Domů > Magazín > Vaše příběhy

Milena hned druhý den po semináři úplně změnila jídelníček

Milena byla na našem semináři v březnu, a pak jsem ji nějaký čas naviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Milena vypadá jinak

Milena byla na našem semináři v březnu,  a pak jsem ji nějaký čas neviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Email od Mileny

Milá Evo,

chtěla jsem vám oběma poděkovat za úžasný kurz o zdravé výživě, který jsem absolvovala před 2 měsíci. Musím říct, že jsem se hned následující den rozloučila s mlékem, kávou, cukrem a bílým pečivem. To byl začátek mého nového způsobu stravování. V kombinaci s dalšími věcmi, které jsem do toho zahrnula (např. pravidelné odkyselování), mám o pěkných pár kilo méně a cítím se mnohem lépe.

S pozdravem a přáním úspěšného pokračování vaší práce

Milena Maksimovic

Naše odpověď

Milá Mileno,

za sebe i Helču moc děkujeme za krásný email.  Hned jsem jí ho přeposlala a měla velikou radost.

Je pro nás největší odměnou, když si účastníci kurzů vezmou naše rady  srdi, když mají viditelné výsledky a cítí se lépe. Často se o tom ale ani nedozvíme, proto moc děkujeme za zpětnou vazbu. To nám dává sílu a chuť do další práce jako nic jiného.

Držím palce, aby Ti vůle jíst jinak vydržela a bylo Ti dobře na těle i na duši,

Eva

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

třeba vám to zabere :-) někdy je to víc v hlavě než v jídle

Michaela (kovalda)
17. 12. 2013

To je paráda, když to někdo dokáže takhle ze dne na den :-)

Ukázat další komentáře