Domů > Výhody pro členy > Co členové využili

Přijeďte na Bioslavnosti – prvních 20 má vstupenku pro dva zdarma

S firmou Probio jsme kromě slevy na nákup domluvily vstupenku zdarma pro prvních 20 přihlášených členů Klubu Jíme Jinak  a jejich partnerů na letošní 10. BIOSLAVNOSTI. Přijeďte se pobavit a odpočinout na príma akci, kde se osobně seznámíte se společností PRO-BIO a zažijete den plný zábavy, skvělých lidí, jídla a dobré muziky. Akce se koná 11.7. ve Starém Městě pod Sněžníkem.

Kdy

V sobotu 11.7.2015

Kde

Ve Starém Městě pod Sněžníkem

Program

Celý den bude věnován tématu – možnosti zdravého, snadného a chutného vaření na cestách a dovolených.

Bio vaření – snadno-rychle-chutně

Představí vám ucelený sortiment směsí řady BIOLINIE určené k rychlé přípravě pokrmů z biosurovin. Základem jejich složení jsou tzv. zapomenuté suroviny, jako je pohanka, špalda či jáhly, které jsme zpracovali do tradičních českých receptur, či mezinárodní suroviny jako rýže, bulgur či kuskus upravené ve stylu exotické kuchyně.

Exkurze

Po celý den budou otevřeny prostory firmy k nahlédnutí a seznámení s jednotlivými provozy. Zájemci se mohou těšit na prohlídku našeho mlýna, bezlepkového mlýna, balírny i skladů a proniknout do celého procesu výroby – od zrníček až po zabalené konečné mouky, krupice a další produkty.

Bio jarmark

Na bio jarmarku Vás budou čekat farmářské stánky se sortimentem PRO-BIO i produkty bio zelinářů, mlékařů, pekařů a dalších.

Bio občerstvení

Bioobčerstvení bude zajištěno v průběhu celého dne. Firma zajistila masové speciality z BIO jehněčího a BIO hovězího masa z místních ekofarem Agrisen a Marwin – hovězí guláš, jehněčí steaky, klobásky, beran na grilu.  Restaurace Rebio z Brna připraví vegetariánské a veganské pokrmy, včetně fresh nápojů, ovocno smetanové zmrzliny a výborných zákusků. Mlsným jazýčkům nabídneme nejoblíbenější pohankové palačinky. A během dne na vás čeká celá řada ochutnávek včetně zmiňovaných rychlých směsí BIOLINIE.

Kamila Špráchalová - bioHost – Kamila Špráchalová

Jako hlavní letošní host přijala pozvání česká herečka a dabérka Kamila Špráchalová, která je nadšenou kuchařkou a propagátorkou biopotravin.

Pestrý program pro děti

Děti si užijí program s ekologickou tématikou ve Špaldíkově dětském koutku připravený šumperským Střediskem ekologické výchovy Doris. Na děti budou čekat tvořivé dílničky, ve kterých si vyrobí praktické pomůcky na své letní cety – například bylinkovou sůl či vlastní mýdlo. V týpí si vyzkouší uvařit z biopotravin svůj pokrm přímo nad ohněm v kotlíku.Chybět nebudou ani pohybové aktivity – trampolína, slackline či lezení po stromech s využitím Monkey setu.

Originální hudba

Nedílnou součástí BIOSLAVNOSTÍ je i hudební program. Ten letos odstartuje v odpoledních hodinách kapela Helemese,Supergroup.cz následovat bude kapela Hromosvod s Vladimírem Mertou, které na pódiu vystřídají The Finally a Cocoman & Solid Vibes a pozdní večerní hodiny budou patřit Supergroup Cz.

Co dodat

Za téměř deset  let svého trvání se BIOLAVNOSTI staly důležitou společenskou akcí v regionu. Kvalitní a dobré jídlo, pestrý program, neotřelá hudba a především prázdninová zábava a radost pro celou rodinu přilákaly v loňském roce do Starého Města pod Sněžníkem přes 3 200 návštěvníků.

Vstupné

Dospělí70 Kč, děti do 1.třídy 30 Kč, vstupné po 18:00 na hudbu 100 Kč

 

Výhoda pro členy Klubu Jíme Jinak

Prvních 20 přihlášených členů Klubu Jíme Jinak dostane poštou zdarma 1 celodenní vstupenku pro dvě osoby v hodnotě 340 Kč.
Pro získání vstupenky se přihlaste pod svým účtem.

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů? 😍

Sezóna plavek začne brzy. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za 2 týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Taky děkuji za vstupenky. Bylo to moc fajn, s dcerou jsme si náramně užily všechny atrakce (velký úspěch mělo zejména pečení hadů) a den utekl, ani nevím jak.

Ahoj milý týme JJ :-), velmi děkuji za tuto akci na super akci! Navzdory tomu, že při svém neustálém nestíhání čtu teď často jedním okem a i z toho pak dojde do mozku sotva půlka (nenapsala jsem do přihlášky adresu – trapas, očekávala jsem jeden volňásek a nakonec V.I.P.vstup pro celou rodinu – velmi příjemné apod.) vše klaplo nad plán skvěle a moc jsme si to užili. Ještě jednou díky a krásné léto! Katka

Ukázat další komentáře