Domů > O nás > Pochvaly

Je mi skvěle na duši i po těle (Jana)

Jana: V článcích a komentářích na webu Jíme Jinak se hodně objevuje, jaké kdo měl zdravotní problémy, jedl sladké, měl nadváhu… Já bohudíky i po 4 dětech s váhou ani s postavou nemám problém. Ale pořád jsem měla pocit, že mi něco chybí, že to nějak není ono a hlavně, že se neumím ovládat se sladkým. Několik let jsem jela v chlorele a ječmenu, to ale manžel moc nedával, je to dost peněz. Pak jsem dlouho jela v přerušovaném půstu – to bylo docela dobré, ale se sladkým to nic neřešilo – jedla jsem normálně a když bylo napečeno, tak jsem si ukrajovala a ukrajovala a uzobávala a uzobávala (moc ráda a často jsem pekla různé kynuté dobroty – moje milované). Stránky Jíme Jinak jsem znala už tak 2 roky zpátky, ale asi nebyl ještě ten správný čas. Až v listopadu 2019 jsem jednou s dětmi snídala tak pozdě, že jsme si rovnou dali polévku, co jsem měla nachystanou k obědu. To Vám byl najednou takový super pocit – polévka do prázdného žaludku! Takové pohlazení! Vzpomněla jsem si na Jíme Jinak, že tam jsem o tom četla a tak jsem od prosince pomalu najela na JJ stravu. Teď jsem v kurzu a moc si to užívám!! S Jíme Jinak mám velikou radost, že kromě jiného konečně víc vařím z věcí ze zahrádky a chuť jídel…hmm…to jsou prostě dobroty!
I když jsem neměla problém s váhou a postavou, necítila jsem se úplně dobře ve svém těle. A o to je to asi horší i s tou vůlí a s tím sladkým… Ale postupem času vidím, že to sladké víc řeším – víc omezuji – dokonce i ovoce. Myslím, že mi v tom moc pomáhají ty půsty. Člověk se tím fakt tak pročistí – hlavně ale ty chutě. Tento druhý půst byl úplně brnkačka, to mě překvapilo! A pak ráno miso polévka – to bylo jak pohlazení:-) Dokonce jsem snídala až někdy v 9:30, nepotřebovala jsem jídlo po půstu hned brzy ráno!
Teď jsem v 11. dni kurzu, je mi skvěle na duši i po těle a mám pocit, že bych se mohla jít zplacu někam promenádovat v plavkách :-)
Evi, patří Vám veliké díky! Konečně jsem našla to, co jsem hledala! :-) Teď si to jen nějak ustát před všemi těmi, pro který jsem už předtím byla hubená a zdravěstravující – a teď, když odmítám víc než předtím jejich pohoštění a jídla, tak si mě dobírají ještě víc… I což, chce to jen čas :-):-)

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář