena

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Milé Evo a Heleno, chci vám moc poděkovat za zprostředkování bezva víkendu. Moc ráda jsem vás v pátek viděla a slyšela, přednáška pí Průchové v sobotu byl zážitek! Měla jsem vyřízenou volnou vstupenku na celý program festivalu, ale nějak jsem nic jiného nestihla :-). V neděli jsem myslela, že už nepůjdu, ale nakonec jsem vyrazila (zlatá hlídací babi) a dlouho jsem se nebavila tak dobře jako na přednášce H. Jíchy… Tak jsem se zase o kousek posunula, potkala prima lidi, dobila baterky a na závěr víkendu vymrskla rodince super večeři :-)

Dá se na přednášku dorazit s kočárem? Díky za info.

Ukázat další komentáře