Dcera se mnou začala snídat polévku!

2

Kajkule: Všechna jídla jsou moc dobrá! Moc vás chválím, pěkně jste to pro nás nachystali. Dokonce i děti jedly fazolový nákyp, moc nám všem chutnal. Ta mladší už se mnou snídá dokonce i polévku. Nejíst maso mi problém nedělá, kafe jsem také vysadila. Sama se tomu divím, protože kafe byla moje láska, nějak mi nechybí. No a za minulý týden mám dvě kila dole!

Jste unavená a vyčerpaná? Posilte v zimě ledviny

Nastartujte imunitu a vyhněte se nemocem.

Je to snadné. Zjistěte, jak na to.

Stáhnout ZDARMA

  1. Mila Evo, mam za sebou uz nejaky tyden uspesne kurs Jarni ocisty, 10 kilo dole, ty si vice mene drzim. Moje otazka zni: Ma pro mne smysl se prihlasit jeste do Hubnuti do plavek? Jako hubnout potrebuji dal, stale mam jeste 10-15 kilo navic, ale da mi kurz neco noveho, nebo rozsiri necim me zkusenosti z jarni ocisty? Dekuji za odpoved a preji vsem devcatum uspesne hubnuti a zdarne zvladnout prechod na zdravejsi stravovani! Zd.Langova, Babka Korenarka

    • Milá Zdenko, je tam letní jídelníček na 14 dní (v půlce května začalo biologické léto, tedy se mění i strava) – jednoduché, rychlé recepty pro posílení orgánů, které teď jsou citlivé. Je tam dalších 6 video vaření, nákupní seznamy a jídelníčky, takže je to skvělá příležitost naučit se jíst jinak v další sezóně a nevypadnout z dobře rozjetého vlaku, když má přijít ještě těch pár kilo dolů. Jestli máte roční členství v Klubu, tak ho máte jako všechny naše kurzy jen za 490 Kč.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Kacka
Zdravý životní styl mě baví, zdravé stravování tvoří jeho nejdůležitější součást. Ráda se v této oblasti vzdělávám a nabyté poznatky zkouším v praxi. Sdílení poznatků mě obohacuje, motivuje a přináší mi novou inspiraci.
Předchozí článekVždyť budu po Vánocích zase štíhlejší!
Další článekDoprava zdarma u Paní Dýně