Milena hned druhý den po semináři úplně změnila jídelníček

2
Milena byla na našem semináři v březnu, a pak jsem ji nějaký čas naviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Milena vypadá jinak

Milena byla na našem semináři v březnu,  a pak jsem ji nějaký čas neviděla. Náš seminář mezitím doporučila svojí známé, tak jsem si to vyložila tak, že se jí tam asi líbilo. Ale netušila jsem, jak moc si vzala vyslechnuté informace k srdci. Když jsme se totiž potkaly asi po dvou měsících, vypadala najednou o hodně let mladší. Omládl jí obličej, zeštíhlela. Až tehdy jsem se dozvěděla, co všechno změnila okamžitě po semináři. Tohle mi napsala emailem:

Email od Mileny

Milá Evo,

chtěla jsem vám oběma poděkovat za úžasný kurz o zdravé výživě, který jsem absolvovala před 2 měsíci. Musím říct, že jsem se hned následující den rozloučila s mlékem, kávou, cukrem a bílým pečivem. To byl začátek mého nového způsobu stravování. V kombinaci s dalšími věcmi, které jsem do toho zahrnula (např. pravidelné odkyselování), mám o pěkných pár kilo méně a cítím se mnohem lépe.

S pozdravem a přáním úspěšného pokračování vaší práce

Milena Maksimovic

Naše odpověď

Milá Mileno,

za sebe i Helču moc děkujeme za krásný email.  Hned jsem jí ho přeposlala a měla velikou radost.

Je pro nás největší odměnou, když si účastníci kurzů vezmou naše rady  srdi, když mají viditelné výsledky a cítí se lépe. Často se o tom ale ani nedozvíme, proto moc děkujeme za zpětnou vazbu. To nám dává sílu a chuť do další práce jako nic jiného.

Držím palce, aby Ti vůle jíst jinak vydržela a bylo Ti dobře na těle i na duši,

Eva

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

SDÍLEJTE PŘÍSPĚVKY - získejte členství v Klubu JJ nebo jeho prodloužení. Jak to funguje?
Autorem článku je Eva Cikrytová
Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh
Předchozí článekVločková kaše se „špekem“
Další článekRýžová kaše s dušenou dýní