Setkání s Vladimírem je skutečná hostina. Pro duši. Ať zdraví, či na smrt nemocní, všichni se máme co učit z jeho vyprávění. Svým přístupem pomáhá slézt hrobníkovi z lopaty těm, které už poslali domů zemřít. V březnu s ním můžete přijít pobesedovat osobně. Našel si čas ve svém totálně nabitém diáři a bude tu pro vás. Předprodej vstupenek začíná!

Kdo je Vladimír Kafka

Akademický malíř Vladimír Kafka a spisovatel (knihy Život naživo a Minulost je mrtvá, život začal právě teď). Na besedu si ho zveme ale hlavně pro jeho schopnost pomoci lidem, kteří jsou na smrt nemocní a klasická medicína si už s nimi neví rady. 25 let se věnuje těm, kteří byli posláni domů zemřít. Nejedná se o klasické léčitelství, jeho pomoc spočívá v tom, že lidem pomůže najít a změnit jejich vlastní chybné programy. Sám o léčení například u rakoviny říká:

Představte si, že i když je tělo nemocné, vnitřek, naše podstata, je vždy zdravá. Tudíž nevěnuji pozornost nemoci, nýbrž celému člověku, celé bytosti. Nejdříve ho musím poznat, zjistit, jak žil, jaké měl sny a co chce vykonat, až se vyléčí. A taky ho přimět, aby měl tu smrtelnou nemoc rád. Mějte ale rád něco, o čem je všeobecně známo, že vás chce zabít?! Ve skutečnosti je rakovina ‚fajnová dáma‘, která přišla na návštěvu ‚oblečená‘ do nemoci, tak proč bych s ní měl bojovat?! Jenže v našem chlapáckém světě jdeme do všeho s kulometem. Měli bychom si však uvědomit, že nemoc je potlačená část nás samých.“

Vladimír sám v dětství prodělal těžkou, včas nerozpoznanou, cukrovku. Ve 14 letech mu lékaři dali rok života. A pak další a další. Se smrtí se tedy srovnal už tehdy. Má za sebou bouřlivé období – v dospělosti prodělal amputaci obou nohou a na chvíli si vyzkoušel i život bezdomovce.

Kdy a kde

sobota 10.3. 2018, 17:00 – 19:00

Huť František, Na Kácku 218, Sázava, okr. Benešov

Program

 • zakoupit zakoupit občerstvení
 • 16:30 otevření sálu, možnost vybrat si místo
 • 17:00 – 19:00  beseda s Vladimírem Kafkou
 • 19:00 – 20:00  možnost zakoupit občerstvení, možnost zakoupit Vladimírovy knihy, nechat si knihu podepsat a přitom s ním prohodit slovo

Besedu moderuje Eva Cikrytová.

Prohlídka rekonstruované bývalé sklářské huti František

 • Zájemci mají možnost prohlédnout si sklářskou galerii mezi 10:00 a 16:00. Prohlídka je na 30 – 60 minut.
 • Uvidíte unikátní sbírku moderního skla vytvořenou sklářskými výtvarníky na Mezinárodních sklářských sympoziích.
 • Vstupenky zakoupíte v recepci na místě.
 • Prohlídku máme k dispozici za zvýhodněnou cenu 100,-Kč/osoba.

Občerstvení

 • Slané i sladké dobroty od Paní Dýně
 • Káva, čaj, voda apod. recepce

Vstupenky

Počet vstupenek je omezen kapacitou sálu, budu tedy v nabídce do vyprodání volných míst.

Vstupenku získáte nákupem v eshopu. Jednoduše zadejte počet vstupenek, proveďte platbu a vyčkejte. Po přičtení vaší platby na účet přijde na váš email uvedený při nákupu kód, kterým se prokážete u vstupu. Můžete si jej z emailu vytisknout nebo zapsat a u vstupu nahlásit.

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Pro členy Klubu máme vždycky něco navíc. Přednostně vám dáváme možnost se na akci přihlásit, informaci posíláme v první řadě vám emailem, teprve potom ji nabízíme ostatním.

Na besedě budou položeny přednostně vaše dotazy, piště je do komentáře pod tento článek. Sesbírám je, sjednotím a Vladimírovi položím jako první.

Na vstupenku máte 22% slevu! Pro její uplatnění zadejte heslo [ přihlaste se ] do kolonky slevový kupón. Sleva se vztahuje pouze na členy Klubu, nikoliv na jejich doprovod. Koupit však můžete jednou objednávkou více vstupenek, sleva 70 Kč se odečte jen u jedné vstupenky.

Ještě nemáte registraci? Získejte výhody.
REGISTROVAT ZDARMA

  • Jdete i s dcerou, Jani? Tak to se těším, že Vás tam potkám! Místní o tom moc neví, klidně to šiřte dál.

  • No jo, to já znám a to jsem trochu blíž. Ale zase vy to tam máte krásné a jste zdraví, takže není co řešit :-)

   • Jo a v Klubu je rozhovor o třech dílech, takže aspoň něco se dá zprostředkovat i na dálku.

 1. Tak za tuhle akci moc dekuji a uz se s Lubosem mooooc tesime!! Kombinaci Kafka + Rojikova + Hut Frantisek lze odolat jen tezko:-))

 2. Zobrazit všech 7 komentářů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekTaro bramboračka
Další článekSeitan s brokolicí