Děkuji za tolik receptů, nápadů a podpory v perfektním kurzu

2

Alkcz: Milá Evi, Helčo a Romane,
Chtěla bych vám všem moc a moc poděkovat za vaši skvělou práci a perfektně připravený kurz. Byla jsem s vámi poprvé a určitě ne naposledy. Tolik receptů, nápadů, rad a podpory… Vůbec nechápu, jak to můžete stíhat, jste zkrátka úžasní. Do vašeho kurzu jsem se rozhodla jít zejména proto, že mě neustále bolel žaludek, veřejné stravování se pro mě postupem času stalo nemyslitelným, ale asi jsem si sama také nedokázala sestavit jídelníček tak, aby mi i zdravotně vyhovoval. Musím říci, že díky vám, se mi to daří. Ještě mám spooooustu rezerv, ale důležité pro mě je, že je mi dobře, a tak se snažím. Příjemným vedlejším efektem bylo i to, že jsem od začátku kurzu zhubla 7 kg, což jsem rozhodně uvítala. A tak zkouším, občas malinko polevím, ale zase se vrátím k vašim jídelníčkům.
Přeji vám všem, ať se vám ve vaší skvělé práci i osobním životě nadále moc daří.
S velkými díky, Alena
(jdu si objednat kurz „Zhubněte do plavek“ 🙂

Seriál: Jak na jaro

materiály
  • Stáhněte si jej a upravte jídelníček.
  • Vyhněte se nemocem a jarní únavě.
  • Jídelníček ke stažení!
  1. Dobrý den, stále vytrvávám a moc mě to baví, sporák a počítač jsou moji kamarádi. Ráda bych se zeptala, jestli nechystáte vydat recepty knižně. Děkuji Jana

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Ajka
Strava pro mne vždy byla a bude středem zájmu. Dává mi možnost žít, poznávat lépe sama sebe, učit se, rozvíjet se a růst. Mou vášní je studium, jak strava ovlivňuje, mění a uzdravuje mé tělo a následné tvoření v kuchyni. To vše budu s vámi ráda sdílet.
Předchozí článekNevěřila jsem, že jídlo může být tak chutné
Další článekDříve jsem byla agresivní. Na JJ jsem vznášející se bytost