Domů > Magazín > Vaše příběhy

Milena hned druhý den po semináři úplně změnila jídelníček

Milena byla na našem semináři v březnu, a pak jsem ji nějaký čas naviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Milena vypadá jinak

Milena byla na našem semináři v březnu,  a pak jsem ji nějaký čas neviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Email od Mileny

Milá Evo,

chtěla jsem vám oběma poděkovat za úžasný kurz o zdravé výživě, který jsem absolvovala před 2 měsíci. Musím říct, že jsem se hned následující den rozloučila s mlékem, kávou, cukrem a bílým pečivem. To byl začátek mého nového způsobu stravování. V kombinaci s dalšími věcmi, které jsem do toho zahrnula (např. pravidelné odkyselování), mám o pěkných pár kilo méně a cítím se mnohem lépe.

S pozdravem a přáním úspěšného pokračování vaší práce

Milena Maksimovic

Naše odpověď

Milá Mileno,

za sebe i Helču moc děkujeme za krásný email.  Hned jsem jí ho přeposlala a měla velikou radost.

Je pro nás největší odměnou, když si účastníci kurzů vezmou naše rady  srdi, když mají viditelné výsledky a cítí se lépe. Často se o tom ale ani nedozvíme, proto moc děkujeme za zpětnou vazbu. To nám dává sílu a chuť do další práce jako nic jiného.

Držím palce, aby Ti vůle jíst jinak vydržela a bylo Ti dobře na těle i na duši,

Eva

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

třeba vám to zabere :-) někdy je to víc v hlavě než v jídle

Michaela (kovalda)
17. 12. 2013

To je paráda, když to někdo dokáže takhle ze dne na den :-)

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

25
9

Zelené výhonky čočky

Používání čerstvých výhonků je výbornou prevencí před jarní únavou. Olistěné výhonky červené čočky poskytují krom jiného také chlorofyl ceněný pro své deto...

Hlívové řízečky

Hlívové řízečky se hodí se ke všemu – k salátům, k teplé zelenině, do placek nebo jen jednoduše s chlebem a nějakou salsou či dipem.

Bob zahradní – zdravá jarní zelenina

Bob zahradní je typickou jarní zeleninou. Je nejen velmi zdravý a bohatý zejména na železo, ale hlavně chutný a snadný na pěstování takřka kdekoli. Víte, j...

Ezogelin çorbası – turecká hustá polévka

Dnes se s vámi podělím o recept na polévku z turecké kuchyně, která doslova voní Anatolií. Hlavní složkou této výživné, chutné a přitom jednoduché polévky ...

Bohaté fusilli s květákem

Tento recept je bohatý nejen na ingredience, ale hlavně na vůně a chutě, které s v něm krásně se prolínají. Pro milovníky těstovinových jídel.

Veganský Mac and Cheese

Příznivci originálních receptů a tradic se asi chytnou za hlavu! Co má tohle společného s klasickým Mac and Cheese? Ochutnejte a posuďte sami.