Domů > Magazín > Blog

Zahříváme bombu na sluníčku

Tak jsme se včera docela nasmáli naší zamrzlé plynové bombě, večer koupili novou, protože mezitím došel plyn, a mysleli si, že tím celá historka o zamrzání plynu končí. 

Ale dnes ráno opět ani jiskřička! Naštěstí děti se od rána dobře bavily a snídaně je velmi dlouho vůbec nezajímala. Snídaly tedy bez komentářů až v 10:00, když se bomba na sluníčku v obýváku trochu ohřála :-) Na fotce ji vidíte ještě ojíněnou zvenku.

Úkol pro mého muže tedy bude vyrobit plynové bombě nějakou šikovnou zateplenou boudičku, abychom mohli začít vařit dřív než v deset.

 

PS: Přemýšlíte jak zlepšit postavu a své zdraví?

Nepřemýšlejte 😊 Pojďte něco dělat! Ukážeme jak vylepšit jídelníček, co jíst a co ne, a jak si jídlem spravit zdraví! Naskočte do online kurzu Jíme Jinak - JE ZDARMA !

Se změnou jídelníčku jsem se zbavila mnoha zdravotních potíží, se kterými si medicína nevěděla rady 30 let. Jídlo, vaření, psaní a šíření zdravého životního stylu se stalo mojí vášní. Je mi čím dál lépe a konečně mám své zdraví ve svých rukách. Celý příběh

Buďte první, kdo poděkuje za tento článek.

Komentáře

katka.kratka
29. 11. 2015

Evi z jakého důvodu jste ji vystěhovali ven?

Evo, plyn v lahvi/bombě/ vám nezamrzne ani při -15 stupních. Když odšroubujete prázdnou bombu a dáváte novou bombu, tak se vám do hadice logicky dostane vzduch. To znamená, že při prvním zapalování chvíli trvá /podle toho jak dlouhou máte hadici/ než se plyn dostane do hořáku, proto plyn nehoří hned. A proč si nekoupíte 33 kilovou bombu. Je s tím sice horší manipulace, ale pro chlapa to není problém a ještě na tom ušetříte.

Ukázat další komentáře

Vyzkoušejte také

Květáková jízda

V tomto receptu si užijeme květák až na kost. A to doslova, protože z košťálu připravíme bezva krém.

Cizrnovo-batátové pyré s pažitkou

Jednoduché pyré z batátů a cizrny je raz dva hotové. Chutí připomíná bramborovou kaši, ale můžete si ho udělat ostřejší nebo dochutit jako hummus. Perfektn...
45
1

Jak se vyznat v hluchavkách a využít vše, co nabízejí

Řada druhů a různé barevné variace… Vyznáte se v hluchavkách? Poradíme, jak si vybrat vhodný druh a správně využívat jednotlivé části rostliny.

Semolinový pekáček

Snadný recept, jehož příprava vám nezabere mnoho času. Tento pokrm vám poslouží jako slaná svačinka nebo jako příloha coby obilninová složka kompletního ta...

Pečená zelenina s popencem a kopřivou

I když je jaro studené, stejně si ho dáme na talíř. V téhle podobě vás rozhodně zahřeje.
59
12

Zamilujte se do zdravé stravy

Rozhodli jste se jíst zdravěji, ze začátku s elánem studujete, nakupujete, měníte jídelníček, ale po čase začne vaše úvodní nadšení slábnout. Jak naskočit ...