Stránky Jíme Jinak jsem našla náhodou, když jsem hledala právě to, co nabízí. Vlastně jsem našla víc, ne jen co jíst, ale hlavně jak si zkvalitnit zdraví a zbavit se léků a chemických vitamínů.

S jídelníčkem zmizelo pískání v uších, mírnily se potíže s klouby a kůží

Zaplatila jsem si hned členství v Klubu Jíme Jinak a na podzim 2019 jsem začala s kurzem Podzimní detox.
Asi po měsíci mi přestalo pískat v uších, zmírnily se revmatické potíže, také lupénka. Přestala jsem užívat antirevmatika a antidepresiva. Půl roku jsem neužila žádný lék, opravdu mi bylo moc dobře.

Pořád se vracím k jinému vaření

Asi z lenosti jsem se začala vracet k běžné stravě. Začaly mi opět zdravotní potíže. Proto se vždy hned vracím k vaření podle Jíme Jinak a to mi pomáhá zmírnit moje potíže. Neumím být tak vytrvalá, nemám tak pevnou vůli, navíc vznik nových nemocí jako fibromialgie, silné bolesti celého těla a deprese mě celkem dost omezují.
Přesto se pořád vracím k Jíme Jinak. Chci to zvládnout, tak to pořád zkouším. Z mých osobních zkušeností s Jíme Jinak se opravdu vyplatí.

Je to snadné a je to levné

Moc se mi líbí, že jsou to jídla nenáročná na vaření a přitom mi to tak moc chutná a taky na tom ušetřím. Zrovna dneska jsem byla na trhu a donesla spoustu zeleniny a byliny. Asi dvě hodiny jsem to čistila krájela …. přináší mi to radost :-)

Velice vám děkuji za tento opravdu ozdravný program, za vynikající recepty, za váš celkový příjemný a pohodový přístup, přeji ať se vám neustále daří.

Miluška

Hubneme do plavek online: Shoďte 5 kg za 14 dnů

  1. Miluško,moc vám držím palce ať vaříte a jite podle JJ co nejvíc.Rozumím vám,protože to mám taky tak že ujedu(jak já řikám)na prasárně,nejvic když přijdu z práce hladová a unavená,nemám nic navaříno tak sáhnu co je po ruce.Není to každý den,ale přece.Přeji vám pevné zdraví s dobrým jídlem.

Komentujte
Vaše jméno

Jméno uložíme a zobrazíme, váš e-mail nezveřejníme. Zásady ochrany údajů.

Předchozí článekNikdy není pozdě na změnu (Dominika, 56 let)
Další článekCvičenie nestačilo (Jarka, 68 let)