Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Pozvánka na festival Miluj svůj život

Mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů se uskuteční ve dnech 2.-4.7.2016 v PlzniBěhem těchto tří dnů se Vám představí více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Celodenní vstupenka stojí 350 Kč. Členové Klubu Jíme Jinak mají celodenní vstupenku na přednášky zdarma. Stačí se do 20.6.2016 zaregistrovat. Více informací v článku.

Miluj svůj život – mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Ve dnech 2.-4.7.2016

Zajímavé přednášky, besedy, cvičení, koncerty, intenzivní pracovní dílny, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný umělecký program – to vše je festival Miluj svůj život. Na deseti místech současně se představí více než 150 účinkujících z celé České republiky a ze zahraničí, aby Vám předali své zkušenosti a poznatky anebo třeba jen potěšili příjemným vystoupením. Tyto akce pro Vás pořádáme již od roku 1999, a to cílené v prostorách škol či gymnázií, protože právě zde můžeme organizovat programy na více místech současně a přitom pro Vás zachovat i finanční dostupnost těchto programů.

Už nyní se můžete těšit na Léčivé divadlo Gabriely Filippi, a to na představení „Chlapec, který viděl pravdu“. Tato oblíbená herečka a moderátorka vystupovala na našich akcích již několikrát, nicméně letos poprvé budete mít jedinečnou možnost vidět ji právě v Plzni.
Jedná se o pravdivý příběh o tom, jaké to je vidět auru, duchy i skryté myšlenky druhých a žít s tím uprostřed těch, kteří nevidí. Jedná se o vtipné monodrama, jehož hostem bude tentokrát skladatelka a kytaristka Milada Karez.

Zajímavé osobnosti mezi přednášejícími

Dalším zajímavým programem je určitě vystoupení uznávané filipínské léčitelky Estely Palaris Orbito. Její léčitelská praxe trvá přes 25 let, kdy již jako malá zažila léčitelskou praxi svých rodičů a prarodičů. Ze Slovenska k nám dorazí breatharián Martin Bruncko, aby nám předal své zajímavé zkušenosti o životě bez jídla, z Maďarska nám přijede napravit páteř starou hunskou metodou pan János Olajos. Pro ty, kteří se zajímají o šamanské techniky, jsou určeny přednášky mexického šamana Artura Morales Cervantese nebo peruánského šamana Juana Carlose Pacaya Goméze. A do tajemství rituálů a čarování náš zasvětí mongolská šamanka Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová.
Další hosté se dotknou témat jako např. zdravá strava, bosenské pyramidy, partnerské vztahy, emoce, regrese, terapie tmou, minulé životy, konstelace a mnoha dalších. Novinkou bude i magický noční rituál Pavla Šoula s výrobou vlastní virgule.

Kde se koná

Celá akce se koná v areálu SOU elektrotechnického, Vejprnická 56, Plzeň.

Programy

Další samostatnou kapitolou festivalu jsou INTENZIVNÍ PRACOVNÍ DÍLNY, jejichž výhodou je, že si danou problematiku osvojíte nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Letos jsme jich připravili šest. V dílně „Uzdravující síla přírody“ se naučíte prakticky bylinné receptury našich předků, další dílna s názvem „Sešmajdané boty a 8 hodin v sedě“ je určená těm, které sužují bolesti zad a páteře způsobené špatnou chůzi a sedavým zaměstnání. Naučíte se zde, jak správně chodit, stát a sedět tak, aby došlo k nápravě a mít zdravé tělo bez bolesti. Další dílna „Brýle? Děkuji, s radostí odkládám… „ je, jak název již napovídá, určená těm, které nosí brýle, ať již po celý den nebo jen např. na čtení či televizi. Čeká nás trocha povídání o teorii vidění, ale hlavně budeme cvičit (nejen) oči, ale i mysl, a také relaxovat a uvolňovat (nejen) oči. Pro ty, kteří se chtějí naučit „svíčkování“ – tedy metodu, kdy si jednoduše pomocí ušních a tělových svící ulevíte od bolesti či psychického napětí, je určena dílna „Tělové svíce“. A opomenou nelze ani dílnu „Skupinová regrese do minulého života“ nebo další s názvem „Život bez následků“, kde si osvojíte novou a jednoduchou metodu na bleskové zvládání stresů.
A ještě jednu pozitivní a výjimečnou novinku pro Vás máme, díky které Vám budeme moci ještě více přiblížit atmosféru těchto akcí, a hlavně těm, kteří nemohou být přítomni po celou dobu konání festivalu, zprostředkovat ještě více informací a zážitků. BUDEME TOTIŽ VYSÍLAT PŘÍMÝ VIDEO PŘENOS z tohoto festivalu – v sobotu 2.7. a v neděli 3.7., a to od 11.00 do 18.00 hod. Vysílání budete moci sledovat přes internet na webech www.festivalmilujsvujzivot.cz a www.priznakytransformace.cz (v menu iVYSÍLÁNÍ) a také na Google+, kde budete také moci vstupovat do vysílání svými dotazy.

Vstupenka a cena

Celodenní vstupenka stojí 350 Kč.

Členové klubu Jíme Jínak mají celodenní vstupenku přednášky zdarma.
Rezervujte si ve formuláři níže místo nejpozději do 20.6.2016.

[form form-10]

 

Více informací o festivalu

Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, festiv@ezotera.cz.

 

PS: Cítíš se v plavkách sebevědomě?

Pokud letos nechceš schovávat zadek pod ručník, pojď na to s námi jinak.
Chci lepší postavu!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Buďte první, kdo napíše komentář