Domů > Magazín > Vaše příběhy

Za dva týdny dole 2 kila a v pase o 5 cm méně (Dagmar, 57 let)

Hubnutí do plavek funguje! Dagmar je další z mnoha účastnic, co mají skvělé výsledky, a to i ve věku, kdy něco zhubnout, je mnohem obtížnější. Má 2 kila dole za 14 dní a mínus 5 cm v pase, což jsou krásné výsledky! Dáša s námi na jaře prošla Jarní Očistou a rozhodla se zkusit i Hubnutí do plavek a je spokojená. Krom zhubnutí ji přestala ji honit mlsná.

 

Milá Evo a Heleno,

tak jsem Hubnutí do plavek taky zvládla. Během těch 14 dní se sice objevily 2 menší krize, ale převládla zvědavost, co to se mnou udělá, když vydržím. A stálo to za to. Váha šla dolů sice jen o 2 kg, ale obvod stehna je menší o 4 cm a v pase mi ubylo 5 cm! Oblečení jsem si pořídila o velikost menší.

Jsem odpůrce diet

Jsem zásadním odpůrcem všech diet na hubnutí, ale zdravé stravování ve vašem pojetí je něco jiného. Vy svými “videi” do ničeho nenutíte, tolerujete občasný “úlet”, až se člověk sám nastaví tak, že zásadní úlety opravdu nemá. Tak to funguje alespoň u mne :-).

Zvládla jsem i rýžové půsty

Po 3 dnech v kurzu Hubnutí do plavek jsem měla první krizi, druhou po 8 dni, ale zvládla jsem to, přece to nevzdám. Po prvním půstu jsem byla dost unavená a těšila jsem se na pestřejší jídlo další den. Druhý půst byl už lepší. Vysvětlila jsem si, že je v těch 14 dnech kurzu poslední. Brala jsem to tak, že se mi znovu pročistí zažívací trakt a mozek to přijal a já taky. Pravda je ta, že jak si to člověk nastaví v myšlení, tak to mozek akceptuje.

Nehoní mě mlsná

Cítím se výborně, nehoní mě mlsná, nepotřebuji sladké a cukr téměř nepoužívám. Když už, tak rýžový sirup. Děkuji za to, že jste si mě získaly, fandím vám a v hlavě to mám díky vám nastavené tak, že už si dávám dost pozor na to, co jím. Tím chci říct, že pokračuji dál (i když ne úplně stoprocentně jako v kurzu), ale na 90 % určitě ano. Však mi za další 2 týdny ubylo další 1 kg na váze. Mám radost z toho, že se mi potvrdilo, jak je důležité vědět, co jíme.

Odmítla jsem po kurzu svatební koláčky

Včera jsem zažila komickou situaci, kdy nám na návštěvě manželova maminka nabídla její výborné “svatební” koláčky. Ačkoli po kurzu nemám vůbec potřebu jíst sladké, měla jsem nutkání (asi z principu, že mi vždy moc chutnaly) si jeden vzít. Zlomek vteřiny jsem s nataženou rukou pro koláček v sobě řešila otázku “vzít či nevzít”, ale vyhrálo nevzít. Když jsem to doteď nepotřebovala, proč jíst něco co mi sice moc chutná, ale třeba by mi to pokazilo to, co jsem v sobě za měsíc vypěstovala. Tak jsme se zasmáli a tchýně mi fandí, tak můj přístup i ocenila:-D.

Dále na sobě pracuji

Ještě na sobě potřebuji trošku pracovat, bříško by potřebovalo ještě trochu zmenšit a hlavně zpevnit. Nejsem sice celkově na tom špatně (171 cm/68 kg), ale chtěla bych dosáhnout postavy alespoň vzdáleně podobné tomu, když jsem v mládí dělala atletiku (běhala jsem střední tratě). Běhat už sice nemůžu (mám sešroubovanou páteř po havárii), ale pravidelné cvičení doma a koloběžka v létě, to je výzva a ideální příležitost :-D. Už se na tom pracuje.

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Buďte první, kdo napíše komentář