Domů > Magazín > Blog

Pozvánka na festival Miluj svůj život

37.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech 5.-7.7.2013 v Plzni. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají vstup zdarma.

Miluj svůj život – 37.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 5.-7.7.2013 se uskuteční v Plzni v pořadí již 37.  mezinárodní festival. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí.

Základ celé akce tvoří

  • přednášky,
  • praktické semináře,
  • zážitkové programy,
  • intenzivní pracovní dílny
  • a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativního léčení.

Tyto programy  se budou konat na sedmi místech souběžně, a to denně od 9.00 do 22.00 hodin. 

Tara

Zajímavé osobnosti na festivalu

Těšit se můžete na Lenku Holas Kořínkovou, která bude  povídat o tom,  proč a jak si vytvořila svoji vlastní modulaci dělené stravy a od čeho všeho jí neortodoxnost v přístupu ke stravě osvobodila. Dále mezi nás zavítá filmová režisérka Tereza Tara. V rámci festivalu proběhne setkání a projekce úspěšného filmu Hormonální akvárium  a dále ukázky z právě připravovaného filmu Cesta k uzdravení – Let viny.

Dále: Seymour Koblin (USA), Láma Sangye (Slovensko), John Hawken (Anglie), Mgr. Natalia Yadryshnikova (Rusko) a mnoho dalších. 

Dílna

Pracovní dílny

Letní festival Miluj svůj život v Plzni přináší kromě jiných programů také nabídku intenzivních pracovních dílen. Výhodou účasti v intenzivní pracovní dílně je, že se zde nejen dozvíte podrobné informace na dané téma, ale navíc si vše sami prakticky vyzkoušíte. Je zde dostatek času pro zodpovězení otázek a podrobné seznámení se s problematikou.  Za zmínku určitě stojí tyto zajímavé pracovní dílny:

 

JAK NAPLNIT NEJHLUBŠÍ POTŘEBY MUŽE A ŽENY VE VZTAHU

Lektor: MUDr. Martin Daniel

Vysvětlíme si, proč muži nesmí ženám splnit, co si přejí, protože jen tím jim splní to, co si přejí skutečně. A proč je současně důležité, aby muž poznal, kdy musí ženě vyjít vstříc, aby mu mohla důvěřovat. Mužům prozradím, co je to kouzlo, kterým budou moci otevřít to pravé srdce. Ženám bez partnera ukážu, jak ho mohou najít a přitom se cítit bezpečně. Popovídáme o dalších paradoxech, které jsou tady, abychom pochopili, že žádné jednoduché řešení nefunguje. A určitě Vám řeknu, co funguje. Budu povídat a možná i ukážu nezranitelnou ženskou energii, která jediná dá ženám vše, po čem kdy toužily. A mužům dám možnost se vydat na tu cestu, na jejímž konci budou mít to kouzlo, kterým budou moci otevřít srdce ženy, kterou milují. 

 

ČÍNSKÁ MEDICÍNA – DIAGNOSTIKA A METODY LÉČBY PRAKTICKÝM NÁCVIKEM

Lektor: Eva Zimmelová

Terapeut čínské medicíny odlišuje 3×6 pozic a v nich 28 charakteristik pulzu a dokáže jimi identifikovat až takové jemné nuance, které nejen odhalí povahu choroby, ale třeba též pohlaví plodu. Dílna navazuje praktickým osvojováním na teoretickou přednášku festivalu. Proniknete více do konkrétních praktik, a k tomuto účelu můžete přinést konkrétní kazuistiky odvozené z pozorování vašich rodinných příslušníků. Po té si vyzkoušíte některé z léčebných metod: moxování, baňkování, gua sha, lokalizaci akupunkturních bodů a techniky jejich nabodení (ale nebojte, jehly budete vpravovat pouze do brambor, ne do spoluposluchačů). S sebou si přineste prázdnou hlavu nebo tlustý poznámkový blok, protože informací bude hodně, ochotu odhalit svou kůži ke vzájemným terapiím, plno otázek a chuť poznat něco nového.

 

KRÁSNÁ NA LÉTO

Lektor: Sabina Kočová

Odmalička sportuji, zkouším různé metody, mám klasické zdravotnické vzdělání, ale tíhnu k celistvému přístupu. V kundalini józe jsem našla „vše v jednom“. Cvičební sestavy, relaxace i meditace na jakékoliv téma, propracované dýchání, krásné mantry, mudry i vizualizaci. Zkrátka vnitřní klid a sílu. Praktikováním se dostáváme do rovnováhy, otvírá se intuice a srdce, zlepšuje komunikace, jsme zdraví, pružní a veselí, zdravě roste sebevědomí a tvořivost. A přichází prosperita. Blahobyt. Co víc si přát.  Dílna „Krásná na léto“ je přístupná ženám i mužům, budeme cvičit, relaxovat, meditovat, tančit a povídat si o naší kráse na léto a pak už napořád …Hodí se nám karimatka, meditační sedák (pokud máte), deka na přikrytí při relaxaci, pohodlné oblečení, čepička nebo šátek na přikrytí hlavy.

 

TÍHA VINY, KŘÍDLA ODPUŠTĚNÍ

Lektork: Dana Jirkalová 

Také se vám někdy stalo, že jste se cítili svázaní a neschopní čehokoliv? A když jste „šli do sebe“ a zkoumali, čím to je, našli jste ty uzlíky? Našli jste to, co vás svazuje? Našli jste přímo na svém těle známky těch stažení a napětí? Že nejste dost dobří, že to nedokážete, že nejste muž, že nejste žena … Cítili jste to? Anebo toho všeho bylo až příliš a vy už necítíte. Že jsme to udělali, že jsme to neudělali, že se něco nepěkného stalo, čeho jsme byli součástí…

 

Nenechte si ujít novinky v programu

Workshop – stavby z přírodních materiálů
Tříhodinový praktický workshop přírodního stavitelství, kde se naučíte, jak se správně dají vytvářet slaměné stěny a připravovat hliněné omítky z místní hlíny. Vyzkoušíte si jejich aplikaci na stěnu, výtvarné dekorování hliněných stěn, budete tvořit hliněný reliéf. Na řadu přijdou i možnosti finálních úprav hliněných povrchů a další zajímavosti. Workshop se koná v neděli 7.7. od 13.00 hod, vstup je volný.

Rituál pro matku Zemi
Silný magický rituál ve prospěch Země, lidstva a každého jednotlivce, rituál spojení živlů a všech lidí. Součástí bude i společné bubnování. Koná se v sobotu 6.7. od 20.00 hod.

Neděle s makrobiotikou
Jako novinku jsme pro Vás připravili neděli s MAKROBIOTIKOU. Čeká Vás chutné makrobiotické menu, přednášky, cvičení…

Frekvenční terapie zdarma
V rámci festivalu si můžete vyzkoušet frekvenční terapii – po celou dobu konání výstavy bude probíhat bezplatné měření frekvencí mikroorganismů v těle. Také si můžete nechat udělat vyšetření na odstranění bolestí hlavy a páteře.

 

Prodejní výstava

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu. Své služby Vám zde nabídnou jak odborní, tak alternativní poradci, kde oceníte zejména jejich osobní přístup.

Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano, nebo na 608 377 573, ano@ezotera.cz. 

 

Kde se festival koná

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň – Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“. Programy probíhají denně od 9.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných převážně vegetariánských jídel. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu.

 

Cena vstupenek

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají vstup zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo na seznamu hostů nejpozději do 28.6.2013.

 

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

ahoj holky, to se asi nedá zvládnout s ročním prckem závisláčkem na mamince…?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

8
1

Zbavila jsem se chronické únavy (Petra, 44 let)

Několik let jsem trpěla chronickou únavou. Nezvládala jsem se starat o domácnost, natož cvičit. Prosila jsem lékaře o pomoc, myslela jsem, že už to nezvlád...

Je libo kávu s rostlinným mlékem? Dnes už ji nabízí i velké kavárny.

Rostlinná kuchyně už dávno není něčím výjimečným. Důkazem může být i rapidní nárůst prodeje rostlinných mlék. Češi loni nakoupili jejich nejrůznější druhy ...
3
8

Na dno a zase vzhůru

Na nějakou dobu jsem se odmlčela, protože život se rozhodl, že jsem zřejmě připravená na některé jeho výzvy. A dal mi jich tedy vrchovatě. Onemocněla jsem,...
1
13

Umělé maso je realitou. Dáte si?

Světovými médii před nedávnem proběhla zpráva o tom, že Singapur jako první na světě  povolil prodej výrobků z  „umělého masa“. Jde o počin, který zcela ji...