Domů > O nás > Pochvaly

Děkuji za tolik receptů, nápadů a podpory v perfektním kurzu

Alkcz: Milá Evi, Helčo a Romane,
Chtěla bych vám všem moc a moc poděkovat za vaši skvělou práci a perfektně připravený kurz. Byla jsem s vámi poprvé a určitě ne naposledy. Tolik receptů, nápadů, rad a podpory… Vůbec nechápu, jak to můžete stíhat, jste zkrátka úžasní. Do vašeho kurzu jsem se rozhodla jít zejména proto, že mě neustále bolel žaludek, veřejné stravování se pro mě postupem času stalo nemyslitelným, ale asi jsem si sama také nedokázala sestavit jídelníček tak, aby mi i zdravotně vyhovoval. Musím říci, že díky vám, se mi to daří. Ještě mám spooooustu rezerv, ale důležité pro mě je, že je mi dobře, a tak se snažím. Příjemným vedlejším efektem bylo i to, že jsem od začátku kurzu zhubla 7 kg, což jsem rozhodně uvítala. A tak zkouším, občas malinko polevím, ale zase se vrátím k vašim jídelníčkům.
Přeji vám všem, ať se vám ve vaší skvělé práci i osobním životě nadále moc daří.
S velkými díky, Alena
(jdu si objednat kurz “Zhubněte do plavek” :)

PS: Začínáme Jarní očistu!

Únava, blbá nálada a kila navíc? Nenecháme vás v tom! 😊 Pojďte s tím zatočit. Začínáme 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček i postavu a zase bude dobře.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

zachoptik
29. 5. 2019

Dobrý den, stále vytrvávám a moc mě to baví, sporák a počítač jsou moji kamarádi. Ráda bych se zeptala, jestli nechystáte vydat recepty knižně. Děkuji Jana

Ukázat další komentáře