Domů > O nás > Pochvaly

5 kg dole a v pase o 8 cm méně (Martina)

Martina: Takže mi končí šestý týden Jarní očisty, sluší se poděkovat, protože je zač. S Jíme Jinak jsem se seznámila skoro před dvěma lety, když jsem narazila na rozhovor s Evou, který mě velmi zaujal. Řekla jsem si, že to zkusím (proč ne, pár diet už jsem měla za sebou). Po týdnu mě, zarytého masožravce, překvapilo, že mi maso nechybí, po měsíci ještě víc, pak to bylo půl roku a pořád skvělý… A pak přišel březen loňského roku a nějak mě ta koronavirová doba zastihla psychicky nepřipravenou, začalo to hotdogem na benzínce (nic jiného nebylo k sehnáni) a už to jelo. Jojo efekt s Jíme Jinak existuje, 5 kilo jsem shodila, 10 poté nabrala. Dost už jsem si zoufala, protože v mém věku už se fakt špatně hubne, když na mě někde mrklo, že je poslední možnost přihlásit se do Jarní očisty. A já najednou věděla, že to mám udělat. A nelituji, bylo to super. Fotky před a po nemám, deníček si nevedu, znám se už dobře a vím, že tohle u mě nefunguje. Ale je spousta nových věcí, které jsou prima a které jsem zařadila do svých denních rituálů. Bohužel nějak jsem nestihla cvičení, to mě mrzí, ale to snad brzy přijde. Baví mě, že když jdu nakoupit do zdravé výživy, tak už se tam necítím jako na jiné planetě, ale chvílemi i zasvěceně. Vybudovali jsme si s manželem závislost na ranní miso polévce, tedy upřímně, já na misu lehce ujíždím, chodím na něj i v průběhu dne. Zjistila jsem, že shiro miso obsahuje snad 2% alkoholu, tak že by? :-) Na dezerty jsem si nikdy moc nepotrpěla, ale sladové koule mě dostaly, takže občas něco sladkého vytvořím. Nestíhám vše, napařovaná zelenina mi nějak uniká, kimchi mi často dojde, takže kvašená také není vždy, často se nedržím jídelníčku, protože mi něco chybí. Ale vařím většinou podle receptů z Jíme Jinak nebo něco podobného. Nikdy se nestalo, že by nám nechutnalo, většinou je problém, že je toho málo (jí se mnou manžel a vedle slintá pes, protože je tak trochu vegetarián, má radši mrkev než buřta). A začala jsem péct kváskový chléb, klíčím klíčky. Takže ještě jednou díky, bylo to prima, přihlašuji se do Klubu Jíme Jinak a doufám, že vydržím. Momentálně mám dole cca 5 kilo, takže jsem na váze před prvním setkáním s Jíme Jinak (doufám, že to ještě půjde dolů), v pase o 8 cm méně a je mi fajn (i mému muži, který se mnou doma jí). Takže hodně zdaru všem!!!

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář

Vyzkoušejte také

10 týdnů s Jíme Jinak mi vrátilo svobodu (Marie, 50 let)

Diet jsem kvůli váze vyzkoušela hodně, s váhou to bylo vždycky jak na houpačce. Výsledkem byly bolavé kotníky, strhané koleno a rameno, stále nafouklé břic...

Šli jsme do toho společně (Hanka, 47 let a Marian, 52 let)

Do kurzu jsme se přihlásili společně motivováni touhou zlepšit si svoje zdraví a postavu a nyní bychom se s vámi rádi podělili o naše výsledky.