Domů > Magazín > Blog

Soutěž o balíček potravin od Probio

Soutěž už byla ukončena a výherce byl odměněn.

Pojďte si s námi zasoutěžit …

… o balíček potravin od značky Probio!

Co balíček obsahuje?

  • čirok
  • čočka zelená
  • čaj sv. Hildegardy – poznávací sada
  • uzená paprika
  • hořčice
  • lískové ořechy
  • mouka cizrnová
  • proteinová tyčinka
  • rozinky
  • rýžový pudink s malinou

Do soutěže se můžete zapojit, pokud do 15.5. odpovíte do komentáře pod tímto článkem nebo pod příspěvek na Facebooku na otázku:

? Jakou další výzvu na Jíme Jinak máte ještě před sebou? Čeho chcete dosáhnout a zatím se nedařilo a proč?

… Změnit jídelníček, zbavit se chutí na sladké, přeučit manžela jíst zdravě, zhubnout, naučit se konečně péct kváskový chleba, nebo jste se ještě neodhodlali fermentovat vlastní tempeh? Nebo něco úplně jiného? A proč se to zatím nepodařilo? Nemáte čas, nevíte jak na to, bojíte se, máte špatnou zkušenost nebo …?

Výherce vybereme 16.5.
Držíme vám palce! 

PS: Z práce do práce, život letí a vy nic nestíháte?

Pokud před sebou stále jen hrnete všechny ty povinnosti, které život přináší, je čas se zastavit. 🛑 Je tohle život, který chcete? O tomto jste snili? Asi ne. V přírodě začíná nový biologický rok, nový začátek a i my to letos můžeme udělat jinak. Právě tomu se v Jarní Očistě také věnujeme a máme dokonce připravený silný závěrečný aktivační rituál, aby se vaše záměry mohly uskutečit. Zdaleka v očistě nejde jen o vyvážený jídelníček. Pojďte si ujasnit touhy, naberte zas energii a pojďte se cítit ve svém těle lépe. Začněte s námi 8 týdenní Jarní očistu. Pročistíme tělo, zlepšíme jídelníček, postavu i psychiku.

Zdravé recepty, zdravé vaření a životní styl. Tisíce receptů zdarma. Co víme, sdílíme! :-)

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

Pokud vařím pro sebe a dá se říci i pro manžela, nemusím nic moc řešit. Vývar, polévka, kaše, vařená/dušená/napařovaná zelenina, obiloviny, luštěniny/nebo soj. výrobky a kvašená zelenina. V různých vlastních obměnách si pochutnám/me (já více, manžel si někdy dopřeje něco navíc podle chuti) Mám rychle uvařeno a v klidu jím. Nemusím ani moc používat recepty.
Vaření pro za pár let téměř 30ti-leté kluky a jejich dívky, když se sejdeme o víkendu je jiné. Polévky téměř neřeším. Zeleninové jíme již od dětských let kluků. Hlavní jídla, řešení svátků a oslav to je jiné. Proto jsem si vytiskla recepty, které by mohly chutnat všem a podle receptu také postupuji v přípravě jídla. Pokud chutná, označím recept sluníčkem a jsme dohodnutí, že je možné ho zopakovat. Pokud vaří kluci více podle sebe, tak doplním zeleninou. Mám ráda jídlo podle JJ i lehká klasická jídla. Potřebuji se naučit jíst menší porce a žvýkat.
Nyní mám po výkonu v ústech. Dva dny jím obiloviny, zeleninu a kvašenou zeleninu malou lžičkou, pomalu koušu. A výsledek je jasný. Tělo využívá stravu dokonale i po 61 roce. Mám trošku hlad, ale bezva:-) Malá/kávová lžička a jaký efekt………..

Moje výzva je více inspirovat přítele a dceru k jedení podle JJ. Potřebuji méně ujíždět a co nejvíce se držet zásad, protože oni pak taky mají tendence ujíždět. Potřebuji pěstovat svoji pevnou vůli. Při 10 denním rýžovém půstu letos vydržel se mnou i přítel (kromě trochu piva a kávy), dcera se taky v rámci jejích možností přidala a bylo nám lépe.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Květáková pomazánka

Jednoduchá a výtečná pomazánka, výborná ke kváskovému chlebu nebo na placky apod. Pečená zelenina má vždy ten správný šmrnc, proto je připravena z pečeného...
92
14

Jak podpořit své zdraví v březnu

Začátek jara a probíhající změny v přírodě mnoha lidem malují úsměv na tváři. Co s tím, když na nás v tomto období přichází spíše únava? Co dělat pro to, a...

Drobenkový koláč s jablky a tofu tvarohem bez lepku

Kombinace jablek a tofu tvarohu nikdy nezklame. Nevěříte? Pak vyzkoušejte tento jednoduchý koláč a uvidíte, že se po něm jen zapráší.

Zlatý pečený květák

Recept pro milovníky jednoduchých receptů. Nic jednoduššího už asi neexistuje. Potřebujete jen pár ingrediencí, které z obyčejného květáku vykouzlí super p...

Cholesterol je kamarád!

Nebo ne? To je kamarád i ten zlý cholesterol, který způsobuje nemoci? Jak to tedy je? Pojďme si v tom společně udělat pořádek. Konečně.
55

Klasická čočka 10x jinak – netradiční recepty, jak využít čočku

Všichni víme, že bychom měli pravidelně konzumovat luštěniny. Ale umíme připravit čočku i jinak, než jen klasicky na kyselo? Mrkněte, na jaké nejrůznější l...