Dcera se mnou začala snídat polévku!

2

Kajkule: Všechna jídla jsou moc dobrá! Moc vás chválím, pěkně jste to pro nás nachystali. Dokonce i děti jedly fazolový nákyp, moc nám všem chutnal. Ta mladší už se mnou snídá dokonce i polévku. Nejíst maso mi problém nedělá, kafe jsem také vysadila. Sama se tomu divím, protože kafe byla moje láska, nějak mi nechybí. No a za minulý týden mám dvě kila dole!

⏩ BRZY ZAČÍNÁ PODZIMNÍ DETOX KURZ

  1. Mila Evo, mam za sebou uz nejaky tyden uspesne kurs Jarni ocisty, 10 kilo dole, ty si vice mene drzim. Moje otazka zni: Ma pro mne smysl se prihlasit jeste do Hubnuti do plavek? Jako hubnout potrebuji dal, stale mam jeste 10-15 kilo navic, ale da mi kurz neco noveho, nebo rozsiri necim me zkusenosti z jarni ocisty? Dekuji za odpoved a preji vsem devcatum uspesne hubnuti a zdarne zvladnout prechod na zdravejsi stravovani! Zd.Langova, Babka Korenarka

    • Milá Zdenko, je tam letní jídelníček na 14 dní (v půlce května začalo biologické léto, tedy se mění i strava) – jednoduché, rychlé recepty pro posílení orgánů, které teď jsou citlivé. Je tam dalších 6 video vaření, nákupní seznamy a jídelníčky, takže je to skvělá příležitost naučit se jíst jinak v další sezóně a nevypadnout z dobře rozjetého vlaku, když má přijít ještě těch pár kilo dolů. Jestli máte roční členství v Klubu, tak ho máte jako všechny naše kurzy jen za 490 Kč.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekVždyť budu po Vánocích zase štíhlejší!
Další článekUž nemám chutě na sladké ani na maso…