Domů > Magazín > Vaše příběhy

Není to jen o vaření (Vlaďka, 38 let)

Co se všechno může změnit za 2 měsíce? Když perfekcionistku Vlaďku zavřu do skříně a podívám se na to měsíce reálnýma očima, tak je to spousta věcí, které se změnily.

Kurz Jarní očista je sice oficiálně u konce, ale já zjišťuju, že jsem vlastně teprve na začátku :-) Díky kurzu se mi ukázaly další, pro mě doposud neprobádané, cesty ke zdraví, nové způsoby myšlení a chápání věcí.

Ještě donedávna jsem si myslela, že jsem se vlastně během cca 2 měsíců, které „trávím Jinak“, naučila hlavně lépe vařit. Ale když perfekcionistku Vlaďku zavřu do skříně a podívám se na celé 2 měsíce reálnýma očima, nemohu si nepřiznat, že jen o vaření to ROZHODNĚ nebylo.

Objevila jsem nové potraviny, naučila se je využít v kuchyni, dostala se po ránu do formy s miso polévkou (zavřít děti do pokojíčku a v klidu si vychutnat snídani byl dříve nepřekonatelný problém :-) Zpomalila jsem a ubrala z některých svých nároků (na perfekcionistu výkon :-)))), zasela bylinky a zeleninu, založila kvásek, vybojovala si pár minut denně jen pro sebe, rozloučila se s pneumatikou na břiše a oplakala pár kalhot, ve kterých bych se bála vyjít ven, aby mi nespadly (6 cm je holt znát:-)… zkrátka … našla bych ještě spoustu dalších pozitiv, ale tím Vás tu nechci unavovat.

🙂 Co chci je poděkovat za to vše vám, Evo a Romane, i vám ostatním na stejné vlně, protože bez vašich stránek, jasných srozumitelných a přehledných informací, skvělých receptů a podpory by můj úspěch byl … mooooožná … poloviční:-)

Ještě jednou díky, těším se na další čas strávený s vámi ( šetřím na Podzimní detox) :-)

A moooc zdravím,

Vlaďka

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

2 lidi už poděkovali za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Naděžda
27. 6. 2020

Souhlasím,není to jen o vaření. Opravdu se nám se změnou jídelníčku změnil celý život a to v docela krátkém čase. A hlavně, změnili jsme se i my. Manžel mi zrovna přinesl ze zahrady kytici. Je v ní pár listů pampelišky, mangold, kopřiva, brslice, kaderavek, celer, listy červené řepy a petrželka. Věřili byste,že tato kytka mě potěšila mnohem víc, než nějaká honosna kytice?

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

16
4

Neuměl jsem vůbec vařit (Jaroslav, 51 let)

Změnu jídelníčku jsem udělal kvůli zdravotním problémům. Neuměl jsem vůbec vařit. Během kurzu jsem si dva měsíce vařil vše sám, nakonec upekl koláč, chleba...
21

Zmizely mi otoky, přestala bolet hlava (Milena, 61 let)

Udělat tak obrovskou změnu po 45 letech, co vařím, byla to pro mě velká výzva. Ale moc mě to bavilo, jídla mi moc chutnají a kromě toho, že jsem shodila, m...