Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Neformální setkání se svačinou a večeří

Dlouhou dobu přemýšlíme, jak to udělat, abychom se mohly s vámi někde potkat osobně a užít si neformální atmosféru podobně naladěných lidí. A konečně našly skvělé místo a daly dohromady termín! Ve Františkových Lázních je totiž hotel, kde se vaří podle našeho gusta. Kuchaři v hotelu Francis bravurně ovládají přípravu zdravých jídel, je tu útulno, dostatečná ale přitom komorní kapacita. Neformální setkání proběhne ve Františkových Lázních v hotelu Francis v úterý 11.12.od 15:00 do 18:00 hodin.

Dlouhou dobu přemýšlíme, jak to udělat, abychom se mohly s vámi někde potkat osobně a užít si neformální atmosféru podobně naladěných lidí.  A konečně našly skvělé místo a daly dohromady termín!

KDE:

Ve Františkových Lázních je totiž hotel, kde se vaří podle našeho gusta. Kuchaři v hotelu Francis bravurně ovládají přípravu zdravých jídel, je tu útulno, dostatečná ale přitom komorní kapacita.

KDY: 

Neformální setkání proběhne ve Františkových Lázních v hotelu Francis v úterý 11.12.od 15:00 do 18:00 hodin.

PROGRAM:

Rády se s vámi pobavíme o našich zkušenostech jako je praktikování této stravy při zaměstnání, s dětmi ve školce, nebo jak to udělat v kuchyni s partnerem, který jí konvenčně. Bude zde otevřený prostor pro vaše otázky.

Kuchaři připraví ukázku zdravé slané i sladké svačiny.

Po 18:00 se bude podávat večeře. Samozřejmě se bude jednat o kompletní talíř.

Kdo není z regionu, může přespat a zdravě posnídat. K snídani zde podávají miso polévku a obilnou kaši. Pokud s sebou budete mít doprovod, který naší stravě neholduje, určitě ho také nezklamete. Místní kuchyň výborně zvládá i klasiku, takže na chuť si přijde každý.

CENA:

Za večer na osobu: 290 Kč  (v ceně je vstup na akci, ochutnávka slané a sladké svačiny, bancha čaj, kompletní večeře)

Za večer a ubytování se snídaní: 1.000 Kč

REZERVACE:

Rezervace je nezbytná, kapacita hotelové restaurace je omezená.

KONTAKT PRO REZERVACI:

Telefon na recepci hotelu: 354 541 049, nebo mobil: 777 780 117 (Jana Dančová Kopičková)

 

Ať už tedy jíte dlouho jinak, teprve začínáte nebo sbíráte vůli a odvahu udělat změnu, přijďte mezi nás!

Na setkání s vámi se těší

Eva a Helena

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Ahoj holky, to se mi líbí. Chci se zeptat, protože jsem to z textu úplně nepochopila. To je akce bez dětí nebo tam případně s nimi mohu přijet?

Skvělý nápad, na hotel jsem už koukala, není to od nás daleko a ani akce neni dlouhá takže i já můžu odběhnout(odjet)od kojeného dítka, což mi jakékoliv podobné-delší akce znemožňovalo. Takže jestli manžel svolí moc ráda přijedu. Mám se tedy přímo nahlásit na recepci nebo přes Vás?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Květáková raita

Květáková raita je indický dip a je vynikající prakticky ke všemu. K plackám, na zeleninu, k rýži či jiné obilovině, jen tak ke chlebu. Pokud jí připravíte...

Jemný kopřivový krém s koprem

Z každé procházky se vracíme s nějakým úlovkem. Ráno to byl košík kopřiv, takže k obědu byl výborný jemný kopřivový krém. Byla to rychlovka  – rychle...

Jarní detox polévka s kopřivou a popencem

Jak se zasytit a přitom tělo po ránu nezatížit, když máme období jater a žlučníku? Zkuste tuhle chutnou polévku s jarními bylinami.

Jarní čočka

Dnes jsem nasbírala čerstvý česnek, hrášek, bob, ředkvičky, petrželku a zrodil se tento jarní pokrm s první jarní zeleninou ze zahrádky.

Koláč co dům dal

Rychlý a jednoduchý koláč, na jehož přípravu není třeba speciálních ingrediencí. Většinu z nich máme běžně doma a pokud ne, jsou běžně k dostání. Připraven...

Mungo s kopřivou na sladkém curry

Zelené fazolky mungo jsou na jaře dobré na všechny způsoby a kopřivou také nešetříme. Proč je tedy nezkombinovat do jednoho jídla? My jsme si tuze pochutna...