Domů > O nás > Pochvaly

Najednou mi nedělá problém odolávat všem “dobrotám” (Petra)

Petra: Evi, cítím, že jinak už si to ani představit neumím. Najednou mi nedělá problém odolávat všem “dobrotám”, co si kolem mě dává rodina (neobejde se to bez mých připomínek), nechybí mi maso, vejce, mléčné výrobky… porce jsou úžasně velké, kolikrát je ani nedojím. Jsem opravdu spokojená.
Příprava a samotné vaření už mi nezabírá tolik času, v tom jsem se zlepšila :) Naprostá většina jídel mi moc chutná, opravdu si pochutnávám. Samozřejmě je pro mě hubnutí prioritou, zatím… ještě teď mi je ouzko, když si uvědomím, že vloni touhle dobou jsem měla o 10 kg míň… ale zase už to není o 15 kg, jako před pár týdny 😇 Učím se vidět drobné pokroky, chválit se a hlavně nespěchat. Ale je to trochu boj :) Za pár dnů mi začíná dlouhá dovolená, tak věřím, že se trochu i zklidním a vše půjde ještě líp. Myslím, že 8 cm z břicha (přes pupek) a 5 cm v pase za měsíc je fakt slušné  😇

PS: Víte už jak na zdravé cukroví?

My na Jíme Jinak ano! Naučíme vás chutné cukroví - bez cukru a 100% rostlinné! 💖 Mrkněte jak nahradit cukr ve vánočním pečení nebo se seznamte s perfektním plánem pečení zdravého cukroví. A myslíme i na vás, kterým dělá starosti lepek. Ochutnejte některý ze 40 receptů na bezlepkové cukroví.

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář