Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Hygienické pomůcky pro menstruaci, antikoncepce a zdravé lahve se slevou

Bylo nám jasné, že když vám napíšeme, jaké jsou při menstruaci možné báječné alternativy, budete se ptát, kde se to dá koupit a kolik to stojí. Oslovily jsme proto eshop, který všechny tyto pomůcky nabízí. Jako členka Klubu Jíme Jinak si můžete až do 15.4. 2017 nakoupit menstruační a dokonce i antikoncepční výbavičku se slevou 25%!

Eshop s pohodlným a zdravotně nezávadným zbožím

Obchod Kalíšek.cz se zaměřuje na prodej pohodlných a zdravotně nezávadných hygienických pomůcek pro menstruaci. Jako největší prodejce kalíšků u nás jsme s vámi již od roku 2006. Naše nabídka kalíšků, látkových vložek, jednorázových hygienických potřeb z bio-bavlny, menstruačních hub, kosmetiky a dalších produktů – vše s podrobnými popisky a návody – poskytuje nejlepší podklady pro výběr právě takové hygienické pomůcky, která bude odpovídat vašim potřebám. Navíc si na našich stránkách můžete přečíst osobní zkušenosti žen z jejich každodenního života i z extrémních situací :)

Kdo vyrábí naše vložky a kalíšky

Látkové vložky šijeme výhradně v ČR, spolupracujeme se švadlenami “maminkatelkami” a také s chráněnou dílnou.
Téměř všechny nabízené kalíšky jsou Made in EU a místo výroby vždy uvádíme. Uvádím to proto, že běžná česká praxe je dovézt levné kalíšky z Číny a onálepkovat je českou značkou – ze zákona není nutné uvádět místo výroby a zákaznice si často myslí, že nakupují české kalíšky, tedy v ČR vyrobené.

 

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Členové Klubu Jíme mají slevu 25%. Sleva je platná pro všechny menstruační kalíšky a jednorázové menstruační pomůcky, pro látkové vložky značky Meracus Smile a Meracus Jane, menstruační mořské houby a jako “nemenstruační bonus” také na antikoncepci – silikonové pesary a na zdravé lahve. Sleva se nevztahuje na výrobky, které již jsou ve slevě, např. sady kalíšků jsou za výhodné ceny a tam už poukaz uplatnit nejde.

Pro její uplatnění uveďte při objednávce heslo [přihlaste se].

Akce platí do 15.4.2017.

Pokud byste chtěly, milé dámy, výrobky nejprve vidět na vlastní oči a třeba si na ně sáhnout, pak se můžete podívat na festivalu Evolution, kde bude mít e-shop svoji prezentaci a produkty k dispozici. Sleva platí ještě tři týdny po festivalu.

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Zdravím holky, dělám právě objednávku a slevu mi to nezapočítá na menstruační houbu ani na jednorázové menstruační potřeby – poporodní vložky, ani na taštičku na vložky, bohužel ani na čistící sůl.

Dobry den, kde prosim najdu zdrave lahve v e-shopu?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Jak zpracovat zbylé obiloviny?

Jak upotřebit zbylé uvařené obiloviny? Pojďte z nich vykouzlit nové chutné jídlo, fantazii se meze nekladou.

Salát z rukoly, mrkve, okurky a ředkvičky

Chcete oběd nebo večeři osvěžit čerstvou zeleninou? Udělejte si tento rychlý salátek.

Hustá mandlová polévka

Tato polévka je hustá, krémová, jemná, bezlepková, veganská a výborná. Lze ji připravit i s jiným druhem luštěniny, třeba s cizrnou.
13
21

Celozrnné palačinky s ovocnou omáčkou

Nevěřila jsem, že palačinky půjdou udělat bez mléka, vajec a bílé mouky a opak je pravdou, ani nepoznáte, že jsou jiné. Tyhle jsou navíc ještě přelité omáč...

Jablečný pohárek pro horké dny

Ani padaná letní jablíčka nepřijdou na zmar – udělejte z nich skvělý letní dezert. Osvěží lépe než zmrzlina. Podáváme vychlazený!

Plněné čokoládové košíčky s borůvkami

Sladký čokoládový dezert, který potěší nejeden mlsný jazýček. Křupavý na povrchu a měkký uvnitř.