Domů > O nás > Pochvaly

Prožívám teď zářící období (Kattynka)

Kattynka: Momentálně se nacházím v jiné životní rovině – té velmi šťastné. Kdy nejdřív rodina byla v šoku z mé celkové změny, protože už to dávno není jen o hubnutí, je to o přístupu k životu, o změně života, o přehodnocení některých věcí. O udělání změn v životě. I když to byl pro ně šok – tak musím říct, že i vztahové problémy s manželem se urovnaly – prožívám teď zářící období. On si mě začal víc považovat a hledět :-) A celkově se náš vztah posunul zase někam jinam, do takového toho hezkého, co už dlouho chybělo (jsme spolu 26 let).
Prostě celkově jsem teď neuvěřitelně šťastná a je to na mě vidět. Miluju svůj život, konečně! Tuhle stravu budu velebit do konce života, protože to je to, co jsem tak dlouho hledala a nenacházela. Teď jsem konečně celá, úplná a všechny problémy se kolem mě narovnávají.

PS: Jarní očista odstartovala - naskočte!

Zatočíme s jarní únavou, kily navíc i zdravotními problémy. Je čas na 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku. Už za pár týdnů uvidíte výsledky - ověřeno na lidech! 😊

1 člověk už poděkoval za článek. Oceňte práci autora také.

Komentáře

Moc gratuluji, moc přeji a moc “závidím” ;-)

s.hemalova
11. 6. 2021

Nevím jestli si to uvědomuješ ale jsi tady velký příklad pro všechny. Díky, že jsi. Stanina

Ukázat další komentáře