Domů > Magazín > Blog

Soutěž o balíček potravin od Probio

Soutěž už byla ukončena a výherce byl odměněn.

Pojďte si s námi zasoutěžit …

… o balíček potravin od značky Probio!

Co balíček obsahuje?

  • čirok
  • čočka zelená
  • čaj sv. Hildegardy – poznávací sada
  • uzená paprika
  • hořčice
  • lískové ořechy
  • mouka cizrnová
  • proteinová tyčinka
  • rozinky
  • rýžový pudink s malinou

Do soutěže se můžete zapojit, pokud do 15.5. odpovíte do komentáře pod tímto článkem nebo pod příspěvek na Facebooku na otázku:

? Jakou další výzvu na Jíme Jinak máte ještě před sebou? Čeho chcete dosáhnout a zatím se nedařilo a proč?

… Změnit jídelníček, zbavit se chutí na sladké, přeučit manžela jíst zdravě, zhubnout, naučit se konečně péct kváskový chleba, nebo jste se ještě neodhodlali fermentovat vlastní tempeh? Nebo něco úplně jiného? A proč se to zatím nepodařilo? Nemáte čas, nevíte jak na to, bojíte se, máte špatnou zkušenost nebo …?

Výherce vybereme 16.5.
Držíme vám palce! 

PS: Jdete s námi letos do Jarní očisty? Zavíráme vstup - poslední šance

Rozhoupejte se a pojďte udělat něco sebe 😊. Pojďte skoncovat s únavou, kily navíc a špatnou náladou. Už za pár týdnů uvidíte výsledky. Pročistíme tělo podle připraveného zdravého jídelníčku. Mrkněte na 8 týdenní Jarní očistu a naskočte!

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Pokud vařím pro sebe a dá se říci i pro manžela, nemusím nic moc řešit. Vývar, polévka, kaše, vařená/dušená/napařovaná zelenina, obiloviny, luštěniny/nebo soj. výrobky a kvašená zelenina. V různých vlastních obměnách si pochutnám/me (já více, manžel si někdy dopřeje něco navíc podle chuti) Mám rychle uvařeno a v klidu jím. Nemusím ani moc používat recepty.
Vaření pro za pár let téměř 30ti-leté kluky a jejich dívky, když se sejdeme o víkendu je jiné. Polévky téměř neřeším. Zeleninové jíme již od dětských let kluků. Hlavní jídla, řešení svátků a oslav to je jiné. Proto jsem si vytiskla recepty, které by mohly chutnat všem a podle receptu také postupuji v přípravě jídla. Pokud chutná, označím recept sluníčkem a jsme dohodnutí, že je možné ho zopakovat. Pokud vaří kluci více podle sebe, tak doplním zeleninou. Mám ráda jídlo podle JJ i lehká klasická jídla. Potřebuji se naučit jíst menší porce a žvýkat.
Nyní mám po výkonu v ústech. Dva dny jím obiloviny, zeleninu a kvašenou zeleninu malou lžičkou, pomalu koušu. A výsledek je jasný. Tělo využívá stravu dokonale i po 61 roce. Mám trošku hlad, ale bezva:-) Malá/kávová lžička a jaký efekt………..

Moje výzva je více inspirovat přítele a dceru k jedení podle JJ. Potřebuji méně ujíždět a co nejvíce se držet zásad, protože oni pak taky mají tendence ujíždět. Potřebuji pěstovat svoji pevnou vůli. Při 10 denním rýžovém půstu letos vydržel se mnou i přítel (kromě trochu piva a kávy), dcera se taky v rámci jejích možností přidala a bylo nám lépe.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

14

Soutěž: Napište a vyhrajte ceny za 5.700 Kč

Jdete s námi do Podzimního detoxu? Napište nám proč a vyhrajte ceny v hodnotě přes 5.700 Kč.
12

Vyhlášení soutěže o ceny za 5.700 Kč

Už známe výherce z letošního Podzimního detoxu! Ze všech, kdo se přihlásili do programu a přidali se do soutěže, jsme vylosovali 9 výherců. Srdečně gratulu...