Zvracení kojenců
klub
69
31
Po 2 měsících nepotřebuji antidepresiva a dcera je bez ekzému
Bylo mi 20 let, když jsem poprvé ucítila šílenou bolest a nemohla se ani nadechnout. Lékaři nic nenašli a tak nasadili antidepresiva. Brala jsem je 12 let,...
43
22
Topila jsem se v depresích (Monika)
Monika měla velmi těžké období po porodu. Syn se nevyvíjel, každé kojení zvracel. Nemohla se pořádně najíst, protože ho po všem bolelo břicho. Byla zoufalá...