Domů > Magazín > Blog

Zahříváme bombu na sluníčku

Tak jsme se včera docela nasmáli naší zamrzlé plynové bombě, večer koupili novou, protože mezitím došel plyn, a mysleli si, že tím celá historka o zamrzání plynu končí. 

Ale dnes ráno opět ani jiskřička! Naštěstí děti se od rána dobře bavily a snídaně je velmi dlouho vůbec nezajímala. Snídaly tedy bez komentářů až v 10:00, když se bomba na sluníčku v obýváku trochu ohřála :-) Na fotce ji vidíte ještě ojíněnou zvenku.

Úkol pro mého muže tedy bude vyrobit plynové bombě nějakou šikovnou zateplenou boudičku, abychom mohli začít vařit dřív než v deset.

 

PS: Co shodit 5 kg za 14 dnů?

Sezóna plavek se blíží. Letos to nebude strašák, připravíme se. Máme chutný jídelníček, skvělé recepty, videa, jemné cvičení - a samozřejmě živou podporu a motivaci. Už za dva týdny uvidíte výsledky. Mrkněte na výzvu Hubneme do plavek a naskočte!

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

katka.kratka
29. 11. 2015

Evi z jakého důvodu jste ji vystěhovali ven?

Evo, plyn v lahvi/bombě/ vám nezamrzne ani při -15 stupních. Když odšroubujete prázdnou bombu a dáváte novou bombu, tak se vám do hadice logicky dostane vzduch. To znamená, že při prvním zapalování chvíli trvá /podle toho jak dlouhou máte hadici/ než se plyn dostane do hořáku, proto plyn nehoří hned. A proč si nekoupíte 33 kilovou bombu. Je s tím sice horší manipulace, ale pro chlapa to není problém a ještě na tom ušetříte.

Ukázat další komentáře