1.8. 2021 startuje 3 měsíční program trenérky Lucie Vybíral Pastrňákové, kterou někteří znáte z loňského online léta. Pokud si chcete dát do pořádku tělo a zklidnit mysl, je nejvyšší čas se přidat. Pro členy Klubu máme super slevu 20% na základní i V.I.P. modul!

Lekce obsahují

Program Moje BODY & MIND trenérka obsahuje celkem 10 tématických modulů zaměřených na systematické řešení konkrétních projevů dysbalancí (bolestí, akutních i dlouhodobých problémů) a současně na komplexní rozvoj dovedností jako jsou SÍLA, STABILITA a ROVNOVÁHA.

PROGRAM je jedinečný v tom, že citlivě reaguje na  aktuální i dlouhodobé potřeby těla i mysli klienta. Celý program je dostupný v členské sekci webu www.light-soul.eu a jeho součástí je komunita skupiny na facebooku, kde se účastníci pravidelně schází, respektive budou scházet po otevření programu. 

Kromě základních 9 MODULŮ specializovaných na trénování různých částí těla, zahrnuje i jedinečné autorské nahrávky meditací zhudebněné na frekvenci 432Hz. V bonusové části 10. MODULU se klienti mohou inspirovat z videí z oblasti zdravého stravování, nutriční farmakologie, detoxikace těla, otužování a metodou Wim Hofa.

Dokdy se můžete přihlásit

Jen do pátku 30.7.2021, poté proběhne uzávěrka a kurz se spustí v neděli 1.8.2021. Po jeho začátku už nebude možné se dodatečně připojit. Jedná se o uzavřený kurz, aby byla zaručena posloupnost, návaznost a výsledky. 

Jak dlouho je kurz otevřený

Program se spustí v neděli 1. srpna 2021 a potrvá celé tři měsíce. To je totiž doba, za kterou jsme schopni vstřebat informace, zavést do života potřebné změny a nové postoje dlouhodobě ukotvit ve svých návycích. Poté klientům přístupy do členské sekce zůstanou již napořád, aby mohli dále cvičit podle svých možností. 

Lektorka

Cvičením provází zkušená lektorka Mgr. Lucie Vybíral Pastrňáková. 

Cena

Základní program obsahuje: 9 MODULŮ včetně 25 videí + 1 BONUSový MODUL včetně dalších 10 inspirativních videí, podpůrnou skupinou a motivací emailem. Celková hodnota programu je 8.500 Kč, nyní je v prodeji za 5.600 Kč a členové Klubu mají 20% slevu.

Program rozšířený o individuální online konzultaci v délce 40min. v hodnotě 1.200 Kč má hodnotu 9.700 Kč a nyní je v prodeji za 6.800 Kč, členové Klubu na něj mají také slevu 20%.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme Jinak mají slevu 20% na celý program. [ přihlaste se ] Sleva platí i pro objednávky na Slovensko

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

Jak to vidíte vy? Napište komentář.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekSladké “tvarohové” knedlíky s ovocem (bez lepku)
Další článekTělo mi vypovědělo službu (Jana, 35 let)